Coronavirus را اساسا تغییر ما

اتخاذ برخی از استراتژی کاهش به سرعت همه گیر مانند جداسازی کسانی که مشکوک به آلوده شدن و اجتماعی فاصله گرفتن از سالمندان – تنها کاهش مرگ و میر در نیمه به 1.1 میلیون اگر چه این امر کاهش تقاضا برای خدمات سلامت توسط دو سوم.

تنها با تصویب یک سری کامل از شدید محدودیت های شدید می تواند امریکا و کوچک شدن آن و مرگ و میر بیشتر مطالعه یافت می شود. این استراتژی نیاز به حداقل های سراسر کشور عمل اجتماعی فاصله صفحه اصلی انزوا و مدرسه و دانشگاه تعطیل. چنین محدودیت هایی را باید حفظ حداقل به طور متناوب تا زمانی که یک کار واکسن توسعه یافته است که می تواند 12 تا 18 ماه است.

این گزارش نتیجه گیری: این “ماندگار تنها استراتژی است.”

– – –

در اینجا یکی دیگر از چیزی است که نبوده است در املای ملی ما گفتگو در مورد مسطح منحنی: احتمالا وجود خواهد داشت بیش از یک منحنی.

اگر خوش شانس باشیم در ماه های آینده احتمالا بیشتر شبیه رشته تپه برجستگی می گویند اپیدیولوژی. اگر مقامات سهولت برخی از اقدامات در ماه های آینده و یا اگر ما شروع به اجازه دادن به آنها لغزش خودمان که هیل به راحتی می تواند به نوبه خود حق را به منحنی نمایی است که حفره حفره ایتالیا نظام سلامت و, که مقامات آمریکایی به شدت در تلاش برای جلوگیری از تکرار.

بالا رفتن این اولین دست انداز است که در بسیاری از چالش برانگیز ترین دلیل آن را شامل متقاعد کردن مردم به تغییر رفتارهای فردی را به صورت انتزاعی بزرگتر خوب – و از آنجا که هیچ کس نمی داند تا چه حد ما در واقع در حال از اوج.

صبح روز سه شنبه در نیویورک رژیم صهیونیستی است. اندرو کومو یک دموکرات گفت: عفونت در خود دولت انتظار می رود به اوج در 45 روز – در شروع ممکن است. دولت تقریبا 53,000 تخت بیمارستان از جمله 3,000 فشرده-تخت های مراقبت – راه کوتاه از پیش بینی نیاز به عنوان بسیاری از دو برابر این تعداد تخت و به عنوان بسیاری از 11 بار تعداد تخت ICU.

یک روز پیش Northwell سلامت – که 23 بیمارستان و 800 سرپایی مراکز را تا نیویورک بزرگترین نظام سلامت – لغو تمام اعمال جراحی الکتیو در بیمارستان های آن برای آزاد کردن کارکنان و فضا. این 5,500 تخت.

“ما به دنبال در ایتالیا است که در حال حاضر 10 روز جلوتر از ما و چه آنها تا به حال به انجام” گفت: ماریا کارنی Northwell ارشد از سالمندان. کارنی شد کمیسیون بهداشت و درمان به نیویورک ناسائو شهرستان در طول سال 2009 H1N1 شیوع و کار کرده با عصبانیت در Northwell برنامه به آماده شدن برای آمدن سونامی.

یکی از دلایلی که او و دیگران نگران هستند: در چین, نرخ مرگ و میر در ووهان مواج کانون بود 5.8%. اما در سایر مناطق کشور آن 0.7% – سیگنال است که بیشترین مرگ و میر رانده شدند توسط یک ضعف سیستم بهداشت و درمان.

و ایالات متحده بیمارستان ها باریکش به عنوان آن را با برخی از در حال حاضر در حال اجرا در 95% ظرفیت قبل از coronavirus کارنی اشاره کرد. به عنوان موارد افزایش Northwell قصد دارد به جای چند تخت در یک اتاق. آن آمبولانس نیز شاتل بیماران به کمتر شلوغ ماهواره ای و سایت های. کسانی که رنج می برند از عادی شرایط اضطراری – سکته مغزی و حملات قلبی تصادفات – ممکن است پیدا کردن خود را روت امکانات دیگر دور از ERs برای جلوگیری از انتقال.

اما معلوم نیست اگر از آن خواهد شد در هر نقطه در نزدیکی به اندازه کافی.

کمبود نیروی انسانی در حال حاضر در حال توسعه: از شنبه, 18 Northwell کارکنان در حال حاضر آزمایش مثبت برای coronavirus. بیش از 200 شد self-قرنطینه به عنوان یک نتیجه از پتانسیل مواجهه آنجا چه آمده است.

اگر اعداد در ماه آینده دریافت واقعا دیوانه شهرستانها ممکن است برای تبدیل استادیوم به جداسازی بخش همانطور که در ووهان. کومو صحبت از تبدیل شش-بلوک-طولانی Javits مرکز کنوانسیون در شهر نیویورک سمت غرب به پزشکی افزایش تسهیلات. دیگران ممکن است به ایتالیا رویکرد و تقسیم بیمارستان ها به کسانی که درمان coronavirus و کسانی که درمان سایر مشکلات پزشکی برای کاهش انتقال است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>