Coronavirus-شوکه هالیوود می شود با پخش آنلاين خدمات مانند Netflix دیزنی+

لس آنجلس >> ورزشی در حال برگزاری تئاتر تعطیل هستند و بنابراین تفریحی, پارک, یک فاجعه-فیلم سناریو است که خراشیده هالیوود است. اما آمریکایی اسیر در خانه توسط coronavirus می تواند به نوبه خود به Netflix و آمازون Hulu و دیگر جریان خدمات دورافتاده در یک صنعت سرگرمی به ارمغان آورد بی سابقه متوقف.

اخیر اندازی دیزنی و اپل خدمات و آینده ورود NBCUniversal را طاووس و WarnerMedia را HBO حداکثر انداخته حدس و گمان در مورد برندگان و بازندگان در به طور فزاینده ای شلوغ میشه. با خودخواسته و یا مورد نیاز انزوا ناگهانی واقعیت های در حال ظهور و تو رفتگی در دیوار streamers ها می تواند در قرعه کشی مشترکین جدید — سود که ممکن است حتی بیشتر از دوام بیاورید coronavirus بحران است.

ویروسی شیوع “باعث درد بسیار در صنایع جهانی,” دن ایوس یک تحلیلگر با Wedbush اوراق بهادار. “هنوز در جریان سمت تقاضا برای این خدمات در حال رفتن به افزایش نمایی بیش از سه تا شش ماه آینده” به عنوان مصرف کنندگان در سراسر جهان باقی می ماند گیر در محل.

تا 20 درصد افزایش است به احتمال زیاد در مقدار زمان مشترکین صرف تماشای جریان کرایه و میلیون ها نفر از مشتریان جدید خواهد هاپ سرنشین در سراسر جهان ایوس پیش بینی کرد.

پرداخت تلویزیون کانال می تواند به نفع و همچنین بیشتر مردم تبدیل به بسته فهم و تجدید نظر در برش بند ناف کاهش شتاب در روند تحلیلگر گفت: Jeffrey Wlodarczak از پژوهش محوری است. شبکه های پخش رو امتیاز کاهش نیز می تواند افزایش بینندگان, او گفت:.

جریان شرکت در واکنش به این لحظه در راه های متنوع اما همیشه دقت کنید. شرکت های رسانه ای دیده می شود به عنوان شهروندان خوب است که در خدمت یک پادزهر برای اضطراب بیش ویروس و housebound خستگی نمی سرمایه گذاری در یک فاجعه است.

برای بسیاری از مردم coronavirus باعث تنها خفیف یا متوسط علائم مانند تب و سرفه. برای برخی به خصوص افراد مسن و افراد مبتلا به مشکلات بهداشتی موجود در آن می تواند باعث بیماری شدید از جمله ذات الریه. اکثریت قریب به اتفاق مردم بهبود می یابند.

Netflix نشسته و به راحتی در مقابل صفوف streamers ایمیل مشتریان با وزش اشاره به “عقب. پخش. Rewatch” پس پیشنهادات قبلا مشاهده عناوین مانند “تاج” “Schitt نهر” و سال 2012 فیلم “Frances Ha” بازیگران Greta Gerwig.

والت دیزنی Co. قرار دادن جعبه-دفتر آمار “یخ زده 2” در آن دیزنی به علاوه خدمات جریان سه ماه زودتر از برنامه ریزی شده “تعجب آور خانواده ها با برخی از سرگرم کننده و شادی در طول این دوره به چالش کشیدن.” فیلم انیمیشن شد و در دسترس در چند روز گذشته در این خدمات در آمریکا و کانادا و هلند و استرالیا و نیوزیلند.

Hulu کنترل اکثر صاحب دیزنی است که در حال حاضر با تکیه بر چنین مشخصات بالا برنامه های به تازگی منتشر شده ریس ویترسپون-جان کری, واشنگتن, سریال “کوچک آتش در همه جا” بر اساس Celeste Ng پرفروشترین رمان.

برای دیزنی جریان است outlier در یک شرکت نمونه کارها در غیر این صورت ناودان coronavirus: تعلیق تئاتر و تلویزیون تولیدات و تاخیر در فیلم جدید منتشر شده از جمله خود-پیش بینی “بیوه سیاه” اما همچنین بسته شدن دیزنی اقامتگاههای تفریحی در آمریکا و فرانسه و استرالیا و ورزشی ارامش تاثیر آن ESPN کانال.

