Coronavirus بیماران گرفتار در درگیری بین بیمارستان و خانه های پرستاری

برخی از خانه های پرستاری در حال ارسال ساکنان مشکوک به کروناویروس به بیمارستان برای ارزیابی و سپس امتناع از آنها را تا زمانی که آزمایشات تایید منفی خود را ،

“آنها در حال آزادسازی بیماران در بیمارستانها و گفت:” خیلی بد – شما با آنها در حال حاضر,”,” گفت: یک مشاور که با این نسخهها کار از نزدیک با بیمارستان ها و صحبت کرد به شرط ناشناس ماندن.

می خواهید دیگران به انجام بخشی خود را برای خدمت به COVID-19 بيمار. “این است که ما موظف به حفظ و مراقبت از سلامت سیستم جریان گفت:” اسکات, LaRue جمهور ArchCare به سیستم مراقبت های بهداشتی از قلمرو مذهبی اسقف اعظم از نیویورک است.

LaRue هیچ توهمی در مورد نگه داشتن coronavirus از ArchCare پنج خانه های سالمندان که ترکیب باید از 1700 تخت.

“در شهر نیویورک ویروس همه جا,” او گفت:. که به معنی آن است که باید موفق نیست اجتناب شود. “قصد ما این است که به COVID-19 پایدار بیماران” و حرکت آنها را به یک طبقه در هر خانه سالمندان, او گفت:.

که اتفاق می افتد تحت دو شرایط LaRue گفت. اول ArchCare نیاز کافی تجهیزات حفاظت فردی – روپوش و ماسک و چهره سپر – برای کارکنان خود را. در حال حاضر این سیستم نمی تواند به صورت سپر. آن بود که با توجه به اجرا از لباسهای هفته گذشته است.

دوم ArchCare نیاز برای تست اینکه آیا پروتکل های خود را برای مدیریت COVID مثبت بيماران مشغول به کار هستند. کسانی که شامل قرار دادن بيمار در انزوا و نظارت بر آنها را بیشتر از نزدیک محدود کردن تعداد افرادی که می توانید بروید و اطمینان حاصل کرد که کارکنان با استفاده از تجهیزات حفاظت فردی و آموزش مناسب است.

تا کنون تنها یکی از آن خانه پرستاری از بیماران شناخته شده است به COVID-19.

“ما نمی دانیم برای 14 روز اگر مراحل ما در حال کار” LaRue گفت.

اما آن را غیر واقعی انتظار دیگر خانه های سالمندان به دنبال کت و شلوار.

“من می شود جای تعجب نیست اگر 10 ٪ تا 15 ٪ از پرستاری ماهر امکانات در ایالات متحده می تواند یک COVID مثبت بیمار و درمان است که بیمار با خیال راحت در حالی که اطمینان حاصل کرد که دیگر ساکنان در خانه های امن هستند” گفت: David Grabowski استاد از مراقبت های بهداشتی سیاست در دانشکده پزشکی هاروارد.

در تفسیر در مجله American Medical Association, Grabowski خواستار ایجاد “مراکز تعالی” برای مراقبت از بیماران در دوره نقاهت بعد از COVID-19 و ساختمان “موقت ظرفیت” در نقاط داغ که در آن نیاز به پست-خدمات بیمارستان است و به احتمال زیاد به افزایش است.

که شروع به اتفاق می افتد. کومو اعلام کرده است که یک بیمارستان صحرایی ساخته شده توسط U. s. Army Corps of Engineers به خانه سرریز coronavirus بیماران در Jacob K. Javits مرکز کنوانسیون در شهر نیویورک می باشد از 1000 تخت برای بیماران است که نیازی خدمات مراقبت حاد.

هفته گذشته یک واحد از همکاران بهداشت و درمان زیادی ماساچوست سیستم مراقبت های بهداشتی اعلام کرد یک مرکز جدید برای بیماران دوره نقاهت بعد از COVID-19 در طبقه چهارم از Spaulding بیمارستان برای ادامه مراقبت دراز مدت مراقبت در بیمارستان در کمبریج. مرکز مجموعه به زودی باز خواهد شد که 60 تخت و پذیرش بیماران از بیمارستان عمومی ماساچوست و بریگهام و بیمارستان زنان.

(ویراستاران: آغاز اختیاری تر و تمیز)

در شهرهای دوقلو منطقه مینه سوتا Allina Health که در عمل 11 بیمارستان با همکاری پروتستان خانه خدمات و تبدیل به 50 تخت خانه های پرستاری ماهر به یک “step-down, سایت,” دکتر گفت: امیلی داونینگ یک معاون رئیس جمهور از Allina Health. هدف این است که برای کمک به COVID-19 بیماران بهبود می یابند به طوری که آنها می تواند بازگشت به خانه سالمندان یا ارشد زندگی جوامع است.

(پایان اختیاری تر و تمیز)

کتی اسمیت اسلوان جمهور LeadingAge که نشان دهنده نه برای سود پرستاری در خانه, صفحه اصلی سازمان های مراقبت و زندگی کمک مراکز گفت: او از شنیدن در مورد نوپای برنامه ای برای بازگشایی بسته و خانه های پرستاری COVID-19 بيمار. سازمان های دولتی نیاز به تامین مالی در دسترس برای ایجاد ظرفیت اضافی برای مراقبت از این بیماران ،

به عنوان برای بیمارانی که نیاز کمتر به مراقبت های ویژه و یا که نیاز به قرنطینه می شود و بعد از بیمارستان برای اطمینان از آنها نیست عفونی گزینه های دیگر وجود دارد.

“پادشاه شهرستان خریداری شده هتل و اجاره دیگری است و نگاه کردن به آنچه که در حال حاضر خالی سرپايي مراکز جراحی و یا یک مسیحی تابستان اردوگاه در منطقه” گفت: Sauer دولت واشنگتن و انجمن بیمارستان.

قیصر سلامت نیوز (KHN) یک طرح ملی سلامت و سیاست اخبار سرویس. این یک سرمقاله مستقل برنامه هنری بنیاد خانواده کایزر جواد که با وابسته نیست و Kaiser Permanente.

©2020 قیصر سلامت نیوز

بازدید قیصر اخبار بهداشت و درمان در www.khn.org

توزیع شده توسط تریبون content Agency, LLC.

—–

عکس (برای کمک به با تصاویر تماس با 312-222-4194)

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>