Coronavirus تست جریان در سراسر منطقه سونوما کانتی با کمک از ایالات متحده تجاری labs

با کمک به تجاری ملی آزمایشگاه های پزشکی کارکنان مراکز بهداشتی درمانی و بیمارستان و گروه پزشکی در سراسر شهرستان سونوما در پنجشنبه پیوست منطقه ای مبارزه با کروناویروس.

در هلدزبرگ سانتا رزا و پتالوما مدتها در انتظار کیت های آزمایش وارد شد تا تیم پزشکی می تواند مکمل تهاجمی تصادفی تست county مقامات بهداشت آغاز شد و قصد گسترش به پنج تعیین شده و بیمارستان و درمانگاه و مراقبت های فوری و مراکز. با کیت تست بیشتر به راحتی در دسترس محلی مقامات بهداشت در حال حاضر اجازه پزشکان با استفاده از قضاوت خود را در تصمیم گیری که می شود برای کوروناویروس.

هدف از این آزمایش برای تعیین اگر COVID-19 آلوده کرده است کسی از طریق انتقال در جامعه ویروسی تشدید شناخته شده به عنوان “جامعه گسترش یافته است.”

شهرستان موقت افسر بهداشت دکتر Sundari Mase گفت هیچ مورد مثبت پنج شنبه در میان 45 نفر آزمایش به عنوان بخشی از شهرستان ramped تا تست و تلاش و بدون تایید موارد از مقامات محلی شروع به تست شنبه. سه نفر در بیمارستان بستری اینجا که هر قرارداد به بیماری های عفونی بر روی یک جفت از ویروس زده کشتی های کروز در اواخر ماه فوریه باقی می ماند این شهرستان تنها coronavirus بیماران.

“اگر ما فقط یکی (مثبت) مورد ما می دانیم که ما آن را در جامعه” Mase گفت: از گسترده تر مداوم “افزایش نظارت” برنامه تست.

پزشکان در هلدزبرگ پزشکان گروه در روز پنج شنبه شده خود را برای اولین بار 20 coronavirus کیت های آزمایش از تلاش برای تشخیص و انتظار می رود 20 کیت جمعه. در ضمن هلدزبرگ بیمارستان منطقه است که انتظار می رود برای دریافت 50 کیت جمعه از دیگر تجاری آزمایشگاه ARUP آزمایشگاه.

ورود ویروس تست کیت از تجاری labs تلاش LabCorp و ARUP شروع به از بین بردن برخی از مقید کردن تقاضا در میان ساکنان محلی که برای هفته باید تعجب که آیا خود را به آنفولانزا مانند علائم می تواند به معنای آنها جدید کروناویروس. ملی آزمایشگاه های مورد نیاز برای گزارش هر گونه تست مثبت به شهرستان مقامات بهداشتی.

ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی هستند و درخواست ساکنان شهرستان به آرام ماندن و جلوگیری از به سادگی در محلی درمانگاه اورژانس بیمارستان ادارات و دفاتر پزشکان و مراقبت های فوری و مراکز مایل به تست این ویروس بدون تماس مربوطه خود را برای راهنمایی و تعیین اگر آنها در واقع نیاز به یک آزمون.

“ما نمی خواهیم مردم فقط و باعث زنگ و به طور بالقوه آلوده کردن دیگران” گفت: Gina Fabiano یک هلدزبرگ سخنگوی بیمارستان منطقه. “ما می خواهیم آنها را به جلو تماس بگیرید به طوری که ما می تواند آماده سازی برای دیدار با آنها را در درب بنابراین ما می تواند به کاهش پتانسیل گسترش ویروس.”

نمایندگان از تلاش و LabCorp همچنین گفت: افراد نباید از رفتن به آزمایشگاه محلی مکان درخواست آزمایش می شود.

“این تست خاص (نمونه) تنها می تواند کشیده شده توسط یک ارائه دهنده مراقبت های بهداشتی گفت:” راشل Carr تلاش سخنگوی. “پس از ارائه دهنده مراقبت های بهداشتی می کشد این آزمون ارسال آن به ما پیچیدگی بالا آزمایشگاه در San Juan Capistrano California.”

LabCorp گفت: زمان چرخش به ارائه نتایج تست به طور معمول سه تا چهار روز. مقایسه county health گفته مقامات محلی بهداشت عمومی آزمایشگاه می تواند تولید نتایج در 24 ساعت.

دکتر چاد Krilich, افسر ارشد پزشکی برای سنت جوزف سلامت که در عمل سانتا رزا بیمارستان یادبود گفت: او را درک وجود دارد مقدار زیادی از اضطراب در جامعه در مورد این بیماری همه گیر جهانی coronavirus. او گفت آن بوده است به چالش کشیدن برخورد با بیمار خواسته ها و ویروس ارزیابی به خصوص هنگامی که شده است وجود دارد بسیار کمی تست ظرفیت محلی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de