Coronavirus اعداد رشد در روسیه, پاکستان

پاکستان به نظر می رسد پیوستن به روسیه با سرعت در حال افزایش مورد می شمارد. روز شنبه, پاکستان اعلام کرد حدود 1,300 جدید, موارد بالا بردن مجموع در کشور از 220 میلیون نفر به حدود 18,000.

روزنامه عکس نشان داد تعداد زیادی از مؤمنان در پاکستان مساجد و تنها برخی از تمرین های اجتماعی فاصله. نخست وزیر عمران خان دولت گفت: ممکن است سهولت کنترل, اما پزشکان باید تصمیمات سختگیرانه تر مستندات هشدار انفجار عفونت خواهد پایمال بیمارستان با فقط 3000 تخت های مراقبت ويژه در سراسر کشور.

این ویروس به کشته شدن بیش از 238,000 نفر در سراسر جهان از جمله بیش از 65,000 در ایالات متحده و بیش از 24,000 هر یک در ایتالیا, بریتانیا, فرانسه و اسپانیا با توجه به تعداد نگه داشته و توسط دانشگاه جانز هاپکینز. کارشناسان بهداشت هشدار موج دوم عفونت می تواند ضربه مگر اینکه آزمایش به طور چشمگیری گسترش یافته است.

برای بسیاری از مردم coronavirus باعث خفیف یا متوسط علائم. برای برخی به خصوص افراد مسن و کسانی که مبتلا به مشکلات سلامتی آن می تواند باعث بیماری های شدید مانند ذات الریه و یا مرگ.

وجود عوامل اقتصادی را در نظر بگیرید به عنوان به خوبی. در برخی از مناطق ایالات متحده بازگشایی بودن خواست به سهولت خاموش کردن کسب و کار است که سقوط اقتصاد جهانی به عمیق ترین رکود از دهه 1930 و محو میلیون ها شغل.

آن را ایجاد یک درهم آمیخته از قوانین در سراسر 50 متحده است. در کارولینای جنوبی که در آن حدود 20 ٪ از دولت درآمد حاصل از گردشگری هتل ساحل اجازه داده شد به بازگشایی جمعه. وب کم نشان داد ده ها تن از مردم در ساحل شنبه اما استخرهای هنوز بسته است. کارولینای جنوبی نیز نشده بازگشایی شد ناهار خوردن در رستوران بر خلاف همسایه گرجستان است. برخی از ایالات آمریکا هنوز برای شروع شروع بازگشایی روند.

صاحبان کسب و کار نیز در سمت چپ بدونم که اگر مشتریان باز خواهد گشت. بر روی یک کارت پستال-کامل روز بهار دیترویت شرقی بازار تا به حال به مراتب کمتر مشتریان و فروشندگان از حد نرمال در بازار کشاورز.

جیل و علامت توماس گفت: آنها احساس امن فروش بطری شراب خانگی از خود Unwined کارخانه شراب سازی ندارد اما همان در COVID-19 جهان است.

“آن را آسان تر زمانی که شما می توانید نمونه ها را به مردم گفت:” جیل توماس. “ما مجاز به انجام این کار در حال حاضر.”

در اسپانیا که در آن COVID-19 باعث شده است که بیش از 25,100 مرگ و میر مردم جرأت شنبه برای اولین بار پس از یک مارس 14 مستند.

“من احساس می کنم خوب اما خسته. شما مطمئن هستید که متوجه شده است که آن را یک ماه و من نه در شکل” 36 سال از کریستینا Palomeque گفت: در بارسلونا. “برخی از مردم فکر می کنم ممکن است خیلی زود به عنوان من, اما آن نیز مهم است به انجام ورزش به دلایل بهداشتی.”

نخست وزیر پدرو سانچز گفت: اسپانیایی ها سزاوار امداد پس از سال حبس, اما او از شهروندان خواست که هوشیار باشند.

“تا زمانی که ما یک واکسن ما در حال رفتن برای دیدن بیشتر شیوع” سانچز گفت. “آنچه که ما نیاز به تضمین این است که این بیماری قرار نیست ما ملی سلامت سیستم در معرض خطر است.”

___

کالینز گزارش از کلمبیا, کارولینای جنوبی و ویلسون از بارسلونا ، دیوید رو به افزایش در برلین جیم Heintz در مسکو و دیگر AP خبرنگاران در سراسر جهان کمک به این گزارش.

___

دنبال AP همه گیر پوشش در http://apnews.com/VirusOutbreak و https://apnews.com/UnderstandingtheOutbreak

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de