Coronavirus جان یک مادر و 3 فرزندان در New Orleans ویرانگر بازمانده اقوام

کارشناسان بهداشت عمومی می گویند به یک چهارم از افرادی که قرارداد coronavirus ممکن است نشان می دهد هیچ نشانه ای. کسانی که “بدون علامت حامل” هنوز هم می تواند در انتقال بیماری به مردم حتی اگر آنها به نظر می رسد سالم است که چرا مردم در حال گفت به ماندن در خانه و پوشیدن ماسک ،

اما ماندن در خانه و قرنطینه اقدامات احتیاطی در محل حاضر شده بود آغاز زمانی که آنتوانت تولد او را جشن گرفتند.

“آن را یک معامله بزرگ آن” فرانکلین جونیور گفت. “هیچ کس حتی فکر دو بار در مورد رفتن و دیدن او را برای تولد او. آن را فقط یک روز عادی است.”

در حالی که هنوز معلوم نیست که آیا جشن تولد کمک به شیوع covid-19 ویران فرانکلین خانواده و جامعه خود.

آنتوانت فرانکلین شده بود یک ستون از کلیسای باپتیست گنگ آنتونی فرانکلین جونیور گفت: پست. او تا به حال شده است با حضور در خدمات وجود دارد از 1960s. بسیاری از churchgoers می خواستم برای شرکت در مراسم تشییع جنازه او اما حضور محدود شده بود به دلیل coronavirus احتیاطی. مردم تنها مجاز به نشستن در هر سطر دیگر از pews یکی نشسته در پایان هر یک از این میز به عنوان دور از هم را به عنوان آنها می تواند مدیریت.

“هنگامی که شما فکر می کنم که شما فکر می کنم از او و چون او شده است وجود دارد برای همیشه لطفا برای” نوه اش گفت.

آنتوانت فرانکلین تا به حال 12 کودکان با توجه به اگهی در گذشت. او سه پسر که او نیز بر اثر عوارض ناشی از covid-19 تا به حال کوچکتر مشاهده و خدمات در روز جمعه و بیش از 10 نفر اجازه داده شد در داخل کلیسا در یک زمان.

“این نوع از احساس وهم آور,” فرانکلین جونیور گفت. “در کلیسا به این سه تابوت. این یک دیوانه دید. هیچ کس واقعا می خواستم برای اقامت حتی در داخل. همه رفتن خارج برای رفتن به gravesite.”

فرانکلین جونیور گفت: پدر او بود زندگی “از حزب” و یک مرد خانواده اختصاص داده شده که کمک خواهد کرد که پسرعموهای خود را از طریق بار دشوار زمانی که آنها رشد می کند. بازنشسته و از مدیریت دادگاه مواد غذایی در ارتش و نیروی هوایی خدمات ارز در نزدیکی نیواورلئان.

“او ساخته شده همه خنده” فرانکلین جونیور گفت. “من ساخته شده یک نان تست را برای او پس از آن بیش از همه و گفت:” این مرد است که وجود دارد برای همه است.’ “

در حالی که زندگی با مادر خود را در نیواورلئان تیموتی فرانکلین “بیس بال جستوجوی” کسی که می تواند نام هر بازیکن در هر تیم و حلقه کردن آمار خود را از مورد علاقه های شما.

فرانکلین جونیور گفت: عمو هرمان تا به حال هشت فرزند و متعهد شد به مربیگری برادرزاده ها و برادرزاده اش. او به یاد او به عنوان دایی که کمک کرد تا نسل جوان با منابع مالی خود و بهبود نمره اعتباری خود را و مهارت او به دست آورد پس از سال ها کار برای یک نمایندگی خودرو.

“من در شمارش عموی من هرمان زیادی,” او گفت:.

در حالی که مادر بزرگ او پدر و عموهای شد در بخش مراقبت ويژه در پنکه در اتاق مجاور فرانکلین جونیور در ادامه به احساس بیمار و اجرای یک تب. روز فرانکلین جونیور رفت به اتاق اورژانس به آزمایش می شود برای coronavirus پدر او را احساس بهتر است. واحد مراقبت های ویژه پزشکان گفت: اگر او ادامه داد: برای بهبود او می تواند در نظر گرفته شود ونتیلاتور در چند روز.

پس از فرانکلین جونیور نتایج آزمون برگشتم منفی پزشکان به او گفت که به یک تب کاهنده و استراحت. وقتی که او بیدار شد بعد فرانکلین جونیور پیامک پدر خود بپرسید که چگونه او احساس شد. او نمی متن بازگشت.

تنفس خود را رو به وخامت گذاشته به سرعت در حال. همان چیزی که اتفاق افتاده است به آنتوانت که پزشکان امیدوار بود می تواند حرکت در خارج از واحد مراقبت های ویژه فرانکلین جونیور گفت. هر دو از عموهای همچنین نشان داد نشانه هایی از بهبود او اضافه شده و تقریبا گرفته شده خود را هواکش قبل از اینکه سلامت خود را به طور ناگهانی کاهش یافته است.

“این دیوانه بود,” او گفت:. “آن را مانند همه آنها ناگهان همه از یک, فقط برای بدتر است.”

دیگر فرانکلین اعضای خانواده که بیمار پس از آنتوانت تولد بهبود او گفت: پست.

“همه را فقط به ماندن در داخل و فقط در تلاش برای آن را کشف کردن” او گفت:. “مردم باید واقعا درک آنچه در جریان است و درک لحظه و همچنین درک آنچه در مراقبت هاي پيشگيرانه در واقع شما باید به در نظر گرفتن. شما نیاز به این چیز جدی است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>