کوروناویروس جدید در مورد رها کردن در آالمدا کانتی افزایش جاهای دیگر در منطقه خلیج

خلیج مساحت گزارش داد یک کیسه مخلوط از coronavirus-اطلاعات مربوط به روز یکشنبه با آالمدا کانتی نشان از یک کاهش در تعداد موارد جدید از روز قبل اما در شهرستان کنترا کوستا ایالت گزارش اندکی سربازان ارتش در آن جدید COVID-19 مورد تعداد.

در شماره روز پنج شنبه است که منعکس مجموع تا پایان روز شنبه, Alameda County گزارش 33 جدید کروناویروس موارد از 59 موارد جدید در این شهرستان گزارش شده برای جمعه را به کل آن به 2,392 فتح کرد گرفته شد موارد است. شهرستان نمی گزارش هر گونه مرگ و میر بیشتر از ویروس ترک آن در مجموع مرگ و میر در 83.

بخش آملدا گفت: وجود 14 مثبت COVID-19 موارد در میان زندانیان در سانتا ریتا زندان یک مرکز است که تا به حال یک سطح بالاتر از coronavirus موارد از زندان های دیگر در اطراف منطقه خلیج است.

Contra Costa County خدمات بهداشتی و درمانی گزارش جدید 25 COVID-19 مورد از 21 مورد جدید گزارش روز زودتر و در مجموع 1,146 موارد است. این سومین بار متوالی بعد از مورد افزایش این شهرستان پس از یک کاهش در موارد جدید بین سه شنبه و چهارشنبه. شهرستان COVID-19 مرگ تعداد باقی مانده در 33 با جدید مرگ و میر ناشی از این ویروس گزارش در 24 ساعت گذشته.

در سان فرانسیسکو ایالت مقامات گزارش 37 جدید کروناویروس موارد برای رسیدن به 2,091 مجموع موارد نسبت به افزایش 28 موارد جدید که از شب جمعه است. مانند گردشگاه عمومی و کنترا کوستا شهرستان, سان فرانسیسکو, گزارش جدید COVID-19 مرگ و میر در قبل از 24 ساعت در دوره ترک خود را در مجموع 36 مرگ و میر.

سانتا کلارا و سان ماتئو شهرستان تا به حال ارائه نشده است به روز رسانی داده ها به عنوان از ظهر یکشنبه.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de