Coronavirus مستندات اضافی مصیبت به ویژه نیازهای کودکان

پاریس >> هفته به فرانسه را سخت coronavirus مستند محمد 14 ساله مبتلا به اوتیسم در زمان pickax و شروع به ضربه زدن به دیوار از خانواده اش ،

او توضیح: “بیش از حد طولانی در خانه بیش از حد سخت را به صبر کنید.”

این اختلال در زندگی روزمره ناشی از این ویروس همه گیر هستند به خصوص تلاش مصیبت برای کودکان معلول و افرادی که عشق و مراقبت از آنها را محدود در صفحه اصلی در حالی که ویژه نیازهای مدارس و حمایت از برنامه باقی می ماند بسته شده است.

محمد نه برداشت تبر دوباره پس از حادثه ماه گذشته پدر خود صلاح می گوید با امداد. اما پسر هنوز هم نا امید می شود که در داخل گیر و می گوید: “من می خواهم برای شکستن این خانه را.”

مانند دیگران که صحبت به آسوشیتد پرس در مورد آنچه که تجربیات خود صحبت کرد به شرط اینکه شناسایی با نام تنها از نگرانی برای حفظ حریم خصوصی کودکان خود را.

ساخت بدتر محمد را که با این نسخهها کار در خانه سالمندان بوده و در مرخصی استعلاجی پس از آزمایش مثبت برای COVID-19. او تا به حال به زندگی برای هفته جدا در طبقه بالای خانه خود در حومه پاریس از Mantes-la-Jolie. او سلامت است و پس از بهبود یافته است.

این فاصله فیزیکی از خانواده اش بود به خصوص برای محمد که دارای یک رابطه نزدیک با مادر است.

“ما مدام به او که وجود دارد این بیماری است. او در زمان توجه داشته باشید. سپس او سعی کرد دوباره به بالا رفتن و دیدن او” صلاح گفت.

خشونت انفجار, عدم درک اختلاف حملات هراس: زندگی در زیر مستند شده است یک شوک به بسیاری از کودکان با نیازهای ویژه که به طور ناگهانی خود را از دست داده اطمینان روال قطع از دوستان و معلمان است. و فرانسه به ویروس مستند اقدامات — در حال حاضر در دومین ماه خود و مجموعه را به اجرا حداقل تا مارس 11 — در میان اروپا و دقیقترین.

در خانه محمد نیاز به توجه مداوم به طوری که او نمی خواهد آسیب برساند و یا خود را به مخاطره می اندازد.

“این سخت است بر او. ما او را توبیخ کرد و گفت هیچ. … ما نیاز به تکرار و تکرار” صلاح گفت. پدر اذعان به خود خستگی کار در خانه به عنوان یک مهندس مخابرات در حالی که مراقبت از محمد و دو برادرش در سنین 12 و 8.

صلاح می داند که چگونه به تشخیص نشانه در محمد او تحت فشار بیش از حد و ممکن است عصبانی: “من اجازه نمی دهد همه چیز گرم می شود.”

محمد به طور معمول در مراسم Bel-Air موسسه در نزدیکی ورسای فراهم می کند که تخصصی آموزشی و درمانی خدمات برای ده ها تن از کودکان با انواع مختلف معلولیت. معلم خود را. Corentin Sainte کرایه Garnot در حال انجام بهترین خود را برای کمک به.

“اگر شما را حذف عصا از کسی که به آنها نیاز دارد از یک روز به بعد آن را می شود بسیار پیچیده است,” او گفت:.

“احساس تنهایی و عدم فعالیت می تواند بسیار عمیق” برای افراد مبتلا به اوتیسم معلم گفت. محمد تماس های او را چندین بار در روز.

Aurelie Collet یک مدیر در Bel-Air, موسسه گفت: برخی از نوجوانان در ابتدا درک نمی کنند این مستند قوانین نگه داشتن آنها را در خانه نگه داشته و بیرون رفتن. دیگران که شده بود به خوبی یکپارچه در کلاس خود تبدیل شده درون جداسازی خود را در اتاق خواب خود را.

کارکنان توسعه خلاق ابزار برای حفظ ارتباط و کار با کودکان از جمله از طریق شبکه های اجتماعی, او گفت:.