دیزنی و دیگر عمده خدمات جریان پاسخ نیست و یا رد درخواست ها برای اظهار نظر در این مقاله است.

به عنوان مشکلات مالی ایجاد شده برای مردم در قدم اهسته با پاسخ به بحران خدمات در عین حال از کاهش هزینه های جدید و یا مشترکین فعلی. در حال حاضر ماهانه زبانه از محدوده متوسط (Apple TV Plus با آن نوپای فهرست نشان می دهد که 5 دلار دیزنی به علاوه 7 دلار برای نیمکت قدیمی و جدید کرایه) به Netflix بکشد بالا-طرح ردیف (16 دلار در مقایسه با 9 دلار برای پایه دسترسی).

تو رفتگی در دیوار و خدمات در نظر گرفتن رویه های مختلف. بلوط تلویزیون ارائه می دهد که بریتانیا و بین المللی برنامه نویسی گسترش آن ارائه تست رایگان برای مشترکین جدید از یک هفته تا 30 روز به عنوان آن AMC شبکه های خواهر و برادر ساندنس در حال حاضر دچار شهری و کانال فیلم (UMC).

“به عنوان میزان COVID-19 بحران مشخص شد ما متوجه شد که یک سرویس مانند بلوط تلویزیون می تواند یک تفاوت معنی دار در زندگی بسیاری از افراد به خصوص کسانی که در مواجهه طولانی مدت انزوا و بالقوه مشکلات اقتصادی به عنوان یک نتیجه از این ویروس گفت:” متی گراهام خدمات مدیر کل.

طاووس را در ایالات متحده راه اندازی نیست تا ژوئیه اما با یک حرکت صعودی برای کسانی که با بودجه فشار: آن را شامل بدون هیچ هزینه ad-پشتیبانی از نسخه طاووس رایگان با محتوای جمله بعدی-روز دسترسی به جدید ان بی سی نشان می دهد و کامل فصل از سری. دو ردیف از جمله طاووس Premium 5 دلار ماهانه (رایگان برای Comcast و کاکس مشترکین) را ارائه بیشتر برنامه نویسی و زندگی ورزشی.

طاووس رایگان است برای رفتن به “یک بدون ذهن و بسیار خوشحال برای مردم” Wlodarczak گفت.

PBS تصویری برنامه های تلویزیون رایگان جریان, خدمات, افزایش ارائه خود را در میان ویروس خرید اینترنتی. با لیگ اصلی بیس بال, بهار, آموزش بازی به حالت تعلیق و تاخیر در شروع فصل تحسین کن برنز “بیس بال” مستند اضافه شده به این سرویس آنلاین و در PBS.org.

“همانطور که بسیاری از ما سر خم کردن در روز های آینده این مهم است که ما پیدا کردن چیزهایی است که ما را به هم و به ما نشان می دهد انسانیت مشترک ما” می سوزد گفت: در یک پیام ویدئویی. “همین دلیل است که در شرایطی که بسیاری از ما, ورزش مورد علاقه من خواسته PBS … به جریان فیلم من در مورد امریکا تفریح و سرگرمی. سالم ماندن و نگاه کنیم پس از هر یک از دیگر. بازی توپ است.”

(کارشناسان گفته اند که ایالات متحده از اینترنت دریافت نمی پربار با خوشه در ترافیک از میلیون ها نفر از خانه کارگران و دانشجویان اگر چه این امکان وجود دارد که خانواده ها ممکن است پیدا کردن اتصالات آهسته به دلیل سطح خدمات خود را.)

در طول مدت بحران می تواند تحت تاثیر قرار دهد و حتی streamers با خوبی مواجه نگردند کتابخانه Wlodarczak گفت: با توجه به گسترده توقف فیلمبرداری. فصل چهارم از “فارگو” با بازی کریس راک بود که برای رسیدن به Hulu و پس از آن مه به نمایش FX شده است به تعویق افتاد تا زمانی که تولید در مسیر برگشت.

“دیگر این طول می کشد شما رو برای پیدا کردن مطالب برای قرار دادن در” تحلیلگر گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>