سرفه در پلیس کالا ممکن است تحت پیگرد قانونی قرار به عنوان تروریسم در جنگ coronavirus

“ما باید تحمل صفر برای این نفرت و رفتار و هر کسی که تهدید می کند سلامت و زندگی از نمایندگان روبرو خواهد شد حداکثر اتهامات” Martin County Sheriff ویلیام اسنایدر نوشت: در Facebook پست در مورد این حادثه.

این واقعیت است که بسیاری از افسران در حال تبدیل شدن به بیمار با covid-19 بیماری ناشی از coronavirus کاهش تحمل تهدید است. اداره پلیس نیویورک گزارش این هفته که یک دوجین افسران پلیس کشته شده بود از ویروس و 20 درصد از آن لباس شخصی نیروی کار بود بیمار است. در نیوجرسی 573 مأموران اجرای قانون در حدود 1 درصد از نیروی کار آلوده بودند در سراسر کشور از روز شنبه بعد از ظهر.

بسیاری از نیوجرسی ماموران مواجه شده اند کلامی تهدیدات مخرب است که دولت دادستان کل Gurbir Grewal اعلام کرد قصد دارد به بیش از پیگرد قانونی از یک و نیم دوجین چنین مواردی است. کسانی که شامل موارد مربوط به دو مرد که گفته تف افسران در پاسخ به گزارش خشونت خانگی و یک زن به اتهام تلاش برای دفع کردن DWI بازداشت. در یک مورد Grewal گفت: یک افسر بود که تف در نهایت قرارداد covid-19.

دلایل مردم را تهدید و یا به دنبال از طریق در آنها به دو دسته تقسیم می گفت: Steven Taylor یک روانشناس بالینی در دانشگاه بریتیش کلمبیا که به تازگی کتابی با عنوان “روانشناسی بیماری های همه گیر.”

برخی از افراد جوان درگیر شدن در “استرس ناشی از رفتار ضد اجتماعی,” او گفت:. “آنها خواهید بود بیش از همه آنها را به یک شخصی احساس شکست ناپذیری را به هر حال.”

گروه دیگری گفت: اتحاد “شوم” انگیزه از جمله تمایل به “عوامل هرج و مرج است.”

بزرگ استرس بسیاری از مردم احساس می کنید به عنوان یک نتیجه از این بیماری همه گیر است که یک عامل او گفت:. “این طولانی. آن را بیرون کشیده شده. شما نمی دانید که هنگامی که آن به پایان خواهد رسید. شما نمی دانید که اگر مردم در اطراف شما امن هستند یا آلوده” تیلور گفت. “و البته این اولین بار است که همه گیر است که ما تا کنون دیده ام در عصر رسانه های اجتماعی و اتصال به اینترنت است که شتاب گسترش ترس است.”

هزینه های وضع شده علیه کسانی که به گفته عمدا گسترش و یا تهدید به گسترش این ویروس متفاوت توسط دولت های محلی و قضایی است. اما بسیاری از مردم درگیر در این موارد متهم شده اند با برخی از شکل گیری “terroristic تهدید” در برابر دیگران در علاوه بر این برای آشنایی بیشتر اتهامات مانند حمله.

در اواخر ماه مارس معاون دادستان کل جفری روزن صدور نامه به فدرال مقامات مجری قانون در سراسر کشور نشان می دهد که آنها ممکن است اعمال تروریسم قوانین به کسانی که تهدید دیگران با گسترش covid-19.

“از آنجا که coronavirus به نظر می رسد برای پاسخگویی قانونی تعریف یک عامل بیولوژیکی’ ” تحت قانون فدرال روزن نوشت: “چنین اعمال به طور بالقوه می تواند دلالت کشور مربوط به تروریسم اساسنامه.” وی با اشاره به قوانین مربوط به حمل و یا تولید عوامل بیولوژیکی برای استفاده به عنوان یک سلاح و مضر که شامل سلاح های بیولوژیکی است.

Grewal معتقد است استفاده از “terroristic” در این نوع اتهامات به معنای چیزی متفاوت از آنچه که بسیاری از آمریکایی ها ممکن است درک – و حتی چه روزن خود را ممکن است به معنای.

“این واقعا گام برداشتن یا گرفتن اقدامات را تهدیدی برای رفاه دیگران” Grewal گفت. “این شبیه به مانند تروریسم است. آن را بیشتر متمرکز در یک فرد است.”

اکثر حوزه های قضایی معتقدند که آن دسته از جرائم حکم بازداشت و به نوعی از اتهام جنایی.

اما بر خلاف دیگران Grewal نیز در دفاع از یک رویکرد تهاجمی به پلیس تخلفات اجتماعی فاصله و محدودیت های دیگر.

“در ابتدا ما در یک وضعیت با شروع از یک هشدار نقطه نظر. . . . اما در هفته گذشته ما به سرعت تغییر از هشدار به اجرای و به تحمل صفر, وضعیت,” او گفت:. “که واقعا در دنیا از هدایت ما از وزارت بهداشت و پیام رسانی از فرماندار ما که تنها ابزاری است که ما در حال حاضر اجتماعی فاصله و اقامت در خانه سفارش دهید.”

اما واشنگتن دادستان کل باب فرگوسن در زمان های مختلف رویه در یک کنفرانس خبری در هفته گذشته, مشاوره حوزه های قضایی محلی در برابر دستگیری هر زمان ممکن است.

“هدف ما این است که 100 درصد داوطلبانه انطباق” فرگوسن گفت. “من می خواهم به بسیار روشن است: من نمی خواهید به استفاده از قدرت از دفتر من برای پاسخگو کسانی که عمدا نقض فرماندار اضطراری سفارشات.”

در ضمن Coyne, the Missouri, وکیل گفت: coronavirus تعقیب نیست که متفاوت از دیگر موارد مزاحمت. او گفت که او تا به حال فقط پیچیده است که در آن یک مرد متهم شد و تحت همان قانون به عنوان Pfister شد. او کشیده بود یک زنگ خطر آتش سوزی در یک بیمارستان است.

“است که به وضوح مسخره” کوین گفت. “که پس از آن باعث خطر به زندگی است. شما رو به آگاهانه آن را انجام دهد. این جایی که من دیده ام این اتهام یک زن و شوهر بار.”

برای Pfister مورد Coyne است استدلال مشتری خود را نمی ارتکاب جرم چرا که او آگاهانه صدمه نمی زند. این رویداد در اوایل ماه مارس قبل از عمده هشدار و اقامت در خانه سفارشات رخ داده در میسوری حتی قبل از اینکه سازمان بهداشت جهانی رسما به نام گسترش کروناویروس یک بیماری همه گیر.

“استدلال من است که بسیار روشن است که در مارس 10, همه چیز یه جورایی عادی شما می دانید؟” کوین گفت. “هیچ یک از ما می تواند قرار دادن سر ما در اطراف این همه گیر چیز است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>