شهرستان سرپرست بحث و جدل بیش از Super Bowl halftime show گفت: قطعات objectified’ زنان

The Super Bowl halftime show شامل شکیرا و جنیفر لوپز موجب انتقاد و تحسین بسیاری از بینندگان از جمله سونوما کانتی سرپرست.

در رسانه های اجتماعی هزاران نفر ابراز تمجید برای دو multiplatinum-فروش هنرمندان پس از تماشای نشان می دهد. رئیس مد منتقد نیویورک تایمز نوشت که لوپز ثابت عبارت “لباس خود را سن” هیچ معنی خواستار نشان دادن یک “تظاهرات یک زن glorying در خود فیزیکی.” در عین حال دیگران فکر عملکرد نیست مناسب برای مخاطبان جوان.

فیلم آموزش هاپکینز شهرستان سرپرست که نشان دهنده منطقه 5 صورت گرفت به Facebook یکشنبه شب با واکنش های متفاوتی در نوشتن است که او تا به حال به “مبارزه با اصرار به پوشش (او) دختران “چشم” در طول اجرای موسیقی.

در حالی که او گفت: در پست او عاشق تم زن توانمندسازی و جشن Latinx فرهنگ او آرزو “زن توانمندسازی نمی آمد با ظاهر مورد نیاز عملکرد عنصر wagging لب به لب خود را در یک مرد فاق و یا نوشتن بر روی زمین در یک مرد یا بالا رفتن از یک استریپر قطب.”

او افزود: او خوب بود با دخترش دیدن “مثبت تمایلات جنسی” اما فکر Super Bowl halftime عملکرد بیشتر متمرکز بر objectifying زنان است.

هاپکینز’ پست به دست آورد بیش از 280 نظرات در عرض 24 ساعت — برخی از موافقت خود با دیگران انتقاد از غرب شهرستان سرپرست.

“JLo تا به حال تمام خدمه مرد رقصنده پشتیبان انجام می دهند به معنای واقعی کلمه همان choreography به او و در عین حال مردم تنها خشم در مورد JLo” گفت: علی اسپیلین در یکی از نظرات. “من فکر می کنم تمایل زنان دیگر به بررسی عملکرد زنان در این راه خودی خود در معرض برخی از درونی زن ستیزی.”

هاپکینز در دوشنبه روشن او ندارد یک مشکل قابل توجه لباس های شکیرا و لوپز عینک, اما فکر پویا منتقل شده که مردان آمد در این مرحله به دلیل “تمرکز در مردان; زنان در بیشتر از این وابسته و بیشتر از این ماديت يافته نقش است.”

وقتی پرسید که آیا او شگفت زده شد او پست های رسانه های اجتماعی به دست آوردن حد توجه هاپکینز گفت: او بود.

او گفت: برخی از افرادی که به عنوان خوانده شده Facebook پست به نظر نمی رسد به درک او بیشتر سرگرم کننده از خودش “برای مهربان بودن بد خلق قدیمی پدر و مادر است.”

“این نشان می دهد که آن را یک کار بزرگ هنری در سوپر باول چرا که بهترین هنر جرقه مکالمات و بحث” هاپکینز گفت.

نویسنده کارکنان تایلر Dawkins کمک به این گزارش. شما می توانید رسیدن به تحریریه Chantelle لی در 707-521-5337.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>