شیوع کروناویروس بازدید مورگان هیل ماهی کارخانه بسته بندی

یک شیوع کروناویروس با حداقل 38 مورد تأیید شده و ترسیم شده برای یک ماهی-کارخانه بسته بندی در مورگان هیل به گفته مقامات بهداشتی.

قبلا ناشناخته خوشه ای از موارد شروع در Lusamerica Foods, Inc., عمده فروشی ماهی, توزیع, شهرستان سانتا کلارا, سلامت افسر دکتر سارا کودی گفت: در جلسه کمیته پنج شنبه.

همسر یک کارمند در کارخانه در بیمارستان بستری شد و چند هفته پیش باعث کارمند برای آزمایش کودی گفت. شرکت اطلاع همه کارگران آن است و پس از شمارش 38 مثبت در میان آنها بسیاری از آنها بدون علامت بودند.

“ما در حال تجربه موارد به عنوان بسیاری از شرکت ها هستند که عامل در حال حاضر,” لوئیس Moretti شرکت مدیر عامل افسر گفت: در تماس تلفنی روز سه شنبه. “ما بسیار خوش شانس بوده ام که کسانی که آزمایش مثبت اکثریت هستند بدون علامت پس (آنها) در حال تجربه بدترین علائم است.”

پس از اولین کارمند آزمون برگشتم مثبت تمام کارگران دیگر تست شده اند و کسانی که آزمایش منفی خواهد بود آزمایش دوباره Lusamerica سخنگوی اضافه شده, در بیانیه ای. این شرکت همچنین بسته امکانات مشترک اجتماعی که در آن فاصله است “چالش” مانند آن کافه تریا و رختکن است و با در نظر گرفتن متوسط هر کارمند به محض ورود در تاسیسات.

Coronavirus دارای اشتراک از طریق بسته بندی گوشت می آمد و دیگر مواد غذایی-بسته بندی امکانات در کالیفرنیا از جمله روستایی پادشاهان شهرستان در دره مرکزی که در آن شیوع در دره مرکزی گوشت شرکت punted شهرستان به دولت پنج در نظر COVID-19 مورد در هر 100,000 نفر.

حداقل نه کارخانه های صنعتی در ورنون در حال حاضر در حال بررسی شیوع کروناویروس لس آنجلس مقامات بهداشت گفت: از جمله چندین گوشت-تجهیزات پردازش.

Lusamerica است 35 ساله متعلق به خانواده کسب و کار با تسهیلات دوم در ورنون در نزدیکی لس آنجلس, با توجه به وب سایت خود را. آن را به فروش می رساند محصولات ماهی در درجه اول در سراسر سواحل غرب است.

بررسی برای به روز رسانی.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de