Coronavirus بیمار منتقل شده از منطقه خلیج پایگاه نظامی به بیمارستان محلی

Sonoma County مقامات بهداشت عمومی گفت: یک فرد که دارای آزمایش مثبت برای coronavirus و اخیر مسافر در الماس شاهزاده کشتی کروز در ژاپن منتقل شده است به یک بیمارستان محلی است.

مقامات شهرستان گفت: این فرد ناشناس منتقل شد شب دوشنبه از پایگاه نیروی هوایی تراویس در Solano County, که در آن برخی از مسافران بین المللی به تازگی شدند قرنطینه به دلیل قرار گرفتن در معرض COVID-19 ویروس به بیمارستان محلی.

اگر چه بیمار آزمایش مثبت برای coronavirus فرد در حال حاضر این است که نشان داده نمی شود هر گونه علائم عفونت مانند تب و دشواری تنفس, مقامات گفت.

بیمار بود و نه آلوده در سونوما کانتی و شهرستان مقامات بهداشت گفت: آنها با انتشار جزئیات بیشتر در مورد بیمار یا بیمارستان محلی.

شهرستان افسر بهداشت تاکید کرد هیچ دلیلی برای زنگ.

“انتقال این مورد به یک County بیمارستان نباید دلیلی برای زنگ و من می توانم به شما اطمینان دهم که مناسب پروتکل های ایمنی و اقدامات گرفته در مراقبت از این بیمار” Sonoma County Health افسر دکتر Celeste فیلیپ گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>