Coronavirus پیشگیری: 10 عالی آهنگ به آواز خواندن در حالی که شما دستهای خود را

به عنوان coronavirus سراسر کشور گسترش می یابد, مقامات بهداشتی می گویند شستن دست ها یکی از بهترین راه ها مردم می توانند از خود محافظت کنند. پس از استفاده از حمام لمس کردن صورت خود را و یا عطسه و قبل از خوردن مالش دادن با آب و صابون به مدت 20 ثانیه — و یا در مورد زمان آن طول می کشد به خواندن “تولدت مبارک” دو بار در مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری توصیه می کند.

“وجود دارد برخی از مطالعات که به ما نشان داده اند که میزان میکروب ها در دست های خود را کاهش یافته است بیشتر از زمانی که شما شستن دست های خود را به صورت دیگر می گوید:” جانت Baseman, استاد اپیدمیولوژی در دانشگاه واشنگتن دانشکده بهداشت عمومی. مواد شوینده صابون حذف میکروب از دست شما و دیگر شما اسکراب بیشتر میکروب ها در آن می تواند به حذف او می گوید.

اما اگر coronavirus چوب در اطراف در حالی که (آن را به عنوان انتظار می رود) و “تولدت مبارک” می شود تحریک پذیر earworm و نه مفید شستن دست لحن سعی کنید با مخلوط کردن آن را. در اینجا این دروس از 10 آهنگ است که حدود 20 ثانیه به آواز خواندن در حالی که شما اسکراب.

شاهزاده “تمشک بره”

این 1985 شاهزاده کلاسیک در مورد جوان های عاشقانه و صرفه جویی-فروشگاه مد تبدیل به یک سرعت برای تمیز کردن دست های خود را به.

شستن دست گروه کر: “او عینک تمشک بره / نوع شما در پیدا کردن در یک دست دوم فروشگاه / تمشک بره / و اگر آن را گرم او را نمی پوشند بیشتر / تمشک بره / من فکر می کنم من او را دوست دارم”

Beyoncé, “Love on Top”

در پایان “Love on Top” بیانسه نشان می دهد او افسانه ای محدوده بستن کمربند کر چهار بار در به طور فزاینده ای بالا کلید. شما فقط باید به آواز خواندن گروه کر یک بار در کلیدی از انتخاب شما به زمان 20 ثانیه از شستن دست.

شستن دست گروه کر: “کودک آن را شما / شما, یکی را دوست دارم / شما به من نیاز دارید / شما تنها یکی است که من / بیا عزیزم این شما / شما یکی است که به شما همه / تو یکی من همیشه می توانید تماس بگیرید / وقتی که من نیاز به ایجاد همه چیز را متوقف کند / در نهایت شما قرار داده my love on top”

دالی پارتن, “جولین”

دالی است که با داشتن یک لحظه. با Netflix سریال “Heartstrings” و آمار پادکست “دالی پارتن را امریکا” او کلاسیک کشور آهنگ “جولین” است و پر از امواج رادیو و تلویزیون و این می تواند به تقویت بهداشت به عنوان به خوبی.

شستن دست chrous: “باز باز باز باز / من گدایی از شما لطفا را نمی مرد من / باز باز باز باز / لطفا همین حالا او را فقط به خاطر اینکه شما می توانید”

هم رفته “آفریقا”

معشوق 1981 ترانه هم رفته گرفته شده در یک زندگی جدید در اینترنت در سال های اخیر بخش, الهام بخش, ستایش, الگوهای رفتاری و آموزش پیانو. آن می تواند الهام بخش مردم را به شستن دست های خود را بیش از حد.

شستن دست chrous: “آن جاوا را تا حد زیادی به کشیدن من دور از تو / هیچ چیز وجود دارد که یک صد نفر یا بیشتر همیشه می تواند انجام دهد / من برکت باران در آفریقا / میخوام نگاهی به برخی از زمان برای انجام چیزهایی که ما تا به حال هرگز”

Lizzo, “حقیقت لطمه می زند”

در سال گذشته Lizzo را “حقیقت لطمه می زند” شد طولانی ترین در حال اجرا Billboard Hot 100 شماره 1 توسط یک زن خواننده رپ است. با آن حدود 20-دوم گروه کر آن ممکن است منفجر شده فقط در زمان برای تبدیل شدن به 2020 را شستن دست soundtrack.

شستن دست گروه کر: “چرا مردان بزرگ ‘تا وقتی که آنها عاشق بود ؟ / متن نیست به من بگویید که آن را مستقیما به چهره من / بهترین دوست من نشسته در سالن صندلی / شامپو مطبوعات get you out of my hair / عکس های تازه با بمب روشنایی / جدید مرد در مینه سوتا وایکینگ ها / حقیقت لطمه می زند نیاز به چیزی هیجان انگیز تر / Bom bom بی دم بی دام بوم خلیج”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im