شهرستان گزارش 3 coronavirus مرگ به عنوان جدید تست سایت مجموعه ای برای باز کردن

یک سوم سونوما کانتی ساکن شناسایی تنها به عنوان یک پیرمرد مرده است با توجه به coronavirus مسئولان شهرستان تایید یکشنبه.

هیئت ناظران معاون سوزان فرودگاه گرین گفت: او مطلع شهرستان در بخش بهداشت و درمان از مرگ یکشنبه در مدت کوتاهی قبل از 5 p. m. و Sundari Mase این شهرستان افسر بهداشت, بعد, تایید مرگ از طریق یک شهرستان سخنگوی.

این COVID-19 مرگ است برای اولین بار در شهرستان از آوریل 10 و آن را در یک زمان می آید زمانی که coronavirus بیماران در حال تبدیل شدن به طور فزاینده ای کمیاب در شهرستان بیمارستان. یکشنبه وجود دارد فقط سه نفر در بیمارستان منطقه با توجه به دولت داده است.

موارد در سونوما کانتی رشد افزایش 5 یکشنبه به 257 از جمله 128 افرادی که بهبود, با توجه به داده های موجود در شهرستان COVID-19 داشبورد.

روز دوشنبه در این شهرستان را آخرین پناهگاه در خانه سفارش طول می کشد تا اثر اجازه می دهد یک گروه وسیع تری از کسب و کار برای بازگشایی, از جمله فروش خودرو landscapers گل و گلف. در همان زمان مقامات بهداشتی در حال کار با دولت و بخش خصوصی همکاران به طور چشمگیری مقیاس دیگر مقابل تست برای این بیماری در حالی که تهیه یک چارچوب با کسانی که در مراقبت های بهداشتی و کسب و کار غیر انتفاعی کار کمک خواهد کرد که بلند تر و محدودیت در شهرستان کتک اقتصاد است.

دو coronavirus تست سایت های باز به همه شهروندان بدون در نظر گرفتن سن و وضعیت و یا علائم را باز روز سه شنبه در شهرستان سونوما کمک فشار شهرستان و نزدیک به هدف خود را به انجام روزانه 800 تست.

دولت بودجه سایت در سانتا رزا و پتالوما نشان دهنده بخشی از فشار را به 80 تست مکان آنلاین برای افزایش تست ظرفیت به عنوان یک پیش ماده برای بازگشایی بخش های مختلف اقتصادی در سراسر کشور.

“ما را خوشحال و برای دیدن که دولت این است که پله به مکمل های تست محلی تلاش های” خور گفت: در شهرستان انتشار اخبار. “این کمک خواهد کرد که ما را در رسیدن به هدف ما از انجام 600-800 آزمون در هر روز کمک خواهد کرد که ما را به درک گسترش COVID-19 اینجا را در شهرستان سونوما — یک گام مهم به سمت باز کردن بخش عقب.”

انتصاب خواهد شد مورد نیاز در آزمون جدید سایت — سانتا رزا دبیرستان و پتالوما دانشگاه سانتا رزا Junior College. OptumServe سراسر کشور خدمات بهداشتی و درمانی شرکت در حال اجرا است همه این سایت ها در دولت است.

ساکنان می توانند به https://lhi.care/covidtesting تماس بگیرید و یا 1-888-634-1123 به برنامه قرار ملاقات و مورد نیاز خواهد بود برای ارائه انواع مختلفی از اطلاعات شخصی. بعد از ظهر یکشنبه در این سایت قادر به خدمت به مردم با اپل, iPads ها و یا رایانه های اپل, با توجه به اطلاع رسانی های پاپ آپ در وب سایت.

آزمون های رایگان برای کسانی که بدون بیمه و با توجه به انتشار.

سونوما کانتی آغاز شد مارس 25 تهاجمی درایو-از طریق آزمایش رژیم با هدف قرار دادن کارکنان مراقبت های بهداشتی و رسیدن به بیش از 200 نفر در هر روز در بالای تعدادی از مردم تست شده در آزمایشگاه خصوصی و یا از طریق بخش سلامت عمومی آزمایشگاه. در روز شنبه این شهرستان با دریافت 321 نتایج آزمون.

جدید تست سایت انتظار می رود که قادر به تست از 260 نفر در هر روز است. در سطح ایالت OptumServe انتظار می رود که قادر به افزایش تست ظرفیت 10,500 در هر روز با توجه به انتشار.

“این تست سایت کمک خواهد کرد سونوما کانتی به طور چشمگیری افزایش نیازهای تست برای افرادی که دسترسی محدود به COVID-19 آزمون تا در حال حاضر ،” Mase گفت: در انتشار. “ما هیجان زده به همکاری با دولت و OptumServe برای کمک به اطمینان از جوامع ما سالم هستند در حالی که همچنین کمک به دیدار خود ما و کالیفرنیا آزمایش اهداف است.”

شما می توانید رسیدن به تحریریه تایلر Dawkins در 707-526-8667 و یا در [email protected] در توییتر @tylersilvy.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de