البته بسته شدن توپ را روی گوه کردن محلی گلف بازان

آن را صرف 30 دقیقه رانندگی از سونوما باشگاه گلف به نپا گلف دوست داشتنی و پر پیچ و خم از طریق جنوب شرق دره سونوما و باغ های انگور از Carneros skirting شهر ناپا و فرو بردن به کندی پارک در نزدیکی تالاب وجود دارد.

برای گلف بازان این فضاهای سبز نیز ممکن است وجود داشته باشد در کشورهای مختلف است. در Napa County, دوره, دوباره ارائه صدای پچ پچ های دوستانه و سران باشگاه چکش توپ های گلف. در سونوما کانتی دوره سکوت تعطیل از بخش روشن آن stay-در-خانه سفارش یک ماه پیش در واکنش به کروناویروس بیماری همه گیر.

“من خوشحال هستم برای نپا شهرستان مندوسینو, دریاچه, آنهایی که باز گفت:” باب Borowicz مدیر گلف در Bennett Valley Golf Course. “من فکر می کنم آن را هیجان انگیز آنها باز به صداقت. من امیدوارم که آن را می توانید مردمی در اطراف در اینجا به دنبال کت و شلوار.”

که اتفاق افتاده است هنوز رتبهدهی نشده است. Sonoma County health افسر دکتر Sundari Mase رسما سست محدودیت در پارک استفاده سهشنبه, اما او تجدید نظر باز نمی گلف.

اجتماعی فاصله دستورالعمل به ویژه کسانی که مربوط به تفریحات متفاوت از شهرستان به شهرستان در سراسر کالیفرنیا. هیچ یک از شش هسته ای منطقه خلیج شهرستانهای در حال حاضر اجازه می دهد تا گلف. آن است که خارج از محدوده در لس آنجلس ، اما نارنجی, Ventura, سان برناردینو و ریورساید شهرستان باید دوباره به راه افتادند ، آن را هرگز دور رفت در ساکرامنتو.

ترین زمین گلف در منطقه سونوما کانتی باز مانده است زمانی که دکتر Mase صادر اصلی اقامت در خانه سفارش در 17 مارس است. یک هفته پس از آن شهرستان روشن ساخته است که در آن از 16 دوره های غیر ضروری کسب و کار.

زمانی که سونوما کانتی سرپرستان میزبانی بحث سرپناه در محل اثرات سهشنبه, هیچ حوزه ارائه شده ورودی بیشتر از سونوما کانتی گلف بازان.

برخی از ساکنان خواسته سرپرستان به بازگشایی اقتصاد برای صرفه جویی کم درآمد دستمزد بگیر. دیگران می خواستند شهرستان رهبران به فکر کسب و کارهای کوچک. اما از 241 ایمیل به میدان فرستاد شهرستان سرپرستان 202 از آنها یا 84% شد از ساکنان که می خواستم گلف بازگشایی شد.

“من همه چیز در مورد اجتماعی فاصله به عنوان یک وسیله ای برای متوقف کردن گسترش این ویروس گفت:” اریک محافظت از سانتا روزا در یک ایمیل نماینده کلی تنور. “گلف یکی از فعالیت های است که اجازه می دهد تا برای معاشرت ورزش و گرفتن روزانه ما حداقل ویتامین D در حالی که حفظ یک فاصله امن از هر یک از دیگر.”

Napa County ابتدا تعطیل گلف اما مجاز دوره های آموزشی برای بازگشایی در هفته گذشته با یک لیست طولانی از محدودیت ها به عنوان مندرج در مارس 22 اصلاح اصلی خود در مارس 2, اقامت در خانه سفارش دهید.

این قوانین شامل حداکثر دو بازیکنان در هر گروه به جای سنتی و شوهر چهارتایی, چهارتایی; هیچ مشترک تجهیزات; تک سواران تنها (مگر اینکه گلف با یک عضو خانواده) در خصوصی گلف چرخ دستی; بدون اجاره ای در جلو و چرخ دستی; بدون درس های خصوصی یا گروهی آموزش; 6 پا از جدایی برای هر کس در اموال; يي از پناهگاه با چنگک جمع کردن توپ واشر scorecards و مداد و یا آب ایستگاه; بدون پرچم چوب در سوراخ و وارونه فنجان طوری توپ رو نمی نزول به سوراخ.

که بسیاری از محدودیت است. گلف بازان به نظر می رسد تطبیق فقط خوب است.

“محدودیت های آن را فقط یک چیز دلنشین: ما پیش بروید و مطابق با آن تا زمانی که شما اجازه دهید ما بازی گلف ما,” توماس Gerlach, 59, از نپا گفت: بین عمل putts در کندی پارک در روز سه شنبه. “آن را مانند باز کردن یک کازینو و یا چیزی شبیه به آن. من فکر می کنم آن را یک ایده بد به آنها را تعطیل, میزگرد برخی از چیزها و پشت باز است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de