شهرستان مقامات بهداشت عمومی راه اندازی گسترده COVID-19 تست تلاش شنبه

Sonoma County عمومی وزارت بهداشت در روز شنبه آغاز خواهد شد گسترش coronavirus تست تلاش برای صفحه نمایش حدود 200 نفر برای بیماری های عفونی در یک روز تقریبا دو برابر حجم معاملات انجام شده توسط استانداری تجاری آزمایشگاه محلی و ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی.

گسترش تست — تنها با وقت قبلی — ادامه خواهد داد برای چند هفته و هدف گروه های خاصی از جامعه آغاز محلی کارکنان مراقبت های بهداشتی که با علامت دار و بدون علامت. از بعد از ظهر پنجشنبه در مورد 4,900 از جمعیت شهرستان در حدود 500000 نفر آزمایش شده است برای COVID-19 و 96 درصد آنها دوباره منفی.

شهرستان مقامات بهداشتی و گفت: این توانایی برای انجام آزمایش در مقیاس بزرگ بسیار مهم است برای نگه داشتن کم در بهداشت عمومی زبان به پهن کردن منحنی — تعداد ساکنان محلی که آلوده شدن با جدید کروناویروس در یک زمان.

دکتر Sundari Mase این شهرستان افسر بهداشت گفت: افزایش تست ساخته شده است ممکن است با توجه به حمل و نقل از 5000 نمونه سواب شهرستان به دست آمده از طریق آمازون است. او گفت: یکی دیگر از حمل و نقل از 100,000 سواب انتظار می رود در دو هفته آینده.

توانایی برای نظارت و حفاظت از کالیفرنیا جوامع از طریق بیشتر تست یکی از شش شاخص های کلیدی رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom هفته گذشته گفت او استفاده خواهد کرد تا تصمیم بگیرند که چگونه و هنگامی که او را به تغییر دولت نامحدود اقامت در خانه سفارش دهید. Newsom گفت: دولت باید انجام 60,000 80,000 آزمون در روز به منظور فعال کردن این حالت به تدریج سهولت محدودیت در جنبش عمومی و قادر به دقت اشاره کردن ویروس شیوع است.

در سونوما کانتی Mase گفت که ترجمه را به یک هدف در حدود 800 تست در روز است. که انجام خواهد شد از طریق شهرستان مقامات بهداشت عمومی’ گسترش درایو از طریق آزمایش و همچنین به عنوان شهرستان تست از مردم زندگی در “congregrant” موقعیت های مثل خانه های سالمندان محلی زندان و پناهگاه بی خانمان و در ادامه تست از افرادی که در تماس نزدیک با فرد آلوده. نیز وجود دارد تست در حال انجام با انواع محلی و بیمارستان و درمانگاه و دیگر ارائه دهندگان خدمات سلامت.

از بعد از ظهر پنجشنبه در این شهرستان ثبت شده است و در مجموع 194 موارد بسیار مسری پاتوژن, 99 که فعال هستند. پس از اولین محلی مورد coronavirus پدید آمده در مارس 2, 93 نفر بهبود یافته اند و دو نفر کشته شده اند.

روز شنبه, ویروس, تست انجام خواهد شد در یک درایو-از طریق تنظیمات در پارکینگ شهرستان بهداشت عمومی آزمایشگاه در 3133 Chanate جاده در سانتا رزا. تنها کسانی که در مشاغل بهداشت و برنامه ریزی قرار ملاقات با تماس (707) 565-4667 خواهد شد تست شده است. در تاریخ بعد county مقامات بهداشت عمومی را راه اندازی شبیه فرصت تست برای منطقه اولین پاسخ دهندگان با ویروس علائم افراد با سن 65 سال و بالاتر با شرایط بهداشتی اساسی با یا بدون COVID-19 علائم و در نهایت هر ساکن تجربه علائم.

به منظور تست county کارکنان مراقبت های بهداشتی شامل هر کسی که وظایف شغلی قرار داده و آنها را در تماس با بیماران به طور منظم. این شامل: پرستاران; دستیاران پرستاری; پزشکان; اجتماعی کارگران; مشاوران شاغل در مراکز بهداشتی درمانی; میز جلو و مصرف کارکنان; متخصصین تغذیه; خانه داری و کارکنان مربوط به فراشی و امنیت کارگران در مراکز بهداشتی درمانی.

این است که در حال توسعه داستان. لطفا دوباره بررسی کنید برای اطلاعات بیشتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>