شهرستان در نظر گرفتن گسترده تر بازگشایی پارک ها از جمله دسترسی به ساحل به ساحل ساکنان

Sonoma County ساکنان ممکن است به زودی رانندگی خود را به پارک های محلی به بازی تنیس, راه اندازی یک قایق پارویی اسکیموها و یا سوار دوچرخه خاک تحت یک تجدید نظر منظور می رود برای ارائه به طور قابل توجهی بیشتر, هوای آزاد, فرصت های تفریحی در اوایل این هفته.

شهرستان سرپرستان وزن خواهد شد در روز سه شنبه در مرحله بعدی دسترسی عمومی قبل از پیش بینی عمل توسط county Health افسر Sundari Mase که گسترش تغییرات ایجاد شده در مارس 28, زمانی که او مجاز ساکنان به بازگشت به شهر و شهرستان پارک های آنها می تواند با پای پیاده و یا دوچرخه سواری.

این پیشنهاد جدید را باز پارکینگ به طوری که ساکنان درایو می تواند به پارک های نزدیک و اجازه می دهد تا برای دستشویی باز می شود, تسهیل دیگر بازدیدکننده داشته است.

افراد و خانواده گروه نیز خواهد بود و مجاز به شرکت در “کم خطر” فعالیت هایی مانند توپ bocce, ترشی, توپ گلف دیسک والیبال paddleboarding, قایقرانی و سرگرم کننده است که نیازی به تماس نزدیک با یک گروه بزرگی از مردم است. آن را نیز به معنی خصوصی باشگاه تنیس می تواند اجازه خانواده گروه به بازی.

هر چند مشخص نیست در آن سهشنبه در دستور کار هیئت ناظران همچنین به بحث در مورد امکان اجازه می دهد دوچرخه سواری و پیاده روی در دسترسی به سونوما ساحل پارک ها و سواحل برای اولین بار در بیش از هفت هفته گفت: سرپرست Lynda هاپکینز که نشان دهنده منطقه است.

تحت یک سناریو ورود مجاز خواهد بود فقط قبل از ساعت 11 صبح هر روز و یا بعد از 5 p. m.

اواسط روز بسته شدن و اجرا شود و در شهرستان سانتا کروز است که به منظور محدود کردن قرعه کشی خارج از بازدید کنندگان در حالی که ارائه برخی از فرصت برای ساکنان ساحلی برای رسیدن به فضای باز عمومی یک امتیاز تا کنون آنها را تکذیب کرد پس از پارک بسته شد countywide در مارس 24.

“ما می دانیم که وجود دارد بسیاری از مردم که زندگی می کنند در منطقه ساحلی که واقعا می خواهید برای دسترسی به ساحل و سواحل گفت:” هاپکینز یک فرستویلل ساکن ، “من حساب خودم را در میان این افراد است. اما این است برای رفتن به یک مرحله به مرحله روند.”

پارک دسترسی به خصوص که در آن سواحل نگران است پدید آمده است به عنوان یک عمده مسئله بیش از دو ماه است که سونوما کانتی و بسیاری از ملت شده است پناه در محل سعی کنید برای کاهش انتقال رمان coronavirus.

مردم تشویق شده اند به خارج از منزل برای هوای تازه و ورزش به عنوان یک پادزهر برای این cooped های جدا شده وجود همه گیر زندگی. اما له از جمعیت در پارک ها و سواحل در طول چند روز اول از منطقه خلیج stay-at-home سفارشات آنقدر عمیق است که سونوما کانتی تعطیل تمام پارک های آن روز بعد و دولت بسته همه امور خارجه پارک پارکینگ.

هر چند Mase به تازگی مجاز برخی از استفاده محدود از داخلی, پارک, پارکینگ باقی مانده بسته باعث نگرانی در مورد سهام برای کسانی که در مناطق شهری بدون دسترسی آسان به نزدیکی فضای باز و همچنین برای غیر فعال که نیاز به قبل از ترتیب بازدیدکننده داشته است تنها به مشخص شده پارک.

ساحل باقی می ماند به طور کامل بسته شده و همچنین به دلیل ادامه مشکلات نگه داشتن بازدید کنندگان از خارج از منطقه دور. نیز وجود دارد که نگرانی ها در مورد افشای محدود اولین پاسخ دهندگان در ساحل به کروناویروس اجازه می دهد بیش از حد بسیاری از مردم در سواحل عمومی هاپکینز گفت.

منطقه ای پارک های مدیر برت Whitaker گفت: مرحله به مرحله بازگشایی پارک های مبتنی بر ساکنان’ نشان داد تمایل به رعایت اجتماعی فاصله مورد نیاز است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net