‘نمی تواند در یک زمان بدتر’: Sonoma County پرانتز برای امکان PG&E بسته آف در طول همه گیر

هنگامی که سانتا رزا Junior College مدیران شروع به بحث در مورد حرکت ترم پاییز آنلاین به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس آنها تا به حال به طرح این احتمال که یک PG&E قدرت خاموش کردن می تواند مختل یادگیری و حتی بیشتر.

“این امر می تواند بسیار دشوار است برای باز باقی می ماند” اگر قدرت خاموش است, گفت, کالج, سخنگوی ارین Bricker.

“حتی اگر آن را محدود به یک منطقه کوچک از منطقه ما می خواهم یک زمان واقعا سخت (چرا که) همه خواهد بود عامل تحت همان شرایط” او گفت:.

در سال گذشته PG&E قطع برق در سراسر منطقه سونوما کانتی پنج بار زمانی که ترکیبی از دمای بالا, شدید خشکی و بادهای توفانی افزایش خطر ابتلا به ابزار و تجهیزات جرقه آتش است. برنامه ریزی شده قطع هم زده سرخوردگی در میان ساکنان و صاحبان کسب و کار مسئولین مدرسه و دانش آموزان که در حال حاضر نیروبخش برای امکان وجود دارد که قطع — و بالقوه آتش سوزی — با هم تداخل با COVID-19 همه گیر و بیشتر اخلال در زندگی خود کار و یا آموزش و پرورش.

Sonoma County مقامات تهیه شده است که با هم همپوشانی دارند و دیدار خواهد کرد در طول تابستان با سازمان های محلی بیشتر به بحث در مورد برنامه های احتمالی گفت: Chris Godley این شهرستان را مدیریت اضطراری مدیر.

“ما درک می کنیم مردم خسته هستند. ما می دانیم آنچه که آنها بوده ام از طریق این چند سال گذشته — مطمئنا این چند ماه بوده است بیشتر به چالش کشیدن از هر یک از ما فکر آن را می تواند” Godley گفت. “این رفتن به پایین آمدن به ما به عنوان مردم به عنوان همسایگان به عنوان خانواده — ما تمایل به نگاه کردن به یکدیگر و ارائه کمک به یکدیگر است.”

شهرستان خواسته است California Public Utilities Commission یا CPUC مستقیم PG&E به هماهنگی با دولت های محلی قبل از شروع یک بسته کردن و ارائه قدرت پشتیبان ضروری امکانات پزشکی.

روز پنجشنبه CPUC همچنین تصویب دستورالعمل جدید برای برقی آب و برق در طول قدرت بسته آف از جمله کار با جوامع محلی به منظور بهبود ارتباطات و اطلاع رسانی برنامه. دستورالعمل رفتن به اثر بلافاصله و همچنین نیاز به خدمات بازیابی, خدمات پس از خاموش کردن به عنوان به زودی به عنوان امکان پذیر است و در عرض 24 ساعت پس از خطرناک, شرایط آب و هوا گذشت اگر آن را امن برای انجام این کار.

برنامه های در دست انجام

PG&E کار کرده است به منظور کاهش تاثیر بسته آف این ماه, نمایندگان اعلام کرد در طول یک وبینار در اوایل این ماه به اطلاع جامعه از برنامه های خود برای آینده fire فصل است. هدف این است که به کاهش تعداد مشتریان تحت تاثیر قطع نزدیک به یک سوم و بازگرداندن قدرت و در حدود نیمی از زمان آن را در زمان در سال گذشته جو Horak مدیر ارشد ابزار شمال خلیج و منطقه سونوما بخش گفت: در این وبینار.

“ما درک می کنیم اهمیت نگه داشتن چراغ به خصوص با توجه به زمان اقامت در خانه سفارشات و ما مصمم به انجام همه چیز ممکن است برای رسیدگی به هر دو تاثیر COVID-19 و خطر آتش سوزی فاجعه بار” گفت: ونسا Bryan یک مدیر با PG&E محلی تجربه مشتری تیم در طول وبینار. “اما مهم ما این هدف باقی مانده است برای اطمینان از امنیت عمومی و امنیت عمومی قدرت خاموش کردن یک ابزار مهم برای انجام این کار است.”

ابزار برنامه برای نصب بیش از 600 دستگاه است که تغییر مسیر قدرت و محدود کردن اندازه از بسته آف بنابراین مشتریان کمتر خواهد بود تحت تاثیر قرار Horak گفت. وجود خواهد داشت بیشتر در زمینه خدمه هلیکوپتر و هواپیما بازرسی خطوط برق برای سرعت بخشیدن به روند بازسازی قدرت و PG&E را با استفاده از مادون قرمز, تجهیزات برای ادامه کار در شب.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>