Coronavirus مجبور رویداد محلی لغو

به عنوان نگرانی های رشد جمعه در مورد گسترش coronavirus, Sonoma County Farm Bureau به تعویق افتاد و در این سال Ag روز یک رویداد است که به طور معمول به ارمغان می آورد هزاران نفر از دانش آموزان به Sonoma County Fairgrounds برای گرفتن یک نگاهی از نزدیک در زندگی در مزرعه است.

Ag روز که تعیین شده بود به جای سه شنبه و چهارشنبه در میان متعدد سونوما کانتی حوادث به تعویق یا لغو جمعه.

در بهار سال 2019 جولیا جکسون نسل دوم مالک جکسون, خانواده, شراب تاسیس یک کنفرانس تغییرات اقلیمی به نام پایه نشست. زیر نوامبر او از خانه در Kincade آتش. در این سال سران طراحی شده برای الهام بخشیدن به اقدام برنامه ریزی شده برای مارس 19 و 20. روز جمعه “با قلب سنگین,” او نوشت: در این رویداد به وب سایت این رویداد به تعویق افتاد.

به همین ترتیب شل روغن شرکت کشیده پلاگین در آن کشورهای عضو اکو – ماراتن آمریکا. این رویداد برگزار خواهد شد در سونوما Raceway مارس 1-4 بازمی گردد دبیرستان و دانشجویان در رقابت برای دیدن که می تواند در طراحی انرژی کارآمد ترین وسایل نقلیه است.

“این واقعا سرد رویداد” گفت: Brennan یک سونوما Raceway سخنگو. “من خیلی غم انگیز ما میزبانی این سال است.”

این خبر به دنبال دیگر زودتر مشخصات بالا منطقه خلیج لغو, از جمله Facebook بازاریابی جهانی اجلاس توسعه دهندگان بازی کنفرانس و بیت کوین در سال 2020 است.

در سانتا رزا کارکنان در غرب مزرعه مرکز تاسف تعویق Ag روز که می آموزد جوانان به ویژه در مورد کشاورزی و کشاورزی است.

جان (J. P.) Pellham مرکز ساکن مرغ گورو شناخته شده است برای قرار دادن خود مرغ – زمزمه مهارت های بر روی صفحه نمایش در Ag روز. “او به نظر می رسد به جلو به آموزش بچه ها در جوجه ها و اردک گفت:” ترور Frampton فروشگاه را مالک است.

“این همیشه یک مقدار زیادی از سرگرم کننده پس از آن یک بد شانسی این اتفاق می افتد نه در این سال,” او گفت:. “اما ما به طور کامل درک این تصمیم است.”

همچنین مطمئن شوید که به نا امید گفت: Tawny Tesconi مزرعه اداره, مدیر اجرایی, است Clo این جناس – معتاد گاو طلسم شبدر سونوما لبنی یکی از Ag روز ده ها تن از شرکت کنندگان.

“Clo ممکن است مجبور به رفتن در گاو-nseling” گفت: Tesconi قادر به کمک به خودش است.

Ag روز خواهد شد در حال حاضر به عقب رانده چند ماه و یا حداقل تا زمانی coronavirus تحت کنترل است. به دلیل آن طول می کشد در یک شنبه و چهار شنبه, نمی توان آن را دشوار است به جا به Fairgrounds’ برنامه گفت: Tesconi.

“امیدوارم همه چیز خواهد شد و ما به آنجا خواهید بود این اواخر بهار است.”

شما می توانید رسیدن به تحریریه آستین مورفی در 707-521-5214 یا [email protected] در توییتر @Ausmurph88.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im