می تواند 49ers نگاه کنید به نگه داشتن اردوگاه های آموزشی در خارج از دولت ؟

سانتا کلارا — در حالی که کشورهای سراسر کشور متفاوت در دولت-اعمال محدودیت در اطراف coronavirus همه گیر تیم NFL در حال آماده سازی برای واکنش نشان می دهند بر این اساس در زمان برای فصل آینده.

این بدان معناست که دنبال سایت های جایگزین برای اردوگاه های آموزشی در سراسر خطوط دولت است.

برای 49ers, این بدان معناست که تا کنون به دنبال خارج از سانتا کلارا امکانات کالیفرنیا شده است یکی از محتاط ترین و فعال و محدود متحده در دست زدن به بحران است.

“ما در حال تلاش برای آماده سازی خود را برای فقط در مورد هر چیزی” 49ers مدیر جان لینچ گفت: NBC Sports منطقه خلیج شده است. “من آرزو می کنم من می توانم به شما بگویم ‘در اینجا چگونه آن را برای رفتن.’ هیچ کس نمی داند که در حال حاضر و ما همه نوع مشتاقانه در انتظار اطلاعات است.”

این احتمال وجود دارد که 49ers با توجه به نزدیکی متحده که در حال شل شدن محدودیت های خود را و اجازه می دهد مردم برای بازگشایی زیر تقریبا دو ماه از پناهگاه در محل اقدامات است.

آریزونا دولتی داگ Doucey گفت: این هفته ورزش حرفه ای می توانند رزومه کاری خود را در دولت شروع مارس 16 که ممکن است منجر به 49ers و دیگر کالیفرنیا مبتنی بر تیم و رفتن به صحرا برای خود اردوگاه های آموزشی اگر دولت خانه خود را نمی خواهد اجازه می دهد تا اجتماعات بزرگ. اردوگاه های آموزشی به طور معمول باز در نزدیکی پایان ماه ژوئیه.

نوادا ممکن است همچنین در نظر گرفتن. دولت سست محدودیت های آن در هفته گذشته اجازه می دهد رستوران ها سالن مو و دیگر کسب و کار خرده فروشی به بازگشایی شده است.

اقامت در خانه فرمان در آریزونا است به منقضی جمعه در حالی که کالیفرنیا رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom نشان داده است او ندارد و پیش بینی اجتماعات بزرگ بودن مجاز در دولت خود را هر زمان به زودی. یک NFL اردوگاه آموزشی اغلب برخی از 150 نفر در یک تمرین درست در هنگامی که از جمله بازیکنان و مربیان و کارکنان و رسانه ها.

شهرستان سانتا کلارا پناهگاه در محل سفارش میله میله از طریق پایان ماه مه و این احتمال وجود دارد این تمدید به تابستان است. آن ناشناخته اگر 49ers را قطع تاریخ را تعیین جایی که آنها خواهد شد که خود را در اردوگاه های آموزشی که به طور معمول طول می کشد دو هفته قبل از فصل به طور منظم تمرین برنامه به تصویب رسید و در نیمه راه از طریق فصل.

NFL در ضمن منتشر شد آن را 256-برنامه بازی برای تمام تیم ها در هفته گذشته و در خوش بینانه است بازی برگزار خواهد شد که فصل لگد کردن در ماه سپتامبر. وجود یک باور در بازی های لیگ برگزار خواهد شد به عنوان تست برای coronavirus تر می شود به طور گسترده ای در دسترس است. آنچه مشخص نیست این است که اگر وجود خواهد داشت هواداران در ورزشگاه و یا اگر فصل را باید به تاخیر افتاد.

“آن را دشوار است به تصور یک استادیوم که تا زمانی که ما ایمنی تا زمانی که ما یک واکسن” Newsom گفت: در هفته گذشته.

“تصور کنید آنچه در لیگ انجام زمانی که یک یا دو نفر از پرسنل کلیدی و یا بازیکنان در حال آزمایش مثبت” Newsom گفت. “آیا آنها قرنطینه بقیه تیم ؟ اگر یک offensive lineman است تمرین با دفاعی lineman و آنها آزمایش مثبت چه اتفاقی می افتد به بقیه خط ؟ چه اتفاقی می افتد برای بازی آینده تا آخر هفته آینده ؟ آن را غیر قابل تصور برای من که که یک سناریو به احتمال زیاد پس از آن بسیار چالش برانگیز سوال است.”

Newsom در اوایل این هفته اشاره کرد, رویدادهای ورزشی, سقوط تحت فاز 4 طرح خود را برای بلند کردن COVID-19 محدودیت. کالیفرنیا در حال حاضر در فاز 2 که شامل اجازه می دهد رستوران ها و پیاده روی در فروشگاه های خرده فروشی به بازگشایی اجتماعی فاصله گنجانده شده است.

“شما همیشه باید آماده برای همه چیز” لینچ گفت: NBC Sports منطقه خلیج. “و من فکر می کنم این بیماری همه گیر است که ما در حال رفتن را از طریق وجود دارد بسیار ناشناخته است. و این تغییرات روز به روز بنابراین شما باید به آماده سازی برای همه چیز. ما در مذاکرات با دولت ما و مقامات محلی تلاش برای یادگیری به عنوان آنجا که ما می توانیم. اما شما باید به آماده سازی برای همه چیز ناشناخته.”

49ers, بازیکنان, در همین حال, خواهد بود مجبور به ولگرد در خارج از معمول خود را به اردوگاه های آموزشی معمول است که شامل اقامت در ماریوت نزدیک به تیم برمیگردد.

اما آن را نمی خواهد به طور کامل جدید برای بسیاری از بازیکنان. این باشگاه در فصل گذشته بود و دو هفته باقی می ماند در خارج از کالیفرنیا به هوای جدید خو گرفتن برای بازی متوالی خارج از منطقه اقیانوس آرام هم. این تیم در ماه سپتامبر تمرین در Youngstown Ohio, بین بازی ها در خلیج تمپا و سینسیناتی. در ماه دسامبر در آن باقی می ماند در Brandenton فلوریدا به عمل بین بازی ها در بالتیمور و نیواورلئان. The 49ers برنده هر دو بازی خود را پس از آن باقی می ماند.

“این قطعا یک تنظیم برای مطمئن” دفاعی lineman Arik آرمستد بود گفت. “اما آن را غیر ممکن است برای آماده شدن برای دلیل این اگر و هیچ کس واقعا نمی داند چه خبر است. چگونه من دست زدن به آن را فقط مصرف آن روز به روز در کنترل آنچه که من می توانید کنترل که در تلاش برای, تلاش برای برخی از حالت عادی در آماده سازی در حال آماده شدن برای فصل.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de