شهرستان می گوید: هیچ جدید کروناویروس موارد به عنوان تست گسترش

هر چند هنوز هم وجود دارد هیچ مدرکی از جامعه گسترش جدید کروناویروس در سونوما کانتی محلی مقامات بهداشت در روز سه شنبه برای عموم مشخص تهاجمی مبارزه با این بیماری همه گیر است که شامل بیش محلی, تست هدفمند پیگیری در بیمارستان بخش اورژانس و یک توصیه که سازمان دهندگان از رویدادهای عمومی برای جمعیت های آسیب پذیر در نظر گرفتن لغو.

صحبت به هیئت ناظران در روز سه شنبه برای اولین بار دکتر Sundari R. Mase این شهرستان موقت جدید افسر بهداشت گفت: ویروس دشوار است برای پیگیری از آنجا که کمی شناخته شده در مورد آن و از آنجا که بسیاری از کسانی که آلوده را نشان نمی دهد هر گونه علائم.

“من شک وجود دارد احتمالا عفونت بیشتر است که ما در حال چیدن نیست تا آنجا که آنها در حال ایجاد یک بسیاری از ویران کردن” Mase گفت: سرپرستان.

او ارائه شد بخشی از بهداشت عمومی به روز رسانی است که خطاب به آخرین جزئیات در این شهرستان در پاسخ به COVID-19 بیماری ناشی از ویروس است.

از روز شنبه که این شهرستان آغاز شد آزمایش های محلی برخی از 29 نفر آزمایش شده اند با نتیجه منفی برای ویروس.

مقامات محلی گفت: تست برای coronavirus منتقل شده به بخش آزمایشگاه دور زدن فدرال و ایالتی سایت و در نتیجه سرعت این روند به چرخش 24 ساعته.

این شهرستان را تایید موارد عفونت کروناویروس درگیر افرادی که در بیمارستان بستری شد در اواخر ماه فوریه یا اوایل این ماه قبل از تست محلی آغاز شد. که سه نفر شامل یک نفر در ساتر سانتا رزا بیمارستان منطقه ای که همچنان بحرانی اما با ثبات وضعیت با توجه به یک بیمارستان منبع.

که فرد و دیگری محلی بیمار شد و هر دو همانند شاهزاده مسافران در یک رفت و برگشت سفر به مکزیک است که بازگشت به سان فرانسیسکو در فوریه. 21. بخش اول تایید بيمار مسافر در الماس شاهزاده خانم کروز کشتی و پرواز از ژاپن به پایگاه نیروی هوایی تراویس و پس از انتقال به یک بیمارستان محلی است.

در یک کنفرانس مطبوعاتی سه شنبه رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom اعلام کرده بودند 157 مثبت coronavirus موارد در سراسر کشور. سوم مرگ مربوط به ویروس در کالیفرنیا آمد سهشنبه شب در Sacramento County, که در آن یک زن در 90s بود که ساکن در یک مرکز کمک زندگی درگذشت.

Newsom گفت: وجود 18 خارجه آزمایشگاه پردازش coronavirus آزمون و همچنین دو بیمارستان و یک مرکز اجرا شده توسط Quest Diagnostics خصوصی تست شرکت. 19th دولت آزمایشگاه و دو تلاش اضافی امکانات به زودی خواهد بود قادر به انجام آزمایشات خود را گفت و اشاره کرد که تلاش به تنهایی خواهد بود قادر به پردازش بیش از 5000 تست در روز است.

“تست بالا از ذهن در ایالت کالیفرنیا” Newsom گفت.

Newsom ابراز تمایل به تسلیم به محلی مقامات بهداشت عمومی را به بهترین تصمیم گیری برای خود فرد جوامع به جای promulgating از بالا به پایین coronavirus پاسخ از ساکرامنتو.

او گفت که او فکر شهرستان سانتا کلارا ممنوعیت در رویدادهای عمومی بود “عاقلانه” و انتظار می رود مشاوره های مشابه در دیگر شهرستانهای استان است. وی با بیان کلی حمایت اجتماعی فاصله گرفتن اقدامات لازم برای جلوگیری از coronavirus از انتشار از فرد به فرد در جوامع است.

Mase که به تائید هیئت ناظران شنبه به شهرستان موقت افسر بهداشت گفت که از آنجا که هیچ مدرکی از جامعه انتقال وجود داشته به صورت محلی وجود دارد از جمله ممنوعیت اجرا شده در شهرستان سونوما. اما او گفت: آن ممکن است عاقلانه برای سازمان دهندگان این رویداد به لغو برخی از حوادث که در قرعه کشی ساکنان مسن و همچنین به عنوان کسانی که پزشکی آسیب پذیر است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im