شهرستان افسر بهداشت انتظار ندارد اجازه می دهد تا موج بعدی از کسب و کار reopenings برای 2 هفته

دو روز پس از اجازه می دهد طیف گسترده ای از کسب و کار به سر در سونوما کانتی بالا بهداشت عمومی رسمی روز دوشنبه گفت: این امر حداقل دو هفته برای تعیین اینکه آیا رستوران استقبال از بازگشت به شام در داخل و زیبایی برش و شیک مشتریان مو همراه با دیگر فعالیت های تجاری را افزایش می دهد محلی گسترش coronavirus و اگر علت بیماری جدی است.

در نظر گرفتن یک رویکرد احتیاطی که در ذهن دکتر Sundari Mase این شهرستان افسر بهداشت گفت که او هیچ برنامه ای برای روشن شدن راه را برای یکی دیگر از منطقه بازگشایی موج از جمله مراکز ورزشی و اردو و هتل ها برای اوقات فراغت مسافران تا 22 ژوئن تا او و تیم او می تواند ارزیابی اثرات عمومی تعامل در شرکت که فقط از سر گرفت ، و این که با وجود مقامات وزارت امور خارجه گفت: کسانی که اضافی در بخش های کسب و کار و مکانهای عمومی می تواند راه اندازی مجدد در ژوئن 12.

“بلند کردن بیش از حد بسیاری از محدودیت های بیش از حد به زودی به طور بالقوه می تواند منجر به یک افزایش بزرگ در موارد و در نتیجه قابل اجتناب بستری شدن در بیمارستان و مرگ و میر” Mase گفت: در طول یک کنفرانس مطبوعاتی. “این نیز ممکن است منجر به طولانی مدت اقتصادی رساند.”

مقامات بهداشت عمومی خواهد شد نگه داشتن یک چشم نزدیک بر روی طیف وسیعی از ویروس-عوامل مرتبط با آن از جمله نرخ عفونت های محلی در هر 100 ، 000 نفر تعداد ساکنان با COVID-19 بستری در بیمارستان های محلی آنهایی که نیاز به مراقبت های ویژه و سطح مورد جدید از جامعه انتقال است. کسانی که سخت ترین دلیل آنها شامل مردم زده در جامعه از یک منبع ناشناخته.

Mase اذعان بهداشت عمومی محققان در حال دیدن موارد بیشتر به احتمال زیاد به عنوان یک نتیجه از انواع کار و فعالیت آن از سر گرفته اند از جمله کسب و کار است که بسته شد در ماه گذشته است.

“شده اند وجود دارد موارد در کسب و کار است که به تازگی باز شده است که در مورد او گفت:” کاهش به شناسایی آنها.

پس از فشرده شدن او فاش کردن موارد جدید هستند که در میان طیف گسترده ای از کارکنان از جمله افراد شاغل در کشاورزی, فروش, ساخت, محوطه سازی و تعمیر و نگهداری بهسازی و کار مراقبت های بهداشتی و ایمنی عمومی و خدمات مواد غذایی و آشامیدنی. بیش از آخر هفته شهرستان گزارش 29 مورد جدید, 18 روز دوشنبه 11 بیشتر در روز یکشنبه.

همچنین افسر بهداشت گفت: بیشتر موارد در حال ظهور به دلیل افزایش coronavirus تست — 12,296 در 24 ساعت گذشته — و 30,305 ساکنان که آزمایش شده اند به طور کلی از شهرستان حدود 500000 جمعیت.

اگر پاتوژن عود در جامعه گفت: ممکن است لازم باشد برای بازگرداندن محدودیت های خاصی. اما Mase گفت: اقدامات اصلاحی خواهد بود “هدفمند” به جای سرکوب فعالیت های گسترده در سراسر بخش از جامعه است. برای مثال اگر تعداد زیادی از موارد جدید مربوط به یک خاص پارک و یا کسب و کار قوانین و یا تعطیلی خواهد بود اعمال شده در آن محل را به او گفت.

دوباره Mase با اشاره به تشدید ویروس در معرض خطر است که می رود همراه با ادامه اعتراضات و تظاهرات عمدتا در سانتا رزا که گرفته اند پس از روز یادبود مرگ جورج فلوید در بازداشت پلیس در مینیاپولیس. او گفت: هر کسی که با حضور در یک تظاهرات یا تجمع باید “قطعا آزمایش” اگر آنها در حال نشان دادن COVID-19 علائم و یا نگران هستند ممکن است قرار گرفتن در معرض بسیار مسری بیماری است. آن را حداقل یک ماه دیگر به یاد بگیرند که اگر چنین باشد قطعا باعث عفونت ویروس.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>