Coronavirus مربوط به تولید خاموش شدن و کوچک شدن گوشت لوازم در فروشگاه

گوشت ایالات متحده آمریکا منابع رو به کاهش هستند با توجه به کروناویروس مربوط به تولید خاموش شدن ناگهانی. به عنوان یک نتیجه, برخی از فروشگاه های کاستکو و رستوران ها مانند وندی در حال محدود کردن فروش.

همانطور که از دوشنبه, U. s. گوشت گاو و گوشت خوک ظرفیت پردازش پایین بود 40 درصد از سال گذشته با توجه به Jayson Lusk رئیس گروه اقتصاد کشاورزی دانشگاه پوردو. چند متحده بسته بندی گوشت می آمد تسهیلات بسته اند در دو هفته گذشته با توجه به شیوع کروناویروس در میان کارگران است.

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به صدور یک فرمان اجرایی در هفته گذشته نیاز به بسته بندی گوشت می آمد گیاهان به باز بماند و برخی از آنها به تدریج رفتن آنلاین. در این میان مصرف کنندگان به احتمال زیاد برخی از کمبود و افزایش قیمت گوشت گاو و گوشت خوک Lusk گفت. تولید مرغ نیز نهفته شده است اما به میزان کمتر.

فقط بیش از 1000 وندی رستوران — و یا نزدیک به 20% — تا به حال هیچ گوشت گاو آیتم های موجود در خود را آنلاین منوها دوشنبه شب با توجه به تجزیه و تحلیل توسط Stephens, Inc., یک بانک سرمایه گذاری. استفن تحلیلگر جیمز رادرفورد گفت: برخی از ایالت ها مانند اوهایو و میشیگان و نیویورک به نظر می رسید نهفته بیش از دیگران است.

وندی پاسخ داد که برخی از آیتم های منو ممکن است به طور موقت محدود اما همچنان به عرضه آن رستوران با گوشت دو تا سه بار در هفته. این شرکت گفت: این تلاش برای محدود کردن اختلالات به لوازم آن.

Costco باشگاه سام Hy-Vee و کروگر در حال محدود کردن خرید گوشت برای جلوگیری از وحشت خرید. Kroger شرکت ، که همچنین صاحب Ralphs و Harris Teeter بازارهای گفت که می خواهد به اطمینان حاصل شود خریداران باید یک طبقه بندی گسترده ای. Kroger تنها محدود به خرید گوشت های تازه و گوشت خوک در حال حاضر.

“وجود دارد مقدار زیادی از پروتئین در زنجیره تامین است. برخی از پردازنده های در حال تجربه چالش ها” کروگر در بیانیه ای گفت.

خالی و underfilled کولرهای استقبال خریداران در بخش گوشت در Costco در مینیاپولیس در حومه سنت لوئیس پارک امروز صبح یک روز پس از خرده فروش آغاز شده محدود کردن گوشت تازه خرید به سه مورد هر مشتری.

وجود یک جمعیت در بخش گوشت. در حالی که وجود دارد یک منبع بزرگ مواد آلی گوشت چرخ کرده در یک کولر چندین کاهش چربی از گوشت گاو و گوشت خوک به نظر می رسد در کوتاه مدت تامین قضاوت از کولرهای آبی که خالی بودند.

در همین حال برخی از شرکت ها از جمله هدف و مک دونالد — هیچ محدودیتی در محل. مک دونالد گفت: در هفته گذشته آن را دیده است و هیچ عرضه وقفه به دلیل آن را با استفاده از طیف گسترده ای از تامین کنندگان.

برخی از سازندگان جایگزین پروتئین ببینید باز. غیر ممکن است غذاهای مستقر در کالیفرنیا راه اندازی است که باعث می شود سویا بر اساس همبرگر و سوسیس, امروز گفت که آن را به شتاب خود را به خرده فروشی پس از دیدن یک falloff در فروش برای رستوران ها. همبرگر خود را خواهد شد در فروش در 1,700 Kroger فروشگاه های مواد غذایی با شروع این هفته که بیش از دو برابر تعدادی از فروشگاه ها با ارائه آنها را. در ماه ژانویه همبرگر تنها در دسترس در 250 فروشگاه در سراسر کشور.

غیر ممکن است گفت: آگاهی مصرف کنندگان از محصولات خود است تا به شدت و آن را با دیدن شواهدی وجود دارد که بیشتر مردم در حال تلاش جایگزین گوشت. این شرکت گفت که آن را قادر به تولید آنها را با خیال راحت از آنجا که کارگران می توانند اقامت دورتر از هم جدا و بیشتر ماشین آلات خودکار از کشتارگاه.

“در هر زمان وجود دارد یک نور افکن روشن آنچه در واقع درگیر در کشتار حیوانات و تولید گوشت در آن است خبر بد برای صنعت گوشت غیر ممکن است مدیر عامل پت براون گفت.

دکتر Praeger را نیوجرسی-بر اساس ساز گیاهی مرغ مناقصه برگر گیاهی و سایر محصولات گفت: همچنین دیده می شود فروش بالاتر از همه گیری آغاز شد و با اضافه کردن یکی دیگر از خط تولید برای رسیدگی به تقاضا است.

نیلسن می گوید: فروش گوشت تازه جایگزین شد تا 224% هفته پایان مارس 25. آن اشاره کرد گوشت تازه افزایش فروش 50% در همان دوره است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net