جاده های کشور در مغازه ها بسته در سراسر Australi

It will stand down 5000 employees who will not be paid during the period in a bid to restrict the spread of the coronavirus.
آیکون دوربینآن را به ایستادگی کردن از 5000 کارمند که نمی خواهد پرداخت در طول دوره در تلاش برای محدود کردن گسترش coronavirus. اعتبار: متد

آفریقای جنوبی Woolworths منابع بسته شده است, همه جاده های کشور در گروه فروشگاه در استرالیا به مدت چهار هفته و خواهد ایستاد پایین 5000 کارکنان است که نمی خواهد پرداخت در طول دوره در تلاش برای محدود کردن گسترش coronavirus.

پس از بیش از 4000 مورد از coronavirus و 19 مرگ و میر در استرالیا کشور خواست از آن 25 میلیون نفر از شهروندان به ماندن در خانه, ترک بسیاری از مغازه ها خالی است.

به عنوان یک نتیجه, Woolworths بسته شد و جاده های کشور در گروه فروشگاه برای چهار هفته از پایان تجارت در روز دوشنبه اگر چه خود را آنلاین کسب و کار باقی خواهد ماند باز, Woolworths سخنگوی کیرستن Hewett گفت: در روز سه شنبه.

کوچک آن فروشگاه با فرمت نیز آن را دشوار است برای مشتریان به تمرین های اجتماعی فاصله.

“ما تاسف است که این بسته را از فروشگاه ما بدان معنی است که ما خرده تیم خواهد بود ایستاده بود و در طول این دوره” او گفت:.

“ما درک می کنیم که این خواهد شد بسیاری از اعضای تیم ما تحت فشار مالی و ارائه خواهد شد تمام پشتیبانی ممکن است به ما نهفته اعضای تیم از جمله همکاری با دیگر کسب و کارهای استرالیا که در حال ارائه فرصت های شغلی در این زمان است.”

جاده های کشور, گروه دارای جاده های کشور MIMCO, POLITIX, جادو و Trenery مد و لوازم جانبی لوکس مارک های خرده فروشی در بیش از 700 فروشگاه در استرالیا نیوزیلند و آفریقای جنوبی است.

دیوید جونز, Woolworths’ مجلل گروه زنجیره ای در استرالیا را حفظ خواهد کرد آن لارج فرمت فروشگاه های فیزیکی باز “تا زمانی که ما با اعتماد به نفس که ما می تواند فروشگاه ما با خیال راحت و به استانداردهای مورد نیاز توسط همه دولت فعلی بهداشت و ایمنی بخشنامه ها” Hewett گفت. آن بسته شده است آن دو کوچکتر فروشگاه در سیدنی و بریزبن.

ایسنا

دریافت آخرین اخبار از thewest.com.au در صندوق پستی خود را.

ثبت نام برای ایمیل های ما

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>