Coronavirus است که عمدتا خفیف بوده و به ندرت کشنده برای ما بچه ها, داده ها نشان می دهد

اول ملی اطلاعات در COVID-19 در کودکان آمریکا نشان می دهد که در حالی که این بیماری معمولا شدید در کودکان و نوجوانان از رسیدن بیمار به اندازه کافی به نیاز به درمان در بیمارستان.

مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری گزارش دوشنبه منتشر شد نشان می دهد که تب و سرفه و تنگی نفس شایع ترین علائم در کودکان, اما آنها رخ داده است کمتر از بزرگسالان است. یافته های بیشتر اکو گزارش ها از چین در مورد نحوه جدید کروناویروس کودکان تاثیر می گذارد.

این گزارش شامل تقریبا 150,000 آزمایشگاه تایید ایالات متحده موارد در کودکان و بزرگسالان از Feb. 12 مارس از طریق 2. حدود 2500 از آنها و یا تقریبا 2 درصد کودکان بودند. در حالی که اکثر بچه ها تبدیل نمی کند به شدت بیمار سه جوانان درگذشت.

حدود 1 در 5 آلوده در بیمارستان بستری شد در مقابل 1 3 در بزرگسالان. موارد بیشتر رایج در کودکان و نوجوانان مسن تر اما بیماری جدی به نظر می رسد بیشتر شایع در نوزادان است. موارد اندکی در پسران شایع تر از دختران است.

نویسندگان هشدار داد که بسیاری از جزئیات از دست رفته بودند از اطفال موارد بنابراین گزارش باید در نظر گرفته مقدماتی.

برای اکثر افراد این ویروس باعث خفیف یا متوسط علائم روشن است که در چند هفته. برای برخی به خصوص افراد مسن و افراد مبتلا به مشکلات بهداشتی موجود در آن می تواند باعث بیماری شدید از جمله تهدید کننده زندگی بوده است.

تایید ایالات متحده موارد بالا 340,000 با بیش از 10 ، 000 و میر گزارش شده. در سطح جهان وجود داشته است بیش از 1.3 میلیون مورد تأیید و بیش از 70,000 و میر گزارش شده.

این گزارش نویسندگان تاکید کرد که از آنجا که افراد بدون علائم از جمله کودکان به احتمال زیاد به بازی در نقش های انتقال ویروس “اجتماعی فاصله و روزمره اقدامات پیشگیرانه” توصیه می شود برای تمام سنین است.

دکتر لری Kociolek, یک متخصص بیماری های عفونی در Lurie بیمارستان کودکان در شیکاگو گفت: این گزارش باید اطمینان پدر و مادر و کارکنان مراقبت های بهداشتی است که کودکان کمتر از بزرگسالان به دریافت بسیار بیمار از این ویروس جدید است. اما که می تواند یک چالش مطرح او گفت: از آنجا که “بیماران خفیف تر بیماری کمتر احتمال دارد به قرنطینه خود را دارند و ممکن است در خطر مشابه انتقال.”

مقامات نیاز به نگاهی که به حساب در نظر گرفتن زمانی که به بالابر اجتماعی فاصله سیاست ها و بازگشایی مدارس Kociolek گفت.

___

دنبال AP پزشکی نویسنده لیندزی تنر در @LindseyTanner.

___

آسوشیتد پرس بهداشت و وزارت علوم دریافت پشتیبانی از Howard Hughes Medical Institute وزارت علوم و آموزش و پرورش. AP تنها مسئول همه مطالب.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>