Coronavirus دهید تادیبی امکانات را به حالت تعلیق اهل بیت بازديد

  • DENNIS ODA / 2019 All correctional facilities are suspending personal visits starting Friday in an effort to slow the spread of the coronavirus that causes the COVID-19 disease.

    دنیس ODA / 2019

    همه تادیبی امکانات تعلیق بازديد شخصی شروع جمعه در تلاش برای کاهش سرعت گسترش از کروناویروس که باعث COVID-19 بیماری است.

همه تادیبی امکانات تعلیق بازديد شخصی شروع جمعه در تلاش برای کاهش سرعت گسترش از کروناویروس که باعث COVID-19 بیماری وزارت امنیت عمومی مدیر نولان Espinda امروز اعلام کرد.

“ما درک می کنیم چقدر مهم بازديد به زندانیان و همچنین اعضای خانواده خود را, اما ما همچنین درک می کنیم که COVID-19 در نهایت ممکن است در حال حاضر در یکی از امکانات ما است و به همین دلیل از فراوانی احتیاط ما در حال تعلیق بازديد شخصی در امکانات ما در سطح ایالت” Espinda گفت: در انتشار اخبار امروز. “سلامت و ایمنی عمومی کارکنان ما و زندانیان آنها نظارت از بالاترین اهمیت برای ما است و ما در حال برداشتن گام برای حفاظت از آنها.”

DPS وجود دارد گفت: هیچ محدودیت های این بیماری است. آن گفت: کارکنان درمانی است تمیز و بهداشتی “بالا-استفاده از مناطق” بیشتر و حصول اطمینان از تمیز کردن مواد و صابون در دسترس هستند.

اینجا را کلیک کنید برای دیدن ما پوشش کامل از شیوع کروناویروس.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>