شهرستان انتشار جزئیات جدید در حوزه بیماری همه گیر کوروناویروس

مقامات بهداشت منتشر گنجینه ای از داده های جدید دوشنبه, مستند گسترش coronavirus در سونوما کانتی آشکار اطلاعات گسترده ای در مورد بيماران اساسی شرایط پزشکی و چگونه این بیماری گسترش یافته است در خوشه از طریق خانواده و همکاران.

داده های منتشر شده توسط county Health افسر دکتر Sundari Mase می آید به عنوان صدها نفر از معترضان با تجمع در گروه های بزرگ در مرکز شهر سانتا رزا برای راست سومین روز در اعتراض به رفتار پلیس اقلیت.

Mase گفت: هیچ راهی برای بدانید اگر این تظاهرات که فوران, در پی کشتار جورج فلوید توسط, مینیاپولیس, افسر پلیس هستند موثر بر نرخ انتقال از coronavirus در سانتا رزا و یا دیگر شهرستانها ایالات متحده است.

“به طور کلی طول می کشد حدود دو هفته برای دیدن تاثیر هر چیزی که اتفاق می افتد” Mase گفت. “از آنجا که من اعتقاد دارم که این تظاهرات را فقط اتفاق می افتد شده است طی شش روز یا, بنابراین من مطمئن هستم که ما می بینیم تاثیر آن نشده است.”

برخی از معترضان هستند مطابق با دستورالعمل های بهداشتی به سایش پوشش صورت در عمومی و اقامت 6 فوت از هم جدا اما دیگران نادیده گرفتن توصیه های طراحی شده برای کاهش گسترش ویروس.

Mase گفت: کالیفرنیا آخرین ایالت پناه-در محل به منظور اجازه می دهد تا برای اعتراضات تا 100 نفر — تعداد بیش از سه روز تمام در شهرستان سونوما.

مطالعات نشان داده است که آواز گسترش یک ویروس در یک نرخ بالاتر از صحبت کردن — یک عامل در مقامات نگرانی در باز کردن کلیسا — اما روشن است که اگر فریاد و شعار در Floyd تظاهرات می تواند به افزایش خطر انتقال Mase گفت.

“این یک رمان coronavirus. ما نمی دانیم که دقیقا چه مقدار در معرض خطر بیشتری وجود دارد خواهد بود با یک فعالیت و یا دیگر” او توضیح داد. “من می گویم که تمام فعالیت های است که آیا آواز خواندن و یا صحبت کردن, عطسه, سرفه, شعار, هر آنچه در آن است — آن را به طور بالقوه می تواند تهدید بیشتر انتقال در صورتی که مورد. بنابراین ما فقط نیاز به واقعا روشن است که هر یک از این چیزها به شمار خطر است.”

Mase که مورد انتقاد قرار گرفته بیشتر برجسته توسط کلانتر علامت Essick برای خودداری از اطلاعات کلیدی در گسترش ویروس منتشر شد, آمار جدید دوشنبه که ارائه بینش چگونه ویروس های منتقل شده از طریق شهرستان سونوما.

این شهرستان همه گیر داشبورد در حال حاضر شامل گسترده توصیف که در آن از افراد آلوده به این ویروس شد. Mase تاکید کرد این اطلاعات به این معنا نیست مردم قرار گرفتند به کروناویروس در محل کار, اما آن را نشان می دهد بخش از اقتصاد محلی که در آن آنها کار کرده است.

بزرگترین رده تنها در 23 درصد بودند و در حال حاضر مشغول به کار است (که احتمالا شامل بازنشستگان). چهارده درصد مشغول به کار در خدمات و فروش 12 درصد در کشاورزی و کشاورزی 9 درصد در مراقبت های بهداشتی و 8 درصد در تولید. در میان دیگر کار دسته بندی ها معمولا همراه با ویروس 2 درصد خصوصی مراقبان و 2 درصد در مواد غذایی و آشامیدنی تولید می باشد.

کامل 28 درصد گزارش شده هیچ زمینه ای شرایط پزشکی. دیابت شد شایع ترین بیماری در 38% و به دنبال آن بیماری های قلبی عروقی (23%), بیماری مزمن ریه (18%) و فشار خون بالا (18%). ده درصد از محققان گفت: آنها تا به حال دودی در برخی از نقطه در حالی که 8 درصد گزارش شده است که سیستم ایمنی به خطر بیافتد.

همانطور که از دوشنبه 566 نفر در شهرستان سونوما باید آزمایش مثبت برای coronavirus. از کسانی که 258 مورد فعال بودند و 304 بهبود بود. چهار نفر کشته شده اند.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>