شهرستان نیاز به تلفن همراه برنامه برای کارکنان بازگشت به کار

سونوما کانتی است به مجموعه نیاز به استفاده از یک برنامه تلفن هوشمند است که به منظور بررسی کارکنان ندارد coronavirus علائم و نشده در معرض هر کسی با COVID-19 قبل از نشان دادن به کار.

شهرستان استخدام فن آوری های غول پیکر آی بی ام برای توسعه SoCo COVID-19 بررسی برنامه در هزینه $160,000 و در حال حاضر آن را منتشر کرده در Apple App Store و Google Play Store. کارکنان با استفاده از این نرم افزار را روی صفحه نمایش خود را برای علائم و قرار گرفتن در معرض و کارفرمایان را با استفاده از یک موازی از ویژگی های همان برنامه به منظور بررسی کارکنان سلامتی چک قبل از شروع شیفت.

“در آن طول می کشد به معنای واقعی کلمه مثل 30 ثانیه تا زمانی که شما لازم نیست که هر گونه علائم و البته و نه به حال هر گونه تماس با هر کسی که با COVID” دکتر Sundari Mase این شهرستان افسر بهداشت روز جمعه گفت.

برنامه — و یا یک جایگزین سیستم است که اجازه می دهد تا برای همان نوع از کارمند-کارفرما ارزیابی و گزارش داده — مورد نیاز خواهد بود برای هر دو بخش خصوصی و کارمندان دولت تحت سونوما کانتی را پناهگاه در محل سفارش ژوئن 1 و همچنین اجباری متوسط چک برای کارگران است. الکترونیکی ارزیابی است که به منظور ارائه ابزار برای نگه داشتن کارگران و worksites COVID رایگان در حالی که همچنین ارائه یک جریان جدید از اطلاعات برای اطلاع رسانی شهرستان pandemic پاسخ.

از شنبه با 18 مورد جدید گزارش شده در این شهرستان تا به حال 500 مورد تأیید: 289 فعال 207 بهبود و چهار مورد آن منجر به مرگ و میر.

مردم با استفاده از SoCo COVID-19 بررسی برای اولین بار گفت که آنها “کمک خواهد کرد که به شهرستان مقامات بهداشتی اطلاعات آنها نیاز به تصمیم گیری در سفارش برای شهرستان برای بازگشایی و باز باقی می ماند در راه به عهده دارند و کار برای احیای اقتصاد ما و کاهش خطر ابتلا” با توجه به برنامه.

افرادی که از خانه کار می کنند ملزم به استفاده از برنامه. Mase های اخیر بهداشتی سفارش متحده است که این امر به کارکنان که “گزارش خود را به کار سایت و یا دیگر انتساب به دور از محل سكونت خود.”

داده های جمع آوری شده توسط نرم افزار در قالب ناشناس پاسخ شخصی ذخیره خواهد شد در آی بی ام ابر که در آن منطقه سونوما کانتی قادر خواهد بود برای دسترسی به اطلاعات آی بی ام گفته است. مجموع داده های جمع آوری شده از طریق این برنامه — که ردیابی محل با توجه به سیاست حفظ حریم خصوصی — حذف خواهد شد پس از برگزار 45 روز. یک county گفته سخنگوی مطبوعاتی حزب دموکرات در اوایل این ماه است که این برنامه می تواند مورد استفاده قرار گیرد برای تماس با ردیابی.

برنامه پس از آن می پرسد کاربران را به ورودی کد پستی که در آن آنها کار خود را در صنعت و محدوده سنی. سپس کاربران می پرسید که آیا آنها بوده ام در تماس با هر کسی که شناخته شده است به COVID-19 با گزینه های ویژه علاوه بر این “بله” یا “نه” برای کارکنان مراقبت های بهداشتی که ممکن است در معرض. آنها همچنین پرسیده شد که آیا آنها در حال تجربه هر گونه coronavirus علائم مربوط.

اگر تمام نشانه های نقطه به نقطه منفی کارکنان نشان داده شده است یک صفحه نمایش است که به لطف آنها را می پرسد و آنها را برای به اشتراک گذاشتن صفحه نمایش خود را با کارفرمای خود. اگر نشانه های مثبت به آنها گفته آنها “ممکن است عوامل خطر برای COVID-19” و خواسته به دنبال راهنمایی های خود را از ارائه دهنده مراقبت های اولیه قبل از نشان دادن به کار. (این برنامه شامل یک سلب مسئولیت است که آن را ارائه نمی دهد توصیه های پزشکی.)

کارفرمایان با استفاده از این نرم افزار را بررسی کارمند پاسخ و همچنین ممکن است استفاده از داده های زمینه برای کارمند درجه حرارت و استفاده از پوشش گفت: کارولین Staats این شهرستان مدیر نوآوری در یک شرکت آی بی ام وبینار ماه گذشته.

این نرم افزار همچنین شامل یک خوراک با لینک کلیک کنید برای سونوما کانتی coronavirus آمار دستورات بهداشتی و ماسه را به طور منظم هفته تصویری به روز رسانی.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de