شهرستان های برتر بهداشت عمومی رسمی: انتظار می رود روزانه ظهور COVID-19 موارد برای رسیدن به اوج در ماه ژوئن

به عنوان جدید کروناویروس همچنان به گسترش از طریق Sonoma County, مقامات بهداشت عمومی در انتظار سه به 12 هزار مورد در روز به نگه داشتن در حال ظهور در هفته های آینده با یک قله ممکن هنوز هم نزدیک به دو ماه دور.

دکتر Sundari Mase است که منجر شهرستان بهداشت عمومی توهین آمیز علیه COVID-19 گیر روز دوشنبه گفت: این شهرستان در مجموع به حال 115 موارد که 84 فعال هستند. سی نفر که تست مثبت برای این ویروس در حال حاضر بهبود.

این بیماری همه گیر است که در مسیر رسیدن به قله در شهرستان سونوما در اواخر ماه مه یا اوایل ماه ژوئن Mase گفت: به طور قابل توجهی در پشت بیشتر مناطق پرجمعیت کالیفرنیا یا ضربه نیویورک که در آن نزدیک به 5000 نفر کشته شده اند. مقایسه یک مرگ در سونوما کانتی و 343 در کالیفرنیا نسبت داده شده به این ویروس.

“ما موارد … مرتب کردن بر اساس به طور پیوسته بالا رفتن گفت:” Mase این شهرستان افسر بهداشت. “که در اوج است و احتمالا یک کمی بیشتر برای ما. ما در حال عقب سواحل شرق.”

دولت فدرال و مدل سازی کامپیوتری نشان می دهد که تعدادی از بیماران نیاز به بستری شدن در کالیفرنیا را به اوج خود در اواسط ماه آوریل است.

Sonoma County شناسایی اولین مورد بیماری های عفونی در مارس 2 — پنج هفته پس از این ویروس کشف شد در کالیفرنیا — و رسیدن به اوج خود بعد از خلیج جنوبی و سایر نقاط کشور که در آن سرایت پیدا شد پیش از آن. در مارس 14, شهرستان خود را تایید کرد اولین محلی مورد قرارداد توسط جامعه انتقال است.

“ایالت مدلسازی است که برای تمام استان ها,” او گفت:. “و برخی از شهرستانهای استان در حال راه جلوتر از ما مانند سانتا کلارا است که احتمالا یک ماه جلوتر از ما از نظر موارد است.”

Mase نظرات در خلال پرسش و پاسخ با خبرنگاران که به دنبال یک زندگی Facebook نمایش فیلم با هدف ارائه ساکنان شهرستان در یک به روز رسانی در تلاش برای مبارزه با جامعه گسترش ویروس.

در طول زندگی Facebook, تصویری, Mase ارائه آخرین آمار و ارقام در تعداد محلی موارد و خلاصه اخیر بهداشت عمومی بخشنامه ها از جمله خود را توصیه است که همه ساکنان پوشیدن ماسک صورت زمانی که آنها رفتن به خارج برای فعالیت های ضروری مانند کار و یا خرید مواد غذایی و یا بنزین است. ماسک توصیه امر به ساکنان در تمام سنین است و با هدف کند کردن روند گسترش این ویروس توسط افرادی که در حال حمل آن برخی از آنها ندانسته Mase گفت.

“عادی پوشش صورت نشده است ثابت شده برای محافظت از پوشنده لباس,” او گفت:. “فرسوده توسط کسی که با COVID-19, اما آنها ممکن است به کاهش خطر گسترش ویروس به دیگران است.”

اگر هر کس می پوشد یک ماسک صورت زمانی که خارج از خانه این کمک خواهد کرد که حاوی ویروس و حفظ جامعه محلی امن تر Mase گفت. اما او دلسرد ساکنان از خرید جدید فولاد ماسک و محافظ تجهیزات پزشکی که مورد نیاز توسط کارکنان مراقبت های بهداشتی.

عموم مردم او گفت: می تواند با استفاده از پوشش صورت از پارچه ساخته شده و می تواند به راحتی ساخته شده با تی شرت و مانتو و یا حوله است.

“فولاد ماسک و منقضی نشده N-95 ماسک و ضروری دیگر تجهیزات حفاظتی توصیه نمی شود برای استفاده روزمره برای همه عموم مردم در این زمان,” او گفت:.

این تجهیزات است در تامین کوتاه مدت و مورد نیاز مراقبت های بهداشتی کارگران در تلاش برای درمان, بیمار, سلامت افسر گفت.

“ما پزشکان, پزشک دستیاران پرستار پزشکان و پرستاران و امدادگران و دیگر ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی در حال شجاعانه کار را از طریق این اورژانس برای محافظت از بقیه از ما,” او گفت:.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>