Coronavirus بازمانده Daniel Dae Kim خود را اهدا پلاسما به کمک به دیگران در مبارزه خود را در’

  • ASSOCIATED PRESS Daniel Dae Kim poses for a portrait to promote the film “Blast Beat” at the Music Lodge during the Sundance Film Festival in January in Park City, Utah. Kim announced on Instagram today that he has donated his plasma to help others fight the coronavirus.

    آسوشیتد پرس

    Daniel Dae Kim شمار برای یک پرتره برای ترویج فیلم “انفجار ضرب و شتم” در موسیقی تسلیم در جشنواره فیلم ساندنس در ماه ژانویه در پارک سیتی ایالت یوتا است. کیم اعلام کرد در Instagram که امروز به او اهدا کرده است او پلاسما به کمک به دیگران مبارزه با کروناویروس.

جهان شایسته نیست Daniel Dae Kim.

پس از مبارزه و شکست دادن یک مورد از رمان coronavirus ها “Hawaii Five-0” زاج سفید را به Instagram تا اعلام کند که او خود را اهدا پلاسما “امیدوار است که آنتی بادی های من ساخته شده است تا به شما کمک دیگران در مبارزه خود را در برابر (COVID-19).”

“من و پلاسما” این بازیگر نوشت: امروز یک عکس از خودش را در تخت بیمارستان, برگزاری یک کیسه خون خود مطالب و فلش قطع سست ثبت نام.

“خوشحالم که قادر به اهدای … اگر شما بیمار بودند اما آزمایش منفی و 14 روز گذشت از شما گذشته به نمایش گذاشته علائم و یا شما آزمایش مثبت شده اند اما نشانه ها-رایگان برای 28 روز من امیدوارم که شما لطفا در نظر بگیرید (اهدای پلاسما) نیز هست.”

یکی دیگر از بهبود COVID-19 بیمار با سی ان ان لنگر بروک بالدوین نیز در زمان به Instagram امروز اعلام کرد که او تا به حال آزمایش منفی برای این ویروس به طوری که او بیش از حد می تواند کمک او پلاسما.

مانند بالدوین و چند تن دیگر مشهور است که قرارداد این بیماری کیم نگه داشته و پیروان خود را به روز رسانی خود را در سراسر COVID-19 سفر افشای خود را در شمار علائم و تست و همچنین محکوم کردن همه گیر سوخت نژادپرستی نسبت به آمریکایی های آسیایی تبار.

در اوایل این ماه “دکتر خوب” تهیه کننده اجرایی حراج کردن یک دسته از “Hawaii Five-0” اسکریپت “برای جمع آوری پول برای متخصصان مراقبت های بهداشتی که خطر جان خود را در جنگ علیه #coronavirus.”

مجموعه ای که کیم تصادفا در حالی که “انجام برخی از تمیز کردن بهار در اطراف خانه به دلیل, خوب, قرنطینه” حتی شامل یک کپی از این آمار نشان می دهد خلبان قسمت امضا شده توسط بازیگران اصلی.

“آیا شما برنده مزایده یا نه, لطفا در نظر اهدا به مردان و زنانی که در خط اول جبهه در طول زمان ما نیاز به” کیم نوشت: در Instagram. “Mahalo.”

اینجا را کلیک کنید برای دیدن ما پوشش کامل از شیوع کروناویروس. ارسال coronavirus اخبار نوک.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rushrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>