می تواند نسکار بان مؤتلفه پرچم از مسابقه ؟

آشنا صحنه مؤتلفه پرچم را به اهتزاز درآوردند توسط طرفداران در نسکار آهنگ به زودی می تواند یک یادگاری از مسابقه خوب ol’ پسر ریشه.

بابا والاس — the lone سیاه راننده در ورزش — می خواهد سهام ماشین سری با روابط به جنوب به ممنوعیت پرچم در خواص آن به طور رسمی و فاصله خود را از آنچه برای میلیون ها نفر نماد برده داری و نژاد پرستی.

نشانه هایی وجود دارد که نسکار است که در راه خود را به آن حرکت می کند. به عنوان ملت چنگ زدن با ناآرامی های اجتماعی پس از مرگ جورج فلوید در بازداشت پلیس در مینیاپولیس عمدتا سفید زمینه از رانندگان متحده برای یک ویدیو ترویج تغییر اجتماعی. سیاه نسکار رسمی در زمان زانو قبل از نژاد روز یکشنبه در نزدیکی آتلانتا در آنچه که ممکن است برای اولین بار در این سری و بدن حاکم متعهد به انجام یک کار بهتر از پرداختن به نژادی و بی عدالتی است.

والاس — که عینک سیاه و سفید تی شرت با کلمات “من نمی توانم نفس بکشم” در روز یکشنبه مسابقه — کشف و ضبط لحظه ای و صادر شده خود را قانع کننده ترین نظر در موضوع مسابقه و مسابقه: “من گام بعدی خواهد بود برای خلاص شدن از شر همه متفق پرچم.”

“باید وجود داشته باشد هیچ فردی ناراحت کننده است که نشان دادن به رویدادهای ما به یک زمان خوب با خانواده خود را احساس می کند که برخی از انواع راه در مورد چیزی که دیده می شود یک شی را دیده اند و پرواز” والاس با سی ان ان گفت. “هیچ کس نباید احساس ناراحت کننده زمانی که آنها می آیند برای یک مسابقه نسکار است. پس از آن شروع می شود با مؤتلفه پرچم. آنها را از اینجا. آنها هیچ جایی برای آنها.”

والاس وارد این ورزش به کرات به عنوان پیشگامی از انواع در یک سری که به مدت طولانی فاقد تنوع در این زمینه است. او به پایان رسید دوم در سال 2018 دیتونا 500 اما تا به حال موفقیت های محدود و اغلب مورد نیاز آمیخته حمایت معاملات مسابقه را. و او را برای رسیدن به در حال حاضر به عنوان یک عامل تغییر: 26 ساله آلاباما بومی تحت فشار قرار دادند تا این موضوع از مسابقه به جبهه سوز برای نسکار.

“ما می خواهیم همه به احساس خوش آمدید در رویدادهای ما در آینده” گفت: Daryl ولف نسکار معاون اجرایی رئیس جمهور و رئیس فروش و افسر عملیات.

نسکار بوده است که باز در سال های اخیر برای ریشه کن کردن این مؤتلفه پرچم.

رئیس سابق برایان فرانسه در سال 2015 تلاش برای ممنوعیت پرواز از مؤتلفه پرچم در آهنگ های مسابقه, یک پیشنهاد بیش از حد گسترده ای برای به اجرا درآوردن و یکی که خشم نسکار هسته جنوب مبتنی بر پایه فن.

نه هر کس موظف و طرفداران قاطعانه در دفاع از خود متفق پرچم و آنها را مطرح و از خود rv ها.

“در حال حاضر این نوع از انگشت وسط” نسکار مورخ دن پیرس گفت.

اما به عنوان مؤتلفه بناهای تاریخی در حال سرنگون اطراف جنوب و خواستار عدالت اجتماعی در ادامه به حلقه کسانی که طرفداران ممکن است از زمان اجرا می شود.

والاس را یکی دیگر از بیانیه روز شنبه هنگامی که نسکار بازگشت به Martinsville Speedway در ویرجینیا.

او در حال رانندگی یک #BlackLivesMatter رنگ طرح برای Richard Petty موتورسواری’ No. 43 شورلت.

“من فکر می کنم آن را به صحبت می کنند حجم برای آنچه که من برای ایستادن” والاس گفت: در توییتر تصویری. “ما می دانستیم که این Martinsville مسابقه باز بود ما نمی طلسم حمایت برای آن برانگیخته ایده چرا اجرا #خاموشی ماشین؟”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>