Coronavirus upends زندگی در ایتالیا به چین متعهد به شکست اپیدمی

این ACI اروپا است که نشان دهنده این بخش برآورد شیوع معنی 13.5 درصد کاهش در فرودگاه در سه ماهه اول به تنهایی. که ترجمه را به 1.32 میلیارد یورو (1.5 میلیارد دلار) درآمد از دست داد.

یازدهم سفر به ووهان شد آخرین تلاش حزب حاکم کمونیست را برای ریختن به نور مناسب در آن دست زدن به بحران است. یازدهم شد آشکارا غایب از چشم های عمومی در اوایل روز از شیوع و هشدار دهنده بودند صدا را تا اواخر ماه ژانویه است. ووهان و در نزدیکی شهر — بیش از 60 میلیون نفر شده اند تحت مستند پس از آن.

یازدهم خطاب بیماران و پزشکی کارگران از طریق یک لینک ویدئو. او همچنین به قدم از طریق یک مجتمع آپارتمانی که در آن ساکنان هنوز در قرنطینه.

“ووهان باید پیروز, هوبئی پیروز باید همه از چین باید پیروز” Xi گفت.

با بیمار شماره در حال سقوط ووهان بسته گذشته از 16 موقت بیمارستان ها استفاده می شود و عمدتا به خانه کسانی که با علائم خفیف.

مقامات در هوبئی استان که در ووهان واقع شده است و پلکانی تا آماده سازی برای از سرگیری کسب و کار و تولید و بازگشایی برخی از جاده ها برای بازگرداندن تولید محصولات کشاورزی و اعلام کرد راه اندازی یک رنگی در برنامه های مبتنی بر سیستم است که اجازه خواهد داد که افرادی که تلقی سالم به سفر آزادانه در داخل استان است.

اما اختلالات گسترش در جای دیگر upending زندگی در ایتالیا به طور خاص است.

ایتالیا را گسترده محدودیتهای سفر به گذشته از طریق آوریل 3 و متخلفان را به خطر انداخته تا سه ماه در زندان و یا جریمه از 206 یورو ($225). مدارس و دانشگاه ها بسته ماند و کافه ها و رستوران ها باید شاتر در هنگام غروب.

“عادات ما باید با تغییر, تغییر در حال حاضر” نخست وزیر ایتالیا جوزپه کونته گفت.

پس از وحشت خرید کونته مطمئن ایتالیایی ها سوپر مارکت ها باز خواهد ماند و مواجه نگردند.

در Soave, شراب-تولید در نزدیکی شهر ورونا عادی شلوغ شد و تقریبا خالی از سکنه. صاحب کافه Valentino Bonturi گفت که او اعمال محدودیت های جدید برای اطمینان از مشتریان نیست مفتول در کویل بیش از حد نزدیک به هم هیچ معنی ایستاده در شمارنده کنه.

“ما به دنبال قوانین” او گفت:.

در آمریکا رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در حال برنامه ریزی برای اعلام پیشنهادات سهشنبه با هدف مهار اقتصادی خرید اینترنتی از وقوع. او گفت: این اقدامات شامل مالیات بر حقوق و دستمزد امداد.

مغلوب ساختن پیشی جستن کبوتر به دست دادن با حامیان شنبه و پرواز را از یک فلوریدا جمع آوری کمک با یک نماینده مجلس که بعدها رفت به داوطلبانه قرنطینه چرا که او آمد به تماس با کسی که تا به حال آزمایش مثبت برای ویروس. مغلوب ساختن پیشی جستن دریافتی رئیس ستاد هم رفت و به قرنطینه نیز ناشی از نگرانی از یک محافظه کار سیاسی گردهمایی با حضور یک فرد آلوده.

در کالیفرنیا کشتی کروز بزرگ شاهزاده خانم که شده بود مجبور به غیر فعال کردن ساحل لنگر انداخت در بندر اوکلند اما تنها چند صد نفر از از 3500 مسافر و خدمه بدست کرده بود با اوایل روز سه شنبه. همه از خروج مسافران در صورت 14 روز قرنطينه پس از کشتی تا به حال حداقل 21 مورد تأیید.

به عنوان ویروس به نظر می رسد در بیش از 100 کشور این است که وزن این که آیا برای اعلام شیوع یک بیماری همه گیر. که رئیس Tedros Adhanom Ghebreyesus روز دوشنبه گفت که “تهدید یک بیماری همه گیر تبدیل شده است بسیار واقعی است.”

پاناما و مغولستان که مرزهای چین شد, جدیدترین کشور اعلام عفونت.

___

Sedensky گزارش از بانکوک; لستر از پاریس. آسوشیتد پرس نویسندگان کالین بری در Soave, ایتالیا; نیکول Winfield در رم; Antonio Calanni در میلان; و کن Moritsugu و کریستوفر Bodeen در پکن کمک کرده است.

___

آسوشیتد پرس دریافت پشتیبانی برای بهداشت و علوم از پوشش Howard Hughes Medical Institute وزارت علوم و آموزش و پرورش. AP تنها مسئول همه مطالب.

___

دنبال AP پوشش از شیوع ویروس در https://apnews.com/VirusOutbreak و https://apnews.com/UnderstandingtheOutbreak

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de