شهرستان حمل و نقل مدیره اینچ نسبت به تصویب مالیات بر فروش تجدید

Sonoma County, حمل و نقل, مقامات حرکت رو به جلو دوشنبه با یک طرح به دنبال اوایل تجدید مالیات برای جاده, اتوبوس, دوچرخه و عابر پیاده, پروژه, راه اندازی یک رای در اواخر این ماه است که می تواند زمین اندازه گیری در انتخابات ماه نوامبر.

نمایندگان شهرستان و نه شهرستانها و هیئت مدیره خود را از سرپرستان رای دادند 9-1 خوب برای تنظیم صحیح زبان در پیشنهاد چهارم-درصد مالیات بر فروش فرمت بیش از دو هفته آینده در تلاش برای جلب حمایت بیشتر در میان گروه های ذینفع.

12-عضو سونوما کانتی حمل و نقل اختیارات هیئت مدیره بوده و وزن, آیا برای ضربه زدن به دریچه گاز یا با شدت بهم زدن به ترمز در تلاش برای تجدید اندازه گیری M برای 20 سال دیگر. با وجود تیز و ناگهانی رکود اقتصادی ناشی از کوروناویروس خاموش روشن اکثریت این گروه گفت که آنها باقی می ماند متعهد به برنامه ریزی و حمایت قرار دادن این سوال قبل از رای دهندگان در آینده انتخابات عمومی.

“من فکر می کنم ما وجود دارد شخصا. من بسیار با اعتماد به نفس ما در مورد بهترین اندازه گیری ما با هم می توانید برای حمل و نقل و اندازه گیری” گفت: کوتاتی عضو شورای علامت Landman, یک حمل و نقل اقتدار عضو هیئت مدیره. “آن را به خوبی ممکن سبزترین حمل و نقل پروژه های این شهرستان تا کنون را ببینید به این نقطه است.”

اما به جای به طور رسمی پیشبرد اندازه گیری در دوشنبه هیئت مدیره اعطا کارکنان یک پنجره کوچک به ترکیب نهایی ترفند های درخواست شده توسط رقابت های زیست محیطی و جاده ها متمرکز شدند. ایجاد اجماع و یا حداقل اجتناب از ایجاد مخالفت با این پیشنهاد — یک عامل کلیدی در نهایت عبور از رای گیری خود نیاز به دو سوم اکثریت اعضای هیئت مدیره گفت.

“چه SCTA در تلاش است تا انجام دهید این است که مطابق اندازه گیری با آنچه که این گروه به امید دیدن و ما می خواهیم زبان را به منعکس کننده که گفت:” سانتا رزا عضو شورای کریس راجرز عضو هیئت مدیره. “من فکر می کنم یک راه وجود دارد-نخ و سوزن و دریافت وجود دارد اما ما هنوز وجود ندارد و آن را تصویب نمی شود اگر ما نمی وجود دارد.”

اگر اندازه گیری های پیشرفته توسط هیئت مدیره در دو هفته در یک برنامه ریزی ویژه جلسه آن را هنوز هم نیاز به تایید از اکثریت نه شوراهای شهر و هیئت ناظران — به طور خاص کسانی که نمایندگی اکثریت جمعیت شهرستان — برای اضافه کردن آن را به رای گیری. اگر اتفاق می افتد که بیش از دو ماه آینده مورد خواهد بازگشت به حمل و نقل مدیره برای تصویب نهایی است.

اندازه گیری M که رای دهندگان به دقت به تصویب رسید در سال 2004 تولید شده بیش از $278 میلیون دلار از طریق فوریه نسبت به پروژه جاده و بهبود اتوبوس, دوچرخه و عابر پیاده اتصالات در سراسر شهرستان. اما آن منقضی می شود در بهار سال 2025 و باقی مانده درآمد در حال حاضر متعهد به موجود و یا پروژه های برنامه ریزی شده نیاز به اوایل فرمت برای استفاده از محلی بودجه به اهرم دولت آینده و کمک های مالی فدرال به سمت موج بعدی از پروژه های زیربنایی.

اندازه گیری های جدید پیش بینی شده است در ابتدا به تولید حدود 26 میلیون نفر در هر سال و در مجموع $670 میلیون بیش از آن 20 سال زندگی. اندازه گیری M در اصل انتظار می رود برای ارائه $470 میلیون است اما در حال حاضر بر روی هدف به ارائه نزدیک به $430 میلیون تحت آب و هوای فعلی اقتصادی.

حمل و نقل آژانس قصد دارد برای انجام بیشتر رای گیری عمومی قبل از هیئت مدیره خود را می آید به یک تصمیم نهایی در تجدید در ماه جولای. پاسخ نیز باید کمک به شکل بالقوه کمپین که اعضای هیئت مدیره فکر می کنم مهم خواهد بود به برنده رای دهندگان پشتیبانی می کند.

“بزرگترین چالش در مقابل ما است که مبارزات انتخاباتی و رای گیری گفت:” سرپرست دیوید Rabbitt یک حمل و نقل عضو هیئت مدیره. “من فکر می کنم ما باید یک زمان سخت با برخی از سوالات از ایمان به دولت در رفتن و وخیم اقتصادی در جریان است و ما نباید سنگدلانه است که همانطور که ما حرکت رو به جلو است.”

دو اعضای هیئت مدیره که مورد علاقه هل دادن جلوتر از دست رفته مجازی نشست و ویندزور عضو شورای سام ماهی قزل آلا, مصرف, توصیه, خود, شورای, شد, تنها مخالف.

شما می توانید رسیدن به تحریریه کوین Fixler در 707-521-5336 یا [email protected] در توییتر @kfixler.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de