کوتاتی-رونرت پارک school district استخدام سن رافائل رسمی به عنوان سرپرست جدید

Mayra پرز, یک سان رافائل مدارس رسمی با بیش از دو دهه تجربه شد و نام جدید از سرپرست کوتاتی-رونرت پارک Unified School District این هفته پس از هیئت مدیره مدرسه خود را تایید قرارداد.

هیئت مدیره در روز سه شنبه به اتفاق آرا به تصویب رسید و سه سال توافق با پرز است که اثر ژوئیه 1. او دریافت خواهد کرد $230,000 حقوق و دستمزد و همچنین به عنوان یک بسته مزایای که شامل مراقبت های بهداشتی و بازنشستگی و حق الزحمه برای ماشین و تلفن همراه استفاده کنید.

“هنگامی که من تا به حال این فرصت را به بازدید از یک مدرسه ویترین به تازگی آن را برای من آشکار است که جامعه است که نه تنها استقبال بلکه افتخار خود را در مدارس” پرز در بیانیه ای گفت. “من هیجان زده می شود بخشی از این انرژی مثبت است.”

پرز شده است معاون سرپرست آموزش برای شهرستان سن رافائل مدارس پس از ماه جولای سال 2016 با تمرکز بر آموزش و نوآوری و عدالت اجتماعی مسائل و نظارت یادگیرنده زبان انگلیسی برنامه برای منطقه است.

او در لس آنجلس منطقه بومی برگزار شد و انواع پوزیشن های در سن گابریل Unified School District. پرز به دست آورده مدرک لیسانس خود را در رشته روانشناسی از دانشگاه UCLA و دکترا در آموزش و پرورش از دانشگاه کالیفرنیای جنوبی.

پرز طول می کشد راس سومین منطقه سونوما کانتی با بیش از 6,100 دانش آموزان ثبت نام شده در 2018-19 سال تحصیلی. او به شرح زیر رابرت هیلی که در پایین پا در اکتبر 2018 پس از هفت سال به دنبال همان موقعیت در یک بزرگتر منطقه در شهرستان سان Diego.

کوتاتی-رونرت پارک بود دو موقت superintendents در آن span تونی Roehrick و مایکل Watenpaugh بود که بالا منطقه رسمی در سن رافائل برای 12 سال است. Watenpaugh خواهد ماند تا نوامبر برای کمک به پرز با انتقال.

شما می توانید رسیدن به تحریریه یوسف بیگ در 707-521-5390 یا [email protected] در توییتر @YousefBaig.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>