شهرستان گسترش اورژانس مراقبت از کودک به صورت انتقادی مراقبت های بهداشتی کارگران

Sonoma County راه اندازی کرده است سه اضطراری مراکز مراقبت از کودکان برای کودکان حیاتی مراقبت های بهداشتی کارگران که فرح برای درمان افزایش coronavirus بیماران در هفته های آینده به عنوان محلی شیوع است که انتظار می رود به رویکرد اوج آن است.

تلاش و همکاری با مسئولان شهرستان و محلی و سازمان های غیر انتفاعی را آغاز کرده است ارائه رایگان مراقبت از کودکان برای خانواده ها از 58 کودکان سنین 6 ماه تا 13 سال از طریق آوریل 7, زمانی که شهرستان سرپناه در محل سفارش ابتدا مجموعه به اتمام می رسد. این برنامه مجهز به گسترش از طریق پایان ممکن است در صورت نیاز و گسترش خدمات به کل از 100 کودک اگر چه پدر و مادر ممکن است شروع به پرداخت هزینه پس از 7 آوریل.

هدف این است که برای ارائه به خانواده های کارکنان مراقبت های بهداشتی با مهم پشتیبانی به مقامات هشدار می دهند که coronavirus موارد در این شهرستان انتظار می رود به کوه قرار دادن فشار در بیمارستان های محلی.

“برای آن دسته از خانواده هایی که هیچ گزینه های دیگر است که اورژانس مراقبت از کودک است” گفت: ملانی Dodson, مدیر اجرایی, جامعه, مراقبت از کودک, شورای شهرستان سونوما, شناخته شده به عنوان 4Cs. “شاید پدربزرگ و مادر بزرگ شد مراقبت از یک کودک اما به دلیل COVID-19 پدربزرگ و مادر بزرگ در معرض خطر و نیاز آنها یکی دیگر از گزینه — و یا در حال حاضر که کودکان خود را در حال رفتن به مدرسه, آنها نیاز به مراقبت برای تمام روز.”

برای جلوگیری از گسترش این ویروس شهرستان دستور داده است که در تمام طول روز مراقبت از امکانات مهد کودک ها و مدارس ابتدایی به حالت تعلیق در روز به عملیات روز. اما مراکز مراقبت از کودکان ممکن است هنوز هم در خدمت خانواده های کارکنان مراقبت های بهداشتی و دیگر خدمات ضروری کارکنان به عنوان آنها به دنبال دستورالعمل های دقیق از جمله محدود کردن کلاس های درس به بیش از 12 کودکان و تخصیص کارکنان به تنها یک محل.

با استفاده از یک مخلوط از دولت های ایالتی و محلی بودجه غیر انتفاعی 4Cs کمک کرد راه اندازی سه مرکز در همکاری با پسران و دختران باشگاه بیشتر سانتا رزا شمالی خلیج کودکان مرکز و منطقه سونوما کانتی Family YMCA. همچنین کار با یک تعداد انگشت شماری از خانواده ارائه دهندگان مراقبت از کودکان برای نوزادان و کودکان نوپا.

سوزان Gilmore, رئيس جمهور و مدیر عامل شمال خلیج کودکان مرکز گفت: این گروه باز کرده است یک کلاس درس در استیل لین مدرسه ابتدایی در سانتا رزا.

“(بهورزان) بسیار سپاسگزار به این,” او گفت:. “بدون مراقبت از کودکان آنها نمی توانند کار کنند. عدم مراقبت از کودکان فلج ضروری نیروی کار است.”

این برنامه در سونوما کانتی است که بودجه از طریق ترکیبی از فدرال و ایالتی و محلی منابع از جمله دولت توتون و تنباکو مالیات برای توسعه دوران کودکی. شهرستان تاکنون اختصاص داده شده $600,000 به برنامه با توجه به غیر انتفاعی اول 5 شهرستان سونوما.

به سازمان مدیریت اضطراری فدرال است که انتظار می رود به بازپرداخت تا 70 درصد از هزینه های خود.

اگر برنامه گذشته توسعه یافته مارس 7 گسترش می تواند شامل اضافی ارائه دهندگان مراقبت از کودکان و حمایت بیشتر خانواده ها است.

انجی Dillon-ساحل مدیر اجرایی اولین 5 سونوما کانتی است که کمک به توزیع $100,000 در دولت توتون و تنباکو پول مالیات. او گفت که این برنامه است که به ارائه مراقبت از کودکان کارگران یک خطر پرداخت حق بیمه می تواند یک افزایش بسیار مورد نیاز برای محلی مراقبت از کودک میباشد.

“ارائه دهندگان مراقبت از کودکان هستند برخی از پایین ترین دستمزد کارگران در اقتصاد, حتی اگر آنها در نظر گرفته شده ضروری است,” او گفت:. “آنها در حال قرار دادن سلامت خود را بر روی خط در صورتی که بچه های خود را.”

ضروری کارکنان مراقبت های بهداشتی و دارای مجوز ارائه دهندگان مراقبت از کودکان را تشویق به تماس با جامعه کودک مراقبت شورای شهرستان سونوما در [email protected] یا 707-544-3077.

شما می توانید رسیدن به تحریریه اتان Varian در [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>