Coronavirus بیمار می شود دو پیوند ریه ارائه امیدوارم که برای دیگران

یک زن جوان که ریه ها نابود شدند توسط coronavirus دریافت یک پیوند ریه در هفته گذشته در بیمارستان یادبود نورث وسترن در شیکاگو, بیمارستان, گزارش, امروز, اول شناخته شده, پیوند ریه در ایالات متحده برای COVID-19.

10 ساعت عمل جراحی سخت تر بود و چند ساعت در زمان طولانی تر از بسیاری از پیوند ریه به خاطر التهاب ناشی از این بیماری تا به حال در سمت چپ این زن ریه “به طور کامل پوشاندند به بافت اطراف آنها قلب و دیواره قفسه سینه و دیافراگم,” دکتر گفت: Ankit بهارات ارشد از جراحی قفسه سینه و جراحی مدیر از پیوند ریه برنامه در نورث وسترن پزشکی که شامل شمال غربی بیمارستان یادبود در یک مصاحبه.

او گفت: بیمار یک زن در 20s خود را که تا به حال هیچ جدی در زمینه شرایط پزشکی بود که دوره نقاهت هست: “او بیدار او را خندان او FaceTimed با خانواده اش است.”

اما او تا به یک راه طولانی برای رفتن. او هنوز هم بر روی یک دستگاه تهویه چرا که حتی اگر این پیوند ریه ها سالم هستند او طولانی بیماری او را ترک کرده است عضلات قفسه سینه بیش از حد ضعیف برای تنفس و آن زمان را برای او قدرت بازگشت.

پیوند او را تنها شانس برای زنده ماندن بهارات گفت. تیم او می خواست دیگر پیوند مراکز بدانید که این عملیات می تواند صرفه جویی در برخی به شدت بیمار COVID-19 بيمار.

او گفت که دیگر مراکز درمانی شده بود تماس به پیدا کردن در مورد این عملیات و این که برخی می خواستم به ارسال COVID-19 بيمار به شمال غربی برای پیوند ریه.

“من می خواهم به تاکید است که این است که برای هر COVID بیمار” بهارات گفت. “ما در حال صحبت کردن در مورد بیمارانی که نسبتا جوان بسیار کاربردی با حداقل به هیچ همبود شرایط دائمی آسیب ریه که نمی توانید خاموش ونتیلاتور.”

برای این بیماران گفت: این خبر از موفقیت آمیز پیوند “کاملا می تواند شروع به چیزی.”

او همچنین گفت که پزشکان از نزدیک نظارت COVID-19 بازماندگان که تا به حال شده است در فن های شدید ریه آسیب به ببینید که آیا آنها به طور کامل بهبود می یابند و یا زخم در ریه ها است که ممکن است در نهایت منجر آنها همچنین نیاز به پیوند.

بیمار نام حال نکردن به محافظت از حریم خصوصی خانواده اش کاهش یافته است به مصاحبه گفت: شمال غربی سخنگوی جنی Nowatzke. او گفت: این زن بود در اواخر 20s او زندگی و کار در شیکاگو و به تازگی نقل مکان کرد و در آنجا از کارولینای شمالی است. او همچنین گفت: این زن اسپانیایی یک گروه قومی است که سخت ضربه توسط این ویروس در ایالات متحده آمریکا

او سالم بود قبل از اینکه او قرارداد coronavirus بهارات گفت. او تا به حال تا به حال یک بیماری جزئی که مورد نیاز او را به یک دارو است که سرکوب سیستم ایمنی بدن خود را تا حدودی اما روشن نیست که آیا این دارو ساخته شده او به ویژه آسیب پذیر به ویروس.

او مریض بود و برای حدود دو هفته قبل از بستری به بیمارستان در آوریل 26. او به زودی نیاز به یک دستگاه تنفس مصنوعی. وضعیت او را نگه داشته و بدتر شدن و پزشکان متصل به یک ماشین است که پمپ اکسیژن به طور مستقیم به جریان خون.

هفته ها گذشت و با بهبود و آسیب ریه شروع به قرار دادن فشار بر روی قلب و کبد است. مشخص شد که ریه ها او هرگز بازیابی, بهارات گفت.

“شما کسی را در 20s خود را که در غیر این صورت سالم این دختر فقیر” بهارات گفت. “کل تیم احساس می شود آن را سخت به اجازه رفتن کسی مانند آن. ما می خواستیم به او هر گزینه. همه فقط ریشه برای او.”

او گفت که او و همکارانش تا به حال مورد بحث آنچه انجام می دهد اگر آنها به حال یک بیمار جوان مبتلا به برگشت ناپذیر ریه آسیب می رساند. آنها تا به حال شنیده ام از جمله موارد دیگر در آن مراکز مراقبت خارج شد و بیماران درگذشت.

آن را معقول و منطقی به نظر می رسید سعی کنید یک پیوند ریه. نورث وسترن پزشکی انجام 40 تا 50 سال; بهارات گفت که او بسیاری از آنها را.

بیمار قرار داده شد در لیست انتظار برای پیوند تنها پس از او آزمایش منفی برای coronavirus.

یک تطبیق دهنده بود به سرعت شناسایی و چند روز بعد زن جوان تحت عملیات.

او بدحال بیمار به کسی که با او تا به حال تا کنون با توجه به پیوند او گفت:, و ریه او آسیب شد و در میان بدترین او تا به حال دیده بود. یک آسیب شناس که به بررسی ریه ها تایید کرد که آسیب غیر قابل برگشت است.

محققان در حال مطالعه آنها را به امید یادگیری بیشتر در مورد این بیماری برای کمک به پاسخ به یکی از بسیاری از پرسش های بی پاسخ بهارات گفت: “آنچه که شکست از ترمیم در انسان است که کسی به این نقطه؟”

بیمار باید ایمنی بدن-داروهای سرکوب برای جلوگیری از بدن خود را از رد پیوند است. آنها می تواند افزایش خطر ابتلا به عفونت بهارات گفت.

بیمار در حال حاضر آزمایش شده است چندین بار به دیدن اگر مواد مخدر می تواند به نحوی فعال coronavirus اما تا کنون در این آزمون شده اند منفی است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>