مقامات شهرستان ‘اعتماد به نفس’ در coronavirus رهبری به عنوان افسر بهداشت مجموعه به ترک

Sonoma County رهبران دولت روز پنجشنبه گفت که استعفای شهرستان بهداشت عمومی — افسر ارشد پزشکی محلی متخصص در میان coronavirus اورژانس را مختل شهرستان توانایی به طور موثر مدیریت آن پاسخ.

بهداشت عمومی افسر متهم شده است با حمایت و ارتقای بهداشت عمومی و در هیچ زمان و در حافظه اخیر است که نقش محوری شده است به خط مقدم از شهرستان سیاست بیش از در حال حاضر با سه تایید coronavirus بیماران در شهرستان و یک جستجو انجام برای ده ها تن از ساکنان محلی دیگر که ممکن است در معرض ویروس مرگبار است.

دکتر Celeste فیلیپ را ترک مارس 16, به عنوان اولین گزارش روز دوشنبه به کار مراکز کنترل و پیشگیری بیماری در آتلانتا به عنوان معاون مدیر غیر عفونی, بیماری های شغلی, او گفت که او پذیرفته شده در اوایل این سال است.

در نقش او در راس coronavirus پاسخ فیلیپ که منصوب شهرستان بهداشت عمومی افسر در ماه آوریل گذشته ملاقات کرده است یا ابلاغ تقریبا هر روز با مدیر اورژانس کریستوفر Godley این شهرستان اداره آموزش و پرورش کلانتر و محلی مراقبت های بهداشتی ائتلاف متشکل از رهبران کلیدی از بیمارستان های منطقه و دیگر امکانات پزشکی.

آن فیلیپ ساخته شده است که تماس در روز دوشنبه اعلام بهداشت عمومی اورژانس پس از اولین شهرستان ساکن تشخیص داده شد با کوروناویروس. در روز پنج شنبه گفته یک دوم شهرستان اقامت داشتند قرارداد ویروس. هر دو مسافران در گرند شاهزاده کشتی کروز که در بازگشت از مکزیک به سان فرانسیسکو در فوریه. 21.

فیلیپ مسئول جستجو در پنج شنبه برای بسیاری از 78 سونوما کانتی ساکنان شد که کروز و ممکن است در معرض ویروس.

“او در ادامه به کار” گفت: باربی رابینسون شهرستان خدمات بهداشتی و مدیر و فیلیپ ، “او با این نسخهها کار خستگی ناپذیر و رهبری را فراهم می کند و راهنمایی است. او دست زدن به بسیاری. او در تعدادی از مکان است.”

فیلیپ که کاهش یافته است مصاحبه درخواست پنج شنبه به منطقه سونوما کانتی پس از سه سال تصدی به عنوان فلوریدا جراح عمومی و وزیر بهداشت که در آن او موفق دولت در پاسخ به Zika ویروس و نظارت 13,000 کارکنان همراه با 3 میلیارد دلار بودجه است.

توجه به تجربه و تخصص شهرستان رهبران گفت: آنها شگفت زده او استخدام شده بود دور.

“من مشکوک او خواهد بود با ما در کوتاه مدت چون او دیدنی” هیئت ناظران معاون سوزان فرودگاه گرین گفت. “ما غمگین به دیدن او برود به خصوص در حال حاضر.”

Godley که مسئول نظارت بر بخش اورژانس مرکز عملیات گفت: مقامات بهداشت عمومی از جمله فیلیپ شده اند در خط مقدم از این بحران شبیه هیچ دیگر در زمان تصدی خود از جمله ویرانگر آتش سوزی و سیل و طولانی مدت قطع برق.

“این بسیار مهم است رابطه” Godley گفت. “همین دلیل است که من را تشویق ما موقت سلامت افسر آماده خواهد شد به مرحله در سمت راست.”

وجود دارد اخبار است که در مقابل پنج شنبه ، مقامات بهداشت گفت: آنها pivoting در انتخاب خود را از یک جایگزینی موقت برای فیلیپ با توصیه به هیئت ناظران دکتر Sundari Mase سابق CDC و سازمان بهداشت جهانی رسمی.

روز دوشنبه در این شهرستان در بخش بهداشت و درمان انتخاب شده بود دکتر رابرت بنیامین بهداشت عمومی و مشاور سابق اقدام معاون افسر بهداشت برای شهرستان مارین.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im