Coronavirus شورشیان از فرانسه به فلوریدا دست انداختن مستند شیوه های

در Clichy-Sous-Bois پاریس و حومه آن در سراسر کشور شورش باعث آزار و اذیت پلیس اتهامات فوران در سال 2005 یک فرد بیت یک افسر پلیس در تلاش برای به اجرا درآوردن سلول قوانین گفت: لیندا Kebbab اتحادیه پلیس سخنگو. و جمعیت زیادی را تهدید به تف بر افسران که در حال برنامه ریزی برای پراکنده کردن آنها در جنوب شرقی شهر لیون اما در سمت چپ به جای او گفت:.

در جنوب این کشور آلمان, خارجه بایرن, Gov. Markus Soeder اظهار تاسف کرد که “هنوز هم وجود دارد تاج احزاب وجود دارد که افراد جوان که سرفه در افراد مسن و فریاد تاج برای تفریح و بالاتر از همه وجود دارد تعداد باور نکردنی از گروه های تشکیل شده است.”

پلیس ملی در اسپانیا است که در رتبه دوم بیشترین تعداد coronavirus عفونت در اروپا پس از ایتالیا با استفاده از هلیکوپتر به نقطه گروه از مردم ملاقات در خارج از منزل. سپس عوامل فرستاده شده به شکستن تجمعات.

پلیس اسپانیا همچنین گرفته شده برای نمونه برجسته در رسانه های اجتماعی از آنچه که مردم نمی باید در طی این کشور وضعیت اضطراری. در جنوب شرقی Murcia منطقه آنها ارسال شده تصویری از پلیس متوقف کردن یک فرد waddling خارج در تمام بدن دایناسور صحنه و لباس و توییتی که حیوانات خانگی را می توان به صورت مختصر پیاده توسط صاحبان اما که “داشتن یک تیرانوسور رکس پیچیده است و نه” مجاز است.

و در شمال شرقی اسپانیا منطقه کاتالونیا پلیس ارسال شده یک عکس از یک مرد راه رفتن یک بز بر روی یک دسته سه تایی ظاهرا در تلاش برای استفاده از راه رفتن حیوان خانگی استثنا.

فرانسه در حال حاضر 100,000 پرسنل امنیتی در خیابان که در حال صدور جریمه در میان ملی جدید “اقامت خانه” سرود و هشدارهای مقامات این کشور دو هفته مستند می تواند تمدید شود اگر این کشور ميزان عفونت را نگه می دارد در حال افزایش است. بیش از 1.7 میلیون چک انجام شد در پنج روز گذشته و بیش از 22,500 مردم جریمه وزارت کشور گفت. یکشنبه, فرانسه, شمارش بیش از 16,000 تایید عفونت و 674 مرگ و میر.

در یونان نخست وزیر در تلاش برای متقاعد کردن مردم به خانه می گویند هشدار به شهروندان است که در آینده virus اقدامات پیشگیری بستگی دارد “در رفتار ما است.”

اما پس از فلوریدا مقامات تعطیل برخی از دولت مشهور سواحل برخی از کسب و کار هنوز در تلاش برای جلب گردشگران از جمله ویکی مگا نیش کوسه قایق 40 فوت (12 متر) کشتی با کمان به شکل یک کوسه پوزه که کشتی خلیج مکزیک خاموش فلوریدا ساحل غربی.

این قایق می تواند حمل 50 مسافر اما مالک بود و محدود کردن سفر به 10 تا مطابق با فدرال مشاوره. تنها چهار نفر برای یک امضا شنبه سفر گفت: یک کارمند به نام تعقیب و گریز که پاسخ تلفن است اما به گذشته خود نام.

“به طور معمول ما می توان به بسته بندی این آخر هفته,” او گفت:.

___

آسوشیتد پرس نویسندگان کمک به این گزارش عبارتند از: فرانسیس د’Emilio در رم; Joe Wilson در بارسلونا; النا Becatoros در یونان; Geir Moulson و دیوید رو به افزایش در برلین; Michael Hill در آلبانی نیویورک; تامارا با شکوه در سنت پترزبورگ فلوریدا; و سارا ال دیب در بیروت.

___

نسخه قبلی این داستان اصلاح شد نشان می دهد که مقامات فلوریدا بسته برخی از دولت محبوب ترین سواحل و نه فرماندار سفارش همه آنها بسته است.

___

آسوشیتد پرس دریافت پشتیبانی برای بهداشت و علوم از پوشش Howard Hughes Medical Institute وزارت علوم و آموزش و پرورش. AP تنها مسئول همه مطالب.

___

دنبال AP پوشش از شیوع ویروس در https://apnews.com/VirusOutbreak و https://apnews.com/UnderstandingtheOutbreak

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>