شهرستان nonprofits پاسخ به نیاز رو به رشد در میان coronavirus همه گیر

آنا اعطای تحت فشار قرار دادند یک سبد پلاستیکی در اطراف یک طبقه مشمع کف اتاق در هلدزبرگ ارشد مرکز با یک دست در حالی که نگه داشتن یک تلفن بی سیم به گوش او با دیگر مصرف مواد غذایی سفارش.

زن در انتهای دیگر از تلفن در یک زندگی روستایی بخشی از شمال منطقه سونوما کانتی و کمی دسترسی به حمل و نقل است. او در میان دو ده سالمندان برای دریافت یک تماس از کمک مالی و دیگر هلدزبرگ کارکنان شهرستان در روز شنبه به دیدن اگر آنها نیاز به مواد غذایی است.

“آیا شما مانند کرفس? وجود دارد شما آن را در جعبه” گرانت گفت: به تلفن. “چگونه در مورد یک گالن شیر؟”

کارگران شهرستان شد و سپس اعزام به ارائه مواد غذایی به سالمندان در پرت و دور افتاده مناطق هلدزبرگ و حومه آن در اولین روز از countywide پناهگاه در محل منظور در نظر گرفته شده به سرعت گسترش coronavirus.

قبلا ارشد برنامه ریزی غذایی سادگی از ردوود امپراتوری بانک مواد غذایی اصلاح شد در آخرین دقیقه برای اطمینان از افراد بیش از 65 سال — در میان بیشتر در معرض اثرات COVID-19 بیماری تنفسی ناشی از رمان coronavirus — می تواند سرپا ایستادن کردن در داخل خانه برای محافظت از سلامت خود را در حالی که هنوز لوازم مورد نیاز.

“ما کمی تیراندازی در تاریکی. ما در حال تلاش برای کار کردن و راه عالی برای مطمئن شوید که آنها دریافت آنچه آنها می خواهند بدون قرار دادن چیزهایی که آنها نمی خواهند در آن وجود دارد” گفت: اعطای این شهر بزرگسالان فعال و ارشد خدمات سرپرست. “بنابراین خرید مجازی من فکر می کنم چیزی که جدیدترین. و راننده ما را به ارائه جعبه … و همه تغذیه می شود.”

غذا سادگی فقط یک مثال از سونوما کانتی خیریه بخش ramping تا و تنظیم تلاش ها برای رسیدگی به نیاز رو به رشد برای مواد غذایی, سرپناه و حمایت مالی میان coronavirus اضطراری است.

هفته گذشته جامعه بنیاد سونوما کانتی اعلام کرد آن را به $805,000 در اورژانس کمک های مالی به 35 محلی و سازمان های غیر انتفاعی برای کمک به حمایت از نیازهای مشتریان خود در طول coronavirus بیماری همه گیر. الیزابت قهوه ای, بنیاد رئیس جمهور و رئیس اجرایی گفت: nonprofits نیاز به منابع بیشتر در این اورژانس به ویژه از بسیاری از رویدادهای مالی لغو شده است به پایبندی به اجتماعی فاصله گرفت.

“علاوه بر افراد و خانواده ها که در حال رفتن به بهره گیری از این بودجه به سازمان های غیر انتفاعی خود را از نظر بودجه خود را … آسیب پذیر هستند در این زمان به عنوان” براون گفت. “چه کاری می تواند ما را به یک سهم ؟ برای ما آن بود که استقرار این دور از اورژانس کمک های مالی به سازمان های است که ما می دانیم که می تواند قرار داده استفاده کنید.”

این کمک های مالی فردی در محدوده از $15,000 به 50000 دلار بسته به اندازه و محدوده سازمان. دریافت کنندگان بودند همه سازمان های غیر انتفاعی است که جامعه بنیاد شهرستان سونوما تا به حال کار کرده ام و می دانستم که آنها “می تواند شروع به ساخت یک تفاوت در این مهم ترین مسائل در طول زمان اضطراری” براون گفت.

یکی از این سازمان بود جامعه عمل مشارکت سونوما کانتی فراهم می کند که خدمات مانند اجاره کمک و مواد غذایی به کم درآمد افراد است. غیر انتفاعی دریافت $50,000 اعطا خواهد شد استفاده از این پول برای تقویت آن برنامه های موجود — چند که دیده می شود افزایش تقاضا پس از شهرستان صادر پناهگاه در محل سفارش در هفته گذشته گفت: مدیر اجرایی سوزان کوپر.

غیر انتفاعی شده است هولناک با درخواست اجاره کمک و کوپر انتظار دارد که مردم بیشتر خواهد شد نیاز به کمک به پرداخت صورتحساب خود را و خرید مواد غذایی در هفته آینده از بسیاری از آنها گذاشته شده و یا در حال کار کمتر ساعت در نور پناهگاه در محل سفارش.

پتالوما مردم خدمات فراهم می کند که بسیاری از خدمات اعم از روزانه وعده های غذایی به مشاوره و همچنین دریافت کمک مالی از جامعه بنیاد شهرستان سونوما.

غیر انتفاعی است که به دنبال برای اضافه کردن دو راه به آن وعده های غذایی بر روی چهار چرخ برنامه پس از دریافت تماسهای بیشتر از سالمندان خانه نشین امید به وعده های غذایی خود را تحویل داده و گفت: مدیر اجرایی Elece Hempel.

این مرکز همچنین راه اندازی یک برنامه جدید در هفته گذشته به نام تو تنها نیستی در پاسخ به این بیماری همه گیر.

زمانی که Hempel به او گفت ارشد مشتریان این مرکز که نزدیک آن جمع ناهار خوری سایت به رعایت اجتماعی فاصله توصیه های مشتریان نا امید شدند آنها نخواهد بود قادر به معاشرت با یکدیگر کنه. در پاسخ به برنامه هماهنگ جستجو برای داوطلبان برای تماس با مشتریان خود را هر روز و چت با آنها را ارائه سالمندان امن تعامل اجتماعی در حالی که آنها خود را منزوی در خانه های خود.

در حال حاضر حداقل 128 سالمندان در حال دریافت تماس Hempel گفت.

“و البته در نمونه شهرستان سونوما مد ما باید بیشتر داوطلبان از گرفتن تماس” Hempel گفت. “از آنجا که شما می دانید که چگونه ما آن را در اطراف در اینجا.”

شما می توانید رسیدن به تحریریه Chantelle لی در 707-521-5337 یا [email protected] در توییتر @ChantelleHLee. شما می توانید رسیدن به تحریریه کوین Fixler در 707-521-5336 یا [email protected] در توییتر @kfixler.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>