Costco پرده ویروس جدید ناشی از خرید قوانین — اما آنها را متوقف کند اجرا بر روی کاغذ توالت

کتی بارون است که هنوز هم مورد استفاده قرار گرفتن به زندگی اجتماعی فاصله تا واکنش او هنگامی که او راه می رفت تا به Costco در رونرت پارک در صبح روز جمعه شده اند bleeped اگر پخش در تلویزیون است.

یک مارپیچ خط نزدیک به 100 نفر عمیق به طول انجامید و در طول این پارکینگ توسط ساعت 11 صبح تا یک ساعت بعد از سونوما کانتی بزرگترین عمده فروشی و خرده فروش درهای خود را باز کرد.

59 ساله در کالیفرنیا ساکن شگفت زده به طور خلاصه در صحنه است. ده ها تن از مردم به صورت جداگانه از هم جدا شده توسط چرخ دستی های خرید و محفظه از طریق ورودی برای اطمینان از وجود فضای کافی بین مشتریان. آن را در زمان بیش از یک ساعت برای بارون و همسرش, کریس, به داخل.

“این بسیار استرس زا به بیرون می آیند به ظهور از خواب زمستانی خود را و بیرون رفتن و انجام خود را تأمین” کتی بارون گفت: محیط زیست در تقریبا در هر خرده فروش در این بیماری همه گیر کوروناویروس. “این یک کل اجتماعی جدید ساخت شما را مجبور به مذاکره کند.”

Costco اجرا بیشتر محدودیت در روز جمعه برای اطمینان اضافی فضای شخصی بین خریداران پس از Sonoma County Health افسر دکتر Sundari Mase وضع الزامات سختگیرانه تر در فروشگاه های این هفته به حد پتانسیل گسترش بیماری عفونی جدید.

عمده فروش که دارای دو انبار محلی فروشگاه در سانتا رزا و رونرت پارک بود میزبان به عجله دیوانه وار خرید در ماه گذشته زمانی که سازمان بهداشت جهانی اعلام کرد ویروس تنفسی که سرچشمه در دسامبر 2019 در چین جهانی همه گیر و سازمان های دولتی شروع سفارش ساکنان را تا حد زیادی در خانه بمانند دیگر نسبت به فروشگاه برای مواد غذایی به بانک بروید و یا راه رفتن و یا اجرا.

در حال حاضر برخی از Costco اعضای صرف زمان بیشتری را در انتظار در خط در واقع از خرید.

موثر جمعه یک کارت عضویت تنها کمک های مالی دو نفر به فروشگاه ورود در یک زمان. پرداخت راهرو در حال فاصله بیشتر از هم جدا طبقه مشخص شده که در آن مردم را به صبر و کارمندان هستند جدا از خریداران پشت پلکسی گلاس.

وجود دارد تعداد خاصی از افراد مجاز در داخل در هر زمان داده شده تا کارمندان سرعت دسترسی بر اساس چه شلوغ به نظر می رسد.

مدیر کل رونرت پارک Costco کاهش یافت یک مصاحبه با اشاره خبرنگار به دفتر شرکت. سخنگوی شرکت کاهش یافته است یک درخواست برای نظر در مورد سیاست های شرکت برای کمک به کاهش گسترش گاهی اوقات ویروس مرگبار است.

“در حالی که بسیاری از کسب و کار و خرده فروشان باید تقدیر مطابق با اجتماعی فاصله مورد نیاز در سفارش های بسیاری گرفته اند و نه آن را به طور جدی به اندازه کافی” Mase در بیانیه ای گفت. “من نمی توانیم بیش از حد اهمیت این اقدامات در حفظ جامعه ما امن است. اگر یک کسب و کار است که در ضروری دسته آن باید مطابق و یا در معرض خطر بودن بسته است.”

ساکنان محلی خرید در Costco و سوپر مارکت ها شده اند احتکار اقلام مانند کاغذ توالت و تمیز کردن وسایل, باعث مسئولان شهرستان در این هفته به قرار دادن محدودیت در خرید برخی از پرطرفدار ترین محصولات اساسی به عنوان بخشی از بهداشت عمومی اورژانس اقامت-صفحه اصلی فرمت از طریق حداقل ممکن است 3.

بسیاری از محصولات مصرفی مانند کاغذ توالت که در Costco می آید در بسته های با کمتر از 30 رول هنوز هم سخت به پیدا کردن در قفسه های فروشگاه در این منطقه است.

روز جمعه یک نشانه بزرگ در نزدیکی فروشگاه, ورود مشتریان هشدار داده است که کودک دستمال مرطوب دستمال مرطوب سطح, دستکش, دستکش های ضد عفونی کننده و دستمال توالت بافت صورت و سفید کننده فروخته شد.

Caty یک 32 ساله رونرت پارک که کاهش یافته است به ارائه آخرین نام انتظار خط هنگامی که او وارد Costco در صبح روز جمعه و اذعان به آن شده است می تواند حرکت بسیار آهسته تر.

او اولین هدف قبل از جوراب زنانه ساقه بلند در گوشت شد به او اطمینان 9-ماه-پیر دختر لوسی ماند آرام در حامل او.

“اجتماعی فاصله گرفتن از آن چیزی است که ما نیاز به انجام” Caty گفت. “این عجیب و غریب بودن, مانند,” هی, می تواند شما را کمی (غریبه).’ اما این کار تا کنون.”

شما می توانید رسیدن به تحریریه یوسف بیگ در 707-521-5390 یا [email protected] در توییتر @YousefBaig.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>