Coronavirus بحث و جدل در مورد اینکه آیا چشم انداز بیشتر خواهد شد در خانه بمانند

نگرانی در مورد جدید کروناویروس ها, جلوگیری از فوتبال چشم انداز از مراجعه به دانشگاه در این بهار و نگه داشتن مربیان کالج از سفر به آنها را ارزیابی کند.

کارولینای شمالی, مربی تیم مک براون گفت: او معتقد است که این می تواند باعث بیشتر 2021 استخدام به ماندن نزدیک به خانه هر چند که باقی مانده است برای بحث.

“من فکر می کنم همه بچه ها در خانه با خانواده های خود وجود دارد یک نگرانی کوچک” براون گفت. “شما و عشق خانواده خود شما هستید که مایل همه سالم است. بنابراین من فکر می کنم که این است که تشویق مردم به ماندن نزدیک به خانه.”

قهوه ای ساخته شده از تار را به قدرت در 1990s مطمئن شوید کارولینای شمالی بهترین سربازان را ترک نمی کند دولت است. او انجام آن را دوباره در دوم خود را از روی لئامت دادن در چپل هیل.

یازده بالا 13 شفاهی متعهد 2021 چشم انداز از کارولینای شمالی انتخاب کرده Tar Heels با توجه به ترکیبی رتبه بندی استخدام سایت گردآوری شده توسط 247Sports.

که همان پایگاه داده را نشان می دهد که تا کنون, استخدام لزوما چسبیده به خانه نزدیک تر به دلیل همه گیر: بیش از 60 درصد از شفاهی متعهد چشم انداز به قدرت پنج مدرسه ساخته شده است که تصمیم گیری های خود را و یا قبل از 11 مارس — روز NBA به حالت تعلیق در بازی است که باعث شده کلی shutdown از جهان ورزش — انتخاب مدارس در 300 کیلومتر از شهر محل زندگی.

در عین حال بیش از نیمی از سربازان که متعهد به قدرت پنج مدرسه از مارس 11 انتخاب یک کالج بیش از 300 مایل دور.

که آیا آنها در حال امید بستن به اقامت در نزدیکی خانه یا نه, چشم انداز تصمیم گیری زودتر از همیشه است. 247Sports گزارش داد که 627 بازیکنان در 2021 کلاس تا به حال مرتکب شده ممکن است 6 — بیش از دو برابر تعداد سال 2020 چشم انداز که تا به حال اعلام کرد که تصمیم گیری در آن تاریخ.

“بچه ها می خواهم به حل و فصل کنید و احساس می کنید مثل آنها رو بورس قفل شده است” گفت: بارتون سیمونز به 247Sports مدیر سراغ. “از طرف دیگر کالج ها (دیدن) که با نوشتن بر روی دیوار که دوره ارزیابی است که اساسا انجام شده خود را در هیئت مدیره خود مدیره است. آنها احساس کمی از فشار به جلو بروید و بچه ها متعهد, دریافت برخی از بچه ها قفل شده است و سپس رفتن از وجود دارد.”

بسیاری از چشم انداز نیست مردد به انتخاب یک مدرسه دور است.

مینه سوتا لیست 11 تعهدات شفاهی از مارس 11 شامل سه بازیکن از تگزاس دو از گرجستان و یکی از آریزونا. تنسی سراسیمگی از 12 تعهدات شفاهی از آوریل 10 شامل سه بازیکن از فلوریدا مدارس و آکادمی یکی از تگزاس و هیچ یک از ایالت تنسی است.

“من احساس می کنم همه گیر خواهد شد بیش از زمان من به تنسی” گفت: ده’Shawn Rucker یک دفاعی از تالاهاسی ،

Rucker حداقل یک فرصت برای بازدید از تنسی قبل از همه گیر رسید. دفاعی بازگشت استیون اورتیز از گودیر آریزونا متعهد به مینه سوتا بدون داشتن دیده پردیس.

اورتیز پدر استیون Ortiz Sr. گفت: پسر خود را یک “تور مجازی” از دانشگاه از خانه خود را.

“آنها را به ما نشان می دهد فیلم از تسهیلات سپس یک مربی می آیند و صحبت می کنند به ما در مورد خود برنامه. آن را قطعا یک تجربه متفاوت است اما اکثر مدارس — این امکانات وزنه برداری و سالن های غذاخوری هستند همه دولت از هنر — به طوری که شما را به دنبال هر چیزی (با) بیش از حد بزرگ از تفاوت در شرایط و امکانات” اورتیز Sr. گفت.

اورتیز Sr. گفت که پسرش رو حس فرهنگ سوتا برنامه از طریق گفتگو با Gophers مربی P. J. Fleck. Rucker گفت: او دوست داشت تنسی در بخشی به دلیل جرمی Pruitt بود فعال تر از هر دیگر سر مربی در تماس با او.

در حالی که برخی از کارکنان نشان داده است که آنها می توانند در قرعه کشی بازیکنان از سراسر کشور و حتی در طول یک بیماری همه گیر سیمونز معتقد است چشم انداز بیشتر در نهایت تصمیم به ماندن نزدیک به خانه.

بخشی از دلیل آن این است NCAA برقرار استخدام مرده دوره از طریق مه 31, جلوگیری از برنامه از گرفتن یک نگاهی از نزدیک در خارج از کشور, چشم انداز است. هیچ جای تعجب 13 از کارولینای شمالی 14 کلامی تعهدات از دولت است.

“بسیاری از کودکان و نوجوانان آنها می توانید درایو خود را به دانشگاه آمده برای بازی آمده برای اردوگاه بنابراین ما بدست بدانید که واقعا این بچه ها” براون گفت. “بنابراین اگر آن را بدون ذهن و بسیار خوشحال است و ما واقعا می خواهید او را ما در حال حاضر یک سال و نیم جلوتر از مدارس است که در خارج از دولت است که دیده می شود نیست بچه ها.”

سیمونز پیش بینی وجود دارد نمی توان به عنوان نمونه های بسیاری از بچه ها رفتن تمام راه را در سراسر کشور است. برای مثال چهار 247Sports کامپوزیت بالا نه سال 2020 چشم انداز از کالیفرنیا امضا شده با Alabama, گرجستان, یا کلمسون. شاید بیشتر از کسانی که بازیکنان را به ماندن در Pac-12 کشور در این زمان.

“من فکر می کنم در سراسر هیئت مدیره انتظار دارم کمی بیشتر از یک روند از بچه ها ماندن نه لزوما اما نزدیک به خانه” سیمونز گفت.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de