توماس 17 و Pierre, 14, برادران معلول ذهنی که همچنین به Bel-Air, به طور مشابه به بی ثبات شده توسط مستند محدودیت.

“من احساس می کنم نگران چه مدت این مستند را آخر چه اتفاقی خواهد افتاد بعدی” توماس گفت. نوجوان دارای مقدار زیادی از سوالات در مورد “چگونه بسیاری از مردم خواهد شد این ویروس زمانی که این بیماری همه گیر خواهد شد؟”

یکی دیگر از نگرانی های بزرگ برای توماس آینده خود را; کارآموزی او برنامه ریزی شده برای انجام این تابستان به احتمال زیاد به تعویق افتاد.

پیر می گوید: او با داشتن کابوس تر از حد معمول و اضافه کرد که این مستند نیز باعث بیشتر نزاع خانواده.

در ابتدا پدر و مادر خود را به یاد می آورد که پسران در عمل به عنوان اگر آنها در تعطیلات بازی در تمام طول روز و تماس با دوستان خود. پدر و مادر فعالیت های سازمان یافته به پیر و توماس ساختار در میان بحران بهداشت عمومی.

Pierre به خصوص نتواند باغبانی او استفاده می شود به در Bel-Air او کاشته دانه در گلدان به رشد تربچه.

تحت سراسر کشور محدودیت های فرانسوی تنها می تواند به ترک خانه برای خدمات ضروری مانند خرید مواد غذایی و یا رفتن به دکتر و باید اقامت نزدیک به خانه. فعالیت بدنی عمومی است و صرفا محدود به یک ساعت و در نزدیکی شعاع. پلیس به طور معمول جریمه متخلفان.

شناخت بار مقررات محل در افراد مبتلا به اوتیسم جمهور فرانسه امانوئل پاکسازی اعلام کرد اعلام کرد یک استثنا است که اجازه می دهد تا آنها را برای رفتن به عرفی مکان بدون نیاز به رعایت زمان و یا محدودیت فاصله.

چالش های جدید همه گیر هدیه به کودکان با نیازهای ویژه هستند آشنا به میلیون ها نفر از خانواده ها در سراسر جهان است. در سراسر ایالات متحده معلمان در حال بررسی راه های جدید برای ارائه سفارشی درس از دور و والدین کودکان معلول هستند نه تنها صفحه اصلی-تحصیل اما همچنین اضافه کردن درمان, دست در درس و رفتاری مدیریت به مسئولیت های خود.

صلاح را آغاز کرده است در نظر گرفتن محمد دوباره برای دوچرخه سواری یک فعالیت پسر ارشد او لذت می برد و قبل از همه گیر.

“این مثل این است که یک سوپاپ برای او. او به آن نیاز دارد. … ما با داشتن یک زمان سخت به دنبال او رفتن پیش رو با خوشحالی فریاد می زدند:” صلاح با لبخند گفت: در صدای او.

Sainte کرایه Garnot کمک به خانواده برای پیدا کردن راه حل های بتنی. به دلیل بازی فوتبال با برادران خود در باغ به اثبات رسیده است دشوار برای محمد به دلیل قوانین از بازی های تیم هستند بیش از حد پیچیده برای او پیشنهاد کرد که سه پسر به جای عکس را در هدف به نوبه خود.

فرانسه است که هنوز هم به بازی گرفتن تا با برخی از در حال توسعه-کشور همسالان از نظر فرصت های آموزشی برای کودکان مبتلا به اختلالات طیف اوتیسم و معلمان ترس که برخی نیز مجبور به صرف ماه سدوف زمانی جهت یادگیری مهارت های آنها ممکن است از دست رفته در طول مستند دوره است.

رئیس جمهور اعلام کرده است که مدارس خواهد بود “به تدریج” بازگشایی شد با شروع از آوریل 11, اما مقامات ارائه نشده است جزئیات هنوز در مورد ویژه نیازهای کودکان است. فرانسه تعداد بیش از 350 ، 000 دانش آموزان معلول از جمله 70,000 در آموزش و پرورش ویژه سیستم که شامل Bel-Air.

عدم اطمینان است که به خصوص برای افراد جوان مانند محمد. “من می دانم که او خواهد از من بپرسید دوباره” معلم خود گفت. “‘هنگامی که آن را پایان دادن به?'”

is.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>