Coronavirus: پرت-متولد Alsha Coppolina تنها زندگی برای تعطیلات در ایتالیا در میان virus بحران

Perth ex-pat Alsha Coppolina in Rome, where popular tourist attractions are near empty.
آیکون دوربینپرت سابق پت Alsha Coppolina در رم که در آن جاذبه های توریستی محبوب در نزدیکی خالی است. اعتبار: Alsha Coppolina

غرب استرالیا در مستند در ایتالیا می گویند جاذبه های گردشگری در حال خالی رستوران در حال ساخت مهمانان نشستن از هم جدا و پلیس در خیابان هستند.

به عنوان دولت استرالیا تمدید آن ممنوعیت سفر به ایتالیا, معنی شهروندان از بازگشت به خانه باید خود جدا برای دو هفته پرت سابق pats و گردشگران گزارش “حزن انگیز” حتی “وهم آور” احساس.

پرت متولد Alsha Coppolina بود که برای تعطیلات در ایتالیا گفت: غرب زندگی می کنند پادکست دیروز رستوران ها و کافه ها در حال حرکت بودند جداول جدا و ترک درب و پنجره های باز.

“جاذبه های توریستی است که معمولا پر هستند) بسیار ساکت و آرام,” او گفت:.

“اسپانیایی مراحل فواره همه بسیار بسیار آرام و تعداد زیادی از مردم با پوشیدن ماسک های جراحی راه رفتن در اطراف رستوران بسیار خالی رانندگان تاکسی در حال مبارزه.

“آنها در جای خود قرار داده و در رستوران ها و کافه ها (که) شما را مجبور به نشستن در یک متر دور از همه… رستوران من در شب گذشته آنها منتقل جداول خود را دورتر از یکدیگر و آنها تا به حال به ترک درب و پنجره های باز در رستوران به گردش هوا.”

پیتر گیبسون بود که با توجه به پرواز به پرت دیروز تا پرواز خود را لغو شد, گفت: خلق و خوی در رم بود “آرام اما کمی وهم آور”.

“هر کس نگران بود برای اقتصاد اما در حال حاضر به نظر می رسد مردم متوجه شده است که به آن نیاز دارد برای تبدیل شدن به جدی تر در مورد این ویروس به عنوان یک مسئله بهداشتی” او گفت:.

ایتالیا تا به حال بالاترین یک روز coronavirus مرگ و میر 168 روز سه شنبه. آخرین شب, ایتالیایی, مرگ و میر در ایستاده بود 631 با 10,149 موارد است.

ایتالیایی-متولد آنجلا Pierobon که زندگی در پرت برای سال گفت: پلیس و نظامی گشت زنی در جاده های اطراف پادوا در نزدیکی ونیز.

“اگر آنها شما نیاز به آنها را نشان می دهد یک سند است که اعلام میدارد که در آن شما کار می کنند برای اثبات شما نه فقط حلق آویز در اطراف” او گفت:.

“اگر آنها به شما چیزی متفاوت انجام می پس چه اجازه شما ممکن است دریافت جریمه… و یا حتی بازداشت شده است. وجود دارد بیش از حد بسیاری از مردم در اطراف.”

یک استرالیایی سابق پت زندگی در شمال ایتالیا گفت: رستوران بسته شد و میله های زندان شد, بسته شدن در 6pm اما سوپر مارکت ها اکثرا هنوز باز است و به خوبی مواجه نگردند.

“ما نمی جنگند لوو مقاله اینجا را,” او گفت:. “اما پس از آن ما می شود در خانه بیش از حد.”

دریافت آخرین اخبار از thewest.com.au در صندوق پستی خود را.

ثبت نام برای ایمیل های ما

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de