شهرستان آماده به دنبال خصوصی فروش Chanate جاده ملک

Sonoma County سرپرستان آماده برای قرار دادن 71 هکتار Chanate جاده ملک برای فروش, این بار بدون رشته و یا یک شهرستان-میانجیگری پیشنهاد برای مسکن یک مرجع است که نشان دهنده مقامات’ آخرین تغییر استراتژی به offload رو به وخامت و پر هزینه سایت در شمال سانتا رزا که دیرین خانه شهرستان بیمارستان.

مقامات وزارت امور خارجه را امضا کرده اند در یک شهرستان برنامه ریزی برای ارائه اموال در فروش و هیئت ناظران مجموعه به رای روز سه شنبه به طور مستقیم به کارکنان قرارداد با یک شرکت املاک و مستغلات به لیست و فروش ملک همانطور که در نقد تنها معامله است.

فروش انتظار می رود که در پایان سال است. هیچ قیمت فروش فاش شد در شهرستان اسناد و اما اموال شد و آخرین ارزیابی برای $4.24 میلیون دلار در سال 2019.

“من امیدوارم که این یک گام نهایی” گفت: هیئت ناظران معاون سوزان Gorin. “این سال است. و بنابراین من امیدوار هستم که آن را به ارزش به خریدار است.”

یک خریدار آینده نگر توسعه محلی لایحه Gallaher شود یک بازیکن برای اموال. Gallaher شرکت مقامات می گویند آنها هنوز eying اموال با وجود سال ها از موانع از جمله همسایه-led طرح دعوی در دادگاه است که ناشی از شهرستان به دور از توافق اولیه در سال 2017 به فروش ملک مسکن به Gallaher متعلق به Oakmont ارشد زندگی برای تا $12.5 میلیون نفر است.

“ما علاقه مند هستند و ما قصد را پیشنهاد رو به جلو” گفت: لایحه Mabry پروژه مدیر توسعه برای Gallaher شرکت.

Mabry گفت: این شرکت در مجموعه مناظر خود را در توسعه شبیه به یکی از ابتدا پیش بینی برای این ملک سال پیش یک طرح است که شامل ترکیبی از انواع مسکن در مجموع بیش از 800 واحد است.

“من فکر نمی کنم آن را برای رفتن به متفاوت است که خیلی از ما طرح اصلی. از آن خواهد شد یک ترکیب مختلف مسکن” Mabry گفت.

پس از طرح دعوی در دادگاه از خط خارج اولیه که معامله Oakmont ارشد زندگی برگشتم با 9 میلیون دلار پیشنهاد در دور دوم مناقصه فقط به راه رفتن دور زمانی که مشخص شد این شهرستان خواهد به نفع خریدار مختلف.

یکی دیگر از مورد علاقه خریدار کالیفرنیا جامعه مسکن سازمان, حمایت از, بیش از حد می روم تنها سن رافائل مبتنی بر EAH مسکن به مذاکره با شهرستان برای ملک در پاییز 2019. اما EAH رهبری گروه هم پاشیده با یک شریک ترک میز مذاکره وادار مقامات شهرستان به سنبله فروش در ماه فوریه است. یک EAH سخنگوی قادر به تایید این شرکت علاقه به اموال و از دوشنبه شب.

هزینه حفظ و نگهداری اموال — از جمله آتش سخت شدن امنیت و هزینه های تعمیر و نگهداری — بیش از 500 ، 000 دلار دوباره در این سال مقامات می گویند اضافه کردن بیشتر فوریت به این شهرستان تلاش برای فروش.

در پاییز گذشته شهرستان ناظران متعهد به صرف $10.8 میلیون به پاره کردن حدود دو دوجین ضعیف و ناتوان ساختمان در Chanate سایت در تلاش برای ایجاد خاصیت مطلوب تر برای خریداران بالقوه است. این طرح به نظر می رسد شده اند scuttled اما به طور کلی مدیر خدمات کارولین جودی گفت: این شهرستان برگزار خواهد شد پول در محل تا بیشتر بحث بودجه در پاییز.

“در این مرحله من فکر می کنم ما در حال رفتن به فقط نگه داشتن و کار از طریق فروش خصوصی و ببینید که در آن ما در این روند” جودی گفت.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de