Coronavirus توقف زیارت به مکه, نماز جمعه در ایران

به آزار جنسی بیش از 30 اجساد در حال انتظار برای شسته شود و در هر سنت با صدای یک مرد ادعا تمام شد “کرونا آلوده.”

علی رمضانی مدیر اجرایی قم گورستان بعد گفته تلویزیون دولتی است که مقامات انتظار نتیجه coronavirus آزمون در آنها را قبل از آنها آماده بودند برای دفن. بدن تست مثبت به خاک سپرده شد توسط کارکنان پوشیدن دستکش و محافظ دنده و گور اندود شده با آهک.

“اگر نتایج آزمایش منفی وجود دارد بدون نیاز به دفن آنها را بر اساس پروتکل جدید کروناویروس و خانواده می توانید دریافت بدن از عزیزان خود و دفن آن جایی که آنها می خواهند” رمضانی گفت.

در سرمقاله خود نوشت, ایران, ارشد, معاون رئیس جمهور در عین حال ممنوع تمام سفرهای خارج از کشور مقامات برای حضور در رویدادهای بین المللی به semiofficial خبرگزاری ایسنا گزارش شده است. که تاثیر نمی گذارد وزیر نفت بیژن منتشر که در سفر با همراهان به وین برای اجلاس اوپک.

روحانی در جلسه هیئت دولت اذعان تلفات شیوع مصرف شد در عمومی. به نام او در تلویزیون دولتی به ارائه “شادتر” برنامه های به سرگرم کردن کسانی که در خانه گیر کرده.

“من مصرانه از همه هنرمندان و دانشمندان و روانشناسان و همه کسانی که می تواند لبخند را به چهره مردم می آیند به رسانه های اجتماعی,” او گفت:. “امروز کلماتی که مردم را خسته هستند که دیگر سودمند است.”

درخواست خود آمد و به عنوان دستگاه قضایی ایران دستور داد فیلم سینمایی Mohammad Rasoulof که فقط برنده جشنواره فیلم برلین خرس طلایی برای خدمت به یک سال حبس بیش از فیلم های خود را.

در اسرائیل, خاخام دیوید لاو خواست هوشیار یهودیان به خودداری از بوسیدن “mezuzot” یک قلم کوچک پوشاندن نماز رفته است که متصل به چهارچوب در. ناظر یهودیان به طور معمول لمس آیتم و سپس بوسه دست خود را هنگامی که راه رفتن را از طریق یک راهرو.

مقامات در عراق نیمه autonmous منطقه کردستان گفت: آنها مشکوک 70 سال زندگی در نزدیکی مرز با ایران درگذشت coronavirus. او خواهد بود عراق اولین مرگ ناشی از این ویروس اگر چه مقامات در بغداد در حال تایید کرد خود عفونت.

امارات متحده عربی کمک کرد تا تخلیه سودان دانش آموزان در گیر سخت-آمار چین در شهر ووهان. آنها خواهید بود برگزار شد در امارات متحده عربی در قرنطینه. و مصر ممنوع قطری ها از ورود به کشور پس دوحه شروع ممنوعیت مشابه.

___

Gambrell گزارش از دبی, امارات متحده عربی. آسوشیتد پرس نویسندگان Aya Batrawy در دبی, سالار سلیم در مسکو, عراق, Samy Magdy در قاهره و Tia گلدنبرگ در بیت المقدس کمک کرده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de