Coronavirus اسپرز غیر منتظره آزمون برای ایالات متحده مدارس: آموزش آنلاین

نیویورک >> coronavirus خاموش شدن ناگهانی راه اندازی یک برنامه ریزی نشده و بی سابقه ای با آزمایش آنلاین آموزش و پرورش در مدارس در سراسر ایالات متحده و این کشور بزرگترین سیستم مدرسه سقوط در دوشنبه به عنوان شهر نیویورک خواسته بیش از 1.1 میلیون دانش آموز برای ورود به سیستم و یادگیری است.

پس از یک گردباد هفته از برنامه ریزی دانش آموزان — کسانی که می تواند امضا Google برای کلاس های درس و زوم ویدئو کنفرانس برای نسخه مجازی از همه چیز از دبیرستان زبان انگلیسی بحث به ورزشگاه مهد کودک کلاس. مقامات شهر هنوز در تلاش برای دریافت لپ تاپ به صدها نفر از هزاران نفر از دانش آموزان نیاز دارند. پدر و مادر دست و پنجه نرم چقدر به انتظار خود را از مدارس بچه های خود را و خود را.

امیلی جیمز خوشحال بود برای دیدن اکثریت قریب به اتفاق از کلاس نهم زبان انگلیسی دانش آموزان نشان داد تا برای کلاس های تصویری دوشنبه برخی با استفاده از گوشی های هوشمند و یا قرض گرفته شده لپ تاپ.

“آنها مشغول شد. آنها خوشحال برای دیدن هر یک از دیگر,” او گفت:, و برخی از دانش آموزان ابراز احساس آنها هرگز به فکر آنها می خواهم که: “آنها دست بودن در مدرسه است.”

در همان زمان, James’ خود prekindergarten و ابتدایی-مدرسه دختران شروع شد مدرسه آنلاین. به عنوان یک پدر و مادر اصلی او هدف این بود که “فقط صبور باش … اجازه دهید آنها را خوشحال.”

مقامات در حال تصمیم گیری در مورد نحوه حضور و غیاب برای آموزش آنلاین به طوری که هیچ سیستم گسترده کشف شد و بلافاصله در دسترس شنبه.

مدرسه مجازی — گاهی اوقات شناخته شده “آموزش از راه دور” و یا شرایط دیگر — وجود داشته است برای چند دهه. اما آن را به دور از همه جا در ایالات متحده مدارس به دلیل دیجیتال بی عدالتی در میان دانش آموزان نگرانی در مورد پیامدهای برای معلمان و عوامل دیگر.

آماده است یا نه, مدارس در همه جا در حال گرفتن یک دوره سقوط. در ایالات متحده بیش از 118,000 مدارس دولتی و خصوصی در 45 متحده بسته اند موثر بر 53 میلیون دانش آموزان با توجه به شمارش نگه داشته و توسط آموزش و پرورش در هفته است.

“ما در حال رفتن به بسیار بزرگ ناشناخته اما ما هیجان زده هستیم” شهر نیویورک مدارس صدراعظم ریچارد کررنزا روز جمعه گفت. به او این فرصت را به این مفهوم به یک مقیاس بزرگ.

برخی از کارشناسان دیگر نیست خیلی خوش بینانه است. آنها می گویند بیش از حد چند متحده مربیان آموزش دیده اند برای آموزش آنلاین به طور موثر و هیچ کس نباید انتظار بیش از حد از عکاسی در برنامه های نورد در روز در طول یک زمان استرس زا برای معلمان و دانش آموزان و خانواده ها است.

“این پتانسیل را دارد که عالی است اما نه این راه” گفت: Michael جوان دانشگاه کانکتیکات استاد که متخصص در آموزش و پرورش فن آوری است.

مربیان هم اذعان کرد که آموزش از راه دور تنها می توانید تا کنون.

در حومه آتلانتا ، Fulton County school district دارای سرعت بالا کامپیوتر خرید و لنت Wi-Fi دستگاه به برخی از آن 94,000 دانش آموزان است. سرپرست مایک Looney اعتبارات معلمان با ارائه مبتکر و دقیق آنلاین آموزش.

هنوز هم “من نمی خواهم به هر کسی که این ادعای نادرست که دیجیتال ابزار یادگیری به عنوان موثر به عنوان یک معلم در کلاس درس,” او گفت:.

برخی از مدارس از جمله فیلادلفیا تصمیم گرفته اند در برابر نیاز به یادگیری آنلاین در خود خاموش شدن ناگهانی گفت: نمی شود آن را به دانش آموزان بدون کامپیوتر و اینترنت با سرعت بالا در صفحه اصلی. آنها در حال توزیع بسته های بر روی کاغذ.

شهر نیویورک که در آن حدود 300,000 دانش آموزان خود را ندارد, کامپیوتر دهکدهای از دست 175,000 لپ تاپ ها و تبلت ها تا کنون و توزیع بیشتر در هفته های آینده, Carranza گفت.

مقامات گفته اند که مداد و کاغذ بسته در دسترس خواهد بود در ضمن. دانش آموزان همچنین می توانید بر روی گوشی های هر چند کوچک خود صفحه نمایش ایده آل نیست.

