Coronavirus به احتمال زیاد به نظر می رسد در هاوایی ‘دیر یا زود” دولت رسمی می گوید

دولت به شناسایی یک قرنطینه سایت در یک پایگاه نظامی در پرل هاربر برای هر یک از مسافران که به هوبئی استان ظرف 14 روز و یا در معرض خطر در نظر گرفته که آیا یا نه آنها نشان می دهد علائم مرگبار coronavirus.

وزارت امور خارجه, وزارت بهداشت, مدیر بروس اندرسون که شهادت قبل از قانونگذاران امروز در یک جلسه اضطراری گفت که “این به احتمال بسیار زیاد ما را به دیدن یک مورد در هاوایی دیر یا زود” است و پایگاه های نظامی ترجیح داده قرنطینه سایت به دلیل امن امکانات محدود دسترسی عمومی و حمایت از کارکنان برای کمک به ارائه وعده های غذایی و دیگر خدمات در طول اجباری 14 روز در قرنطینه به دستور مغلوب ساختن پیشی جستن دولت.

“این واقعیت است که چین دارای مرزهای خود را بسته و یا حداقل ما آنها تعطیل نیست, یک راه حل برای این مشکل است. آن را یک بیماری همه گیر در حال حاضر. این اتفاق می افتد در همه جا” اندرسون قانونگذاران گفت.

در بعد از ظهر یکشنبه مقامات ایالات متحده به شدت پاسخ آنها نیاز است که از بازگشت شهروندان ایالات متحده که در هوبئی استان در 14 روز پس از بازگشت خود را تحت تا 14 روز از قرنطینه اجباری. بازگشت شهروندان ایالات متحده که در مناطق دیگر چین در 14 روز گذشته را تحت یک “فعال ورود غربالگری سلامت” و تا 14 روز از خود “قرنطینه” با توجه به محدودیت های مسافرتی. اکثر شهروندان غیر آمریکایی که سفر در چین در عرض 14 روز گذشته را رد خواهد کرد, ورود به ایالات متحده به جز فوری اعضای خانواده از شهروندان ایالات متحده اقامت دائم و خدمه پرواز.

“اگر ما فکر می کنیم این مشکل را می شود بیش از به خاطر آنها بسته ام این مرزها که این مورد نیست. من می تواند تضمین نماید که آن را نمی خواهید به از بین رفتن فقط به خاطر اینکه ما را متوقف کرده ایم, سفر را از اینجا به چین عقب و جلو,” او گفت:. “ما نیاز به ادامه به هوشیار در مورد آن. این پروازهای بین المللی در حال رفتن به ادامه آمده به هاوایی از دیگر مکان های که در آن آنها را به بیماری بنابراین ما در این برای مسافت های طولانی است.”

هیلتون Raethal, رئيس جمهور و مدیر عامل بهداشت و درمان, انجمن هاوایی قانونگذاران گفت اجماع در میان مقامات بهداشتی این است که “این فقط یک ماده از زمان تا زمانی که ما یک مورد در اینجا در هاوایی است.”

مرگ و میر در سرزمین اصلی چین افزایش یافت به 425 با تعداد کل موارد رو به 20,438 از امروز.

“میزان مرگ و میر آنفولانزا به طور کلی در حدود یک در 1000. میزان مرگ و میر از رمان coronavirus است به طور قابل توجهی بالاتر از آن. آن ممکن است دو تا سه نفر در هر صد پس از آن بسیار کشنده تر بنابراین ما از ترس است که در” ستوان رژیم صهیونیستی است. جاش سبز قانونگذاران گفت. “اما تا زمانی که ما انجام یک کار خوب جلوگیری از گسترش ما خوب خواهید بود.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>