زندان شهرستان زندانیان آزاد شده برای جلوگیری از قرار گرفتن در معرض coronavirus

بدون خشونت مجرم با نزدیک شدن به پایان جملات خود را و دیگر زندانیان در انتظار محاکمه برای سطح پایین جنایات منتشر شده از سونوما کانتی زندان به کاهش خطر ابتلا به کروناویروس ورود به بازداشتگاه.

پانزده زندانیان قرار دارد در محلی شهرستان برگزار شد اجازه رفتن به خانه در روز سه شنبه و چهار شنبه, Sonoma County sheriff سخنگوی Sgt. ژوئن والنسیا گفت. حدود 200 بیشتر مردم بدون خشونت مجرم در انتظار محاکمه برای تخطی از قانون جرائم شده اند منتشر شده توسط قضات در طول جلسات در Sonoma County Superior Court و در حال خواسته به بازگشت در تاریخ بعد سونوما کانتی مدافع کاتلین Pozzi گفت.

این استراتژی منجر به حدود 20% کاهش در تعداد زندانیان برگزار شده در این شهرستان را دو تادیبی امکانات که در آن 877 زندانیان محبوس در روز پنج شنبه صبح. این دو زندان به طور معمول نگه 1,050 به 1100 زندانیان والنسیا گفت.

دادستان در روز چهارشنبه علاوه بر این توافق برای گسترش منتشر شده برای زندانیان رزرو جدید بزه به اتهام رانندگی تحت تاثیر و کسانی که محکوم به جرم و جنایت است که می تواند به جای کامل کردن جملات خود را از طریق خانه حبس Pozzi گفت. این زندانیان مورد نیاز خواهد بود برای پوشیدن دستگاه های ردیابی برای اطمینان از آنها مطابق با شرایط خود از جملات.

قبل از آن آزادی محدود به زندانیان در انتظار محاکمه برای خشونت پرهیزی در پایین سطح جرایم و مردم محکوم به بی خشونت تخطی از قانون جرم است که حدود دو ماه از اتمام جمله Pozzi گفت.

مقامات شروع فرآیند انتخاب زندانیان برای انتشار در مارس 18, اولین روز سونوما کانتی مقامات بهداشت عمومی دستور داد ساکنان باقی می ماند در خانه های خود به مدت سه هفته برای جلوگیری از گسترش این coronavirus Pozzi گفت.

انتشار در حال انجام برای جلوگیری از این ویروس از ورود و پخش از طریق شهرستان دو فیلم زندان Pozzi گفت. زندان سیستم در سراسر منطقه خلیج از جمله در سان فرانسیسکو و گردشگاه عمومی شهرستان مشابه ساخته شده اند کاهش به خود اهل بیت جمعیت پس از coronavirus کشف شد در منطقه است.

هیچ زندانی یا تادیبی کارکنان در هر دو منطقه سونوما کانتی زندان و شمال شهرستان بازداشتگاه تا به حال آزمایش مثبت برای این ویروس که از پنج شنبه صبح و والنسیا گفت.

“همه جهنم می شکند سست” Pozzi گفت: امکان. “نه تنها آن را شامل کارکنان اما این امر شامل همه زندانیان در زندان. این امر می تواند یک وضعیت جدی.”

Sonoma County District Attorney جیل Ravitch تا علاوه بر کارگردانی محلی افسران به استناد و انتشار مظنون دستگیر و به ظن اکثر misdemeanors با استثنا برای افراد مظنون به جرایم مانند خشونت خانگی و یا با حکم برای دستگیری Pozzi گفت.

Sonoma County دفتر دادستان منطقه در دسترس نیست برای اظهار نظر در مورد اهل بیت منتشر شده و یا دستورات به اجرای قانون محلی که از پنج شنبه صبح.

Pozzi گفت که او امیدوار به کاهش زندان جمعیت و حتی بیشتر اعلام کرد که بیشتر زندانیان که می تواند با خیال راحت منتشر خواهد شد بازگشت به جامعه.

“هدف من این است که 30 درصد از جمعیت به طور متوسط از زندان” Pozzi گفت. “30 درصد است که به اعتقاد من نه یک تهدید برای دیگران. آنها جدی نیست felons و آنها را به پناهگاه در محل.”

Pozzi دفتر باز می ماند هر چند روزانه کارکنان کاهش یافته و به حدود یک پنجم از عادی و وکلای مشغول به کار هستند در چرخش شیفت, او گفت:. وکلای مدافع نیز انجام مصاحبه با خارج از زندان مشتریان از طریق تلفن به جای در فرد است که می تواند چالش های مطرح مانند زمانی که متهمان می خواهید برای دیدن بدن فرسوده دوربین فیلم مربوط به خود را در مورد Pozzi گفت.

“ما در حال ایجاد توازن میان مشتریان ما حقوق اساسی در برابر یک ویروس کشنده,” Pozzi گفت. “و من بدیهی است که واقعا نگران کارکنان ما. ما تنها موجوداتی هستیم که در این دادگاه آمده است که در درون اینچ از مشتریان ما. ما باید به زمزمه به گوش خود را.”

شما می توانید رسیدن به تحریریه Nashelly چاوز در 707-521-5203 یا [email protected]

مطبوعات حزب دموکرات می خواهد به دانستن آنچه که داستان شما ببینید در حال ظهور و آنچه شما در حال تجربه محلی در پناهگاه در محل سفارش. رسیدن به ما در [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>