شهرستان افسر بهداشت به طور غیر منتظره ترک بازگشایی خدمات شخصی از ناخن مراقبت از خالکوبی

کشت شخصی و کسب و کار خدمات از جمله ناخن سالن های ماساژ و تو استودیو در حال تعجب شده به آخرین موج از فعالیت های اقتصادی که پاک خواهد شد برای راه اندازی مجدد در سونوما کانتی موثر جمعه.

چنین خطر بالاتر خدمات در میان یک لیست از شرکت های که دولت با صدور دستورالعمل جدید آخرین جمعه است و Sonoma County Health افسر Sundari Mase تصمیم گرفته است ارائه هیچ اضافی نگرانی از کوتاه کردن مو است که در حال حاضر مجاز است.

“واقعا وجود دارد هیچ تفاوتی بین آن و مو سالن آرایشگاه در ذهن من بنابراین ما فکر می کنیم فقط باید اضافه کنید که به آن” Mase گفت: روز شنبه با اشاره به مراقبت های شخصی کسب و کار بخش او اعلام کرده بود یک هفته پیش بود سرگیری تا بعد از بازگشایی مرحله.

او تجدید نظر بهداشت عمومی به منظور آمدن مدتی پنجشنبه نیز بازگشایی استان برای اوقات فراغت مسافران اجازه می دهد یک شب خوابیدن در استراحتگاه هتل اردو و تعطیلات اجاره خانه برای اولین بار پس از coronavirus شروع به گسترش در کالیفرنیا در ماه مارس است. و آن را اجازه می دهد تا طیف وسیعی از فعالیت ها مانند سینما کارت اتاق, میله ها و ورزشگاه.

در حال حاضر آن را نیز شامل فعالیت های مراقبت شخصی است که اجازه می دهد مقدار زیادی از لمس کردن — هر چند تنها با تعداد زیادی از شستن دست ضد عفونی و پوشش های درگیر از جمله جوانان الکترولیز, اپیلاسیون, بدن, هنر, سوراخ کردن بدن, ماساژ درمانی, خالکوبی آرایش ناخن و مانیکور و طیف وسیعی از لوازم آرایشی.

کسب و کار اپراتورهای دستور به صفحه نمایش هر دو کارکنان و مشتریان به صورت تب و علائم و قرار گرفتن در معرض COVID-19 مثبت افراد و به حفظ 6 پا از فضای بین مردم جایی که ممکن است به عنوان به خوبی به عنوان تلو تلو خوردن مشتری قرار ملاقات.

این است که در حال توسعه داستان. بعدا بررسی بیشتر.

شما می توانید رسیدن به تحریریه مریم کالاهان در 707-521-5249 یا [email protected] در توییتر @MaryCallahanB.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>