ویلسون Almonor یک دبیرستان junior, سفر یک ساعت از برانکس به منهتن دبیرستان پنج شنبه به سعی کنید یک براش وام بگیرم لپ تاپ. او چپ دست خالی هر چند او گفت که او گفت که او می خواهم یک تماس این هفته در مورد قرص براش وام بگیرم.

“من استفاده می شود به کلاس های آنلاین. من نمی دانم اگر آن را واقعا به من کمک کند” گفت: Almonor که نگران است با نگه داشتن خود را پیشرفته قرار دادن کلاس ها و ماندن در مسیر فارغ التحصیل و در مورد او چگونه می خواهید سوال بپرسید از معلمان در digital cloud.

به علاوه “زمانی که ما در مدرسه ما در حال یادگیری است اما ما نیز با داشتن سرگرم کننده” گفت: Almonor که وارد از هائیتی در سال 2018 به پیوستن به مادرش که با این نسخهها کار با افراد مسن.

مدارس و معلمان بوده است استراتژیسازی در مورد بهترین روش برای تعامل با دانش آموزان خود های اشاره گر در جلسات آموزشی و Facebook شدند.

“آن کامل نخواهد بود. اما ما نیاز به دریافت این انجام می شود” اتحادیه معلمان رئیس جمهور مایکل Mulgrew گفت.

جین پل یک مدرسه ابتدایی معلم تربیت بدنی در بروکلین قصد دارد به ارسال فیلم برای دانش آموزان به نمایش در برنامه های خود را. او در نظر دارد برای بررسی در با تک تک دانش آموزان به طور منظم اما فکر برگزاری یک کلاس مجازی خواهد بود بیاستفاده برای خانواده هایی که ممکن است دستگاه های به اشتراک گذاری و یا دستکاری زمان مدرسه با پدر و مادر’ ساعت کار.

“همه به درک چالش های, و ما باید به کمک هزینه برای آنها” پل می گوید.

جان Bernor در حال رفتن به سعی کنید برای حفظ زمان واقعی بحث در میان 11-کلاس زبان انگلیسی دانش آموزان به عنوان او احساس می کند فعل و انفعالات کمک به روشن کردن سوالات و شبهات.

او متوجه می شود که دانش آموزان در تکنولوژی خود را متمرکز منهتن دبیرستان ممکن است مراقبت از خواهر و برادر کوچکتر و به اشتراک گذاری دستگاه های, بنابراین او برای کمک هزینه ساخت بیش از حد. او را ضبط بحث و او را آماده برای غلط املایی از دانش آموزان کار بر روی گوشی های.

“این ممکن است زمانی که من harping در ‘شما با استفاده از اشتباه وجود دارد,” او گفت:.

بروم خیابان آکادمی منهتن منشور دبیرستان که در آن نزدیک به نیمی از دانش آموزان بی خانمان هستند و یا در بی ثبات, مسکن در حال حاضر تاکید گرفتن دانش آموزان متصل برای کمک اضافی آنلاین قبل از بحران. حضور بسیار بالا بوده است از آنجا بروم خیابان شروع از راه دور-تنها یادگیری مارس 16 گفت: Eric Weingarten, مدیر عامل شرکت درب های اجتماعی گروه خدمات اجرا می شود که از مدرسه.

اما او نگران است که دانش آموزان ممکن است از دست حقوقی, سلامت روان, پزشکی و کمک های دیگر که به طور معمول در سمت راست پایین سالن اما در حال حاضر مجازی در درب در حال حاضر بسته حداقل تا مارس 30.

“ما این ساخته شده است در پشتیبانی و در حال حاضر کسانی که نه به عنوان آسان به ارائه” او گفت:.

پدر و مادر بیش از حد داشتن یک آموزش از راه دور تجربه — کنده کاری کردن فضا برای کار خود و بچه های خود را’ تلاش برای نگه داشتن آنهایی که کوچک درگیر از طریق یک روز مدرسه ساخت ناگهانی صلح با صفحه نمایش زمان است.

با دوم و سوم متوسطه پسران, Dr. Steven Radowitz مطمئن نیست چگونه موثر آموزش آنلاین می تواند برای گروه سنی است. “من واقعا نمی خواهید آنها را در مقابل یک صفحه نمایش اما من حدس می زنم ما انجام بهترین ما می توانیم” منهتن پزشک مراقبت های اولیه گفت.

Ayden فرانسیس 11 مشتاقانه وارد شده در هفته گذشته شروع به سر گرفتن. مادر خود را, Andrea فرانسیس کار نمی کند به دلیل مشکلات پزشکی و نمی باید یک کامپیوتر اما در منهتن مدرسه آنها را قرض داده یک شنبه.

اما با مدرسه حداقل از طریق مارس 20 و شروع سال آینده Ayden نمی خواهید به دست در رقص مدرسه پنجم-کلاس ارشد “سفر” و هر چیز دیگری که می رود با بودن در مدرسه در فرد است.

“من قصد ندارم با دوستان من,” او mused. “و من شما را از دست من مدرسه و یادگیری حتی اگر ما هنوز هم کار می کنند.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>