شهرستان بازدید بالا علامت ردیابی ویروس, تست 450 کارکنان مراقبت های بهداشتی بیش از آخر هفته

Sonoma County آزمایش 450 کارکنان مراقبت های بهداشتی برای coronavirus در سانتا رزا بیش از آخر هفته به مناسبت اولین آن درایو جدید را از طریق برنامه با بالاترین دو روز شمارش از شهرستان آزمون پس از شروع بحران وام شتاب به یک ویروس ردیابی تلاش است که مقامات بهداشتی می گویند کلیدی خواهد بود برای یک روز پایان دادن به خاموش کردن.

هنوز وقت-فقط تست عملیات در خارج از شهرستان های بهداشتی آزمایشگاه در آن Chanate جاده پردیس نیاز بیشتر اتاق و کارگران به گسترش برای دیدار با شهرستان هدف از 800 روزانه نظارت آزمون مقامات بهداشت عمومی روز یکشنبه گفت.

برنامه آغاز شد و با مراقبت های بهداشتی کارگران شده است اما برای گسترش شامل اولین پاسخ دهندگان با ویروس علائم; افراد با سن 65 سال و بالاتر با شرایط بهداشتی اساسی با یا بدون علائم و سرانجام باریک گسترده تر از ساکنان با علائم.

مقامات نمایش آن به عنوان یک گام مهم به افشای وسعت و گسترش ویروس در جامعه یک معیار است که به گفته آنها مورد نیاز خواهد بود برای تصمیم گیری چگونه و چه زمانی به شل شهرستان پناهگاه سفارش.

“این مهم است که ما درک بهتری از چگونگی (COVID-19) در حال حرکت است و از طریق ما کانتی” هیئت ناظران معاون سوزان خور روز یکشنبه گفت. “اگر ما در حال تلاش برای به دست آوردن یک حس راحتی که ما در حال انجام کار درست در باز شدن جامعه و…ما باید برای انجام یک تست بسیار بیشتری در این شهرستان برای رسیدن به آن سطح راحتی.”

در حال حاضر منطقه سونوما کانتی رهبران eyeing تنظیمات به پارک را تعطیل کرده و یک پناهگاه در محل جهت است که اجازه می دهد بیشتر به محلی انعطاف پذیری در حالی که مطابق این شهرستان با اقدامات رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom را نامحدود پناهگاه-محل سفارش. بلند کردن اجسام که سفارش کرد گفت: نیاز به جلسه ایالت mileposts در هفته های آینده از جمله بیشتر تست و افزایش توانایی برای ردیابی تماس و مانع هر گونه گسترش یافته است.

همه گیر همچنان به تاخت و تاز جهان با تایید COVID-19 عفونت رسیدن به 2.9 میلیون جمعه از جمله 965,000-به علاوه مردم در ایالات متحده است.

سونوما کانتی گزارش 220 مورد تأیید یکشنبه, تا, دو, در حالی که کالیفرنیا گزارش 42,974 موارد و 979 مرگ و میر. Sonoma County مرگ و میر همچنان به ایستادگی در دو هر چند مقامات محلی گفت: در هفته گذشته آنها را سفارش postmortem آزمون در ساکنان که درگذشت در اوایل سال جاری در پی افشاگری از شهرستان سانتا کلارا که برای اولین بار ایالات متحده شناخته شده است coronavirus مرگ آمد در اوایل فوریه هفته قبل از این ویروس شناسایی شده در منطقه است.

مسئولان شهرستان نیز انتظار توسط جمعه جدید پیش بینی تجدید نظر زمان و caseload برای کوتاه مدت اوج محلی COVID-19 عفونت و بستری شدن در بیمارستان. مدل قبلی که گیراندم تا 1500 نفر از بيماران بستری توسط اواخر ماه مه یا اوایل ماه ژوئن به طور کامل انجام نمی عامل در خاموش کردن و آن را بر روی این ویروس را گسترش خواهد داد.

“ما نیاز به پایه تصمیم گیری های ما بر روی داده ها” فرودگاه گرین گفت. “ما به دنبال در بازگشایی برخی از کسب و کار و پارک ها و سپس بررسی بیش از دو هفته آینده و یا چگونه آن را افزایش می دهد (COVID) موارد یا نه امیدوارم نه. پس ما می توانیم تامل باز کردن کسب و کار بیشتر و افتتاح پارک به طور کامل.”

دکتر Sundari Mase این شهرستان افسر بهداشت است که به طور گسترده ای انتظار می رود به تصویب بازنگری این هفته که بازگرداندن برخی از دسترسی عمومی به پارک های محلی و اجازه می دهد تا طیف وسیع تری از ساخت و ساز مسکن و معاملات املاک و مستغلات را از سر گرفت. اکثر محدودیت در محل باقی می ماند.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>