کارشناسان بهداشت و درمان شهرستان امیدواریم که آنتی بادی آزمایش ارائه یک تصویر واضح تر از ویروس گسترش

در ضمن Vitalant اپراتور منطقه عمده خون اهدا مرکز نیز آغاز شده است انجام COVID-19 آنتی بادی آزمایش بر هر کسی که اهدا خون است. این دو هفته برای اهدا کنندگان برای دریافت نتایج.

جدید تست در بانک خون آغاز شد که در تاریخ 1 ژوئن با هدف اجازه دادن به اهداکنندگان خون دانند که آیا خود سیستم ایمنی بدن به تولید آنتی بادی برای مبارزه با کروناویروس هر چند این بدان معنا نیست که کسی قطعا ایمنی بدن به آن است. از جمله اهدا کنندگان همچنین می تواند واجد شرایط برای اهدای اصطلاح “نقاهت پلاسما” تجربی درمانی است که می تواند کمک به مردم برای بهبود یافتن از موارد شدید COVID-19.

بر خلاف این شهرستان در حال انجام تست تشخیصی تایید مردم باید این ویروس در این آزمون تنها تشخیص آنتی بادی است که نقطه به نقطه قبلی عفونت ویروسی. و این آزمایش نشان می دهد اگر سیستم ایمنی بدن در واقع در پاسخ به شکست عفونت است.

Mase گفت: تست آنتی بادی می تواند مورد استفاده برای آزمون مجدد افرادی که قبلا داده شد و تست های تشخیصی از طریق بخش تماس با ردیابی برنامه چرا که آنها در تماس نزدیک با فرد آلوده با COVID-19. برخی از این افراد می تواند آزمایش منفی زودتر به این دلیل که آنها آزمایش قبل از این ویروس می تواند شناسایی شده در بدن خود را.

“اگر آنها بدون علامت ما می تواند از دست رفته آنها را پس از آن جالب خواهد بود تا ببینید که چگونه بسیاری که منفی بودند در (تشخیصی) تست مثبت هستند در antibody test” Mase گفت.

شهرستان شروع به استفاده از آن جدید ایتالیایی-ساخته شده DiaSorin رابط XL تست آنتی بادی-تجهیزات پردازش در روز شنبه و برنامه ریزی برای انجام آزمون های روزانه است. مقامات بهداشت در ابتدا تست امدادگران آتش نشانان و ماموران اجرای قانون و همچنین حدود 670 ساکنان شهرستان که تشخیص داده شده اند با COVID-19.

شهرستان هدف این است که برای انجام حدود 110 آنتی بادی آزمون در روز با هدف تست 3,500 مردم در چهار هفته بعدی. آزمون رایگان است و مردم می توانند انتظار نتایج در عرض دو هفته. عمومی کانتی بهداشت محققان را از تماس با افراد برای آزمایش و ایجاد قرار ملاقات. پس از انجام 94 آزمون در اولین روز این شهرستان انجام داده 390 آنتی بادی آزمون که از روز شنبه.

در Vitalant اهدای خون, مراکز جدید آنتی بادی تست برنامه است و در نتیجه بسیاری از افراد علاقه مند به دادن خون Vitalant سخنگوی کوین آدلر گفت: با توجه به تست جدیدترین علاوه بر این به باتری از آزمایشات انجام شده بر روی خون اهدایی. اهدا کنندگان اطلاعات شخصی و فردی نتایج آزمون محرمانه نگه داشته است.

“ما تا به حال مردم نشان می دهد و می گویند,” من اینجا هستم چون من می خواهم برای پیدا کردن من آنتی بادی, وضعیت,’ ” آدلر گفت.

او گفت: پلاسما گرفته از کسی که قبلا COVID-19 استفاده می شود برای درمان coronavirus بیماران مبتلا به شرایط شدید در منطقه خلیج است. به منظور نقاهت پلاسما اهدا کنندگان خون باید تایید COVID-19 تشخيص بلکه باید یک تست دوم که اطمینان آنها دیگر ویروس, او گفت:.

Mase گفت که خاص COVID-19 درمانی و درمان با استفاده از پلاسمای خون از قبلا افراد آلوده نیست در تقاضای بالا در سونوما کانتی به دلیل وجود چند نفر بستری با موارد جدی از coronavirus. اما آدلر گفت: پلاسمای جمع آوری شده در سانتا رزا می تواند مورد استفاده قرار گیرد در هر یک از 45 بيمارستان Vitalant خدمت در سراسر منطقه خلیج است. خون مجموعه مرکز شروع به جمع آوری و توزیع نقاهت پلاسما در ماه آوریل است.

Vitalant مقامات امیدوار به دریافت معارفه ها از شهرستان مقامات بهداشتی برای اهدای خون و آنتی بادی آزمون و بانک خون ممکن است به ترتیب برای به اشتراک گذاشتن اطلاعات جمع از همه آن آنتی بادی, نتایج آزمون با شهرستان است.

هر دو شهرستان مقامات بهداشت و Vitalant گفت: خود آنتی بادی آزمایش که درجه بالایی از دقت و دریافت تایید FDA. شهرستان مقامات بهداشت گفت: با تست آنتی بادی کیت های ساخته شده توسط ایتالیایی تشخیص گروه DiaSorin حدود 90 درصد از کسانی که تست مثبت آنتی بادی در واقع COVID-19 و نزدیک به 100 درصد از افرادی که تست منفی بودند هرگز آلوده به ویروس.

رایلی دانشگاه برکلی بیماری های عفونی و استاد گفت: در نهایت تست آنتی بادی می تواند به ارائه اطلاعات مفید در مورد اثربخشی آینده coronavirus واکسن.

“زمانی که آنها سعی می کنید برای توسعه یک واکسن اگر واکسن باعث همان نوع پاسخ آنتی بادی — آنتی بادی پاسخ محافظ در برابر عفونت های جدید — که می تواند نشانه خوبی است که واکسن به کار خواهد کرد” او گفت:.

شما می توانید رسیدن به تحریریه مارتین Espinoza در 707-521-5213 یا [email protected] در توییتر @pressreno.